Kuchyňka x pokladna

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
fifinkaa
Kelišová 6321 příspěvků 16.11.14 10:51
kuchyňka x pokladna

Blíží se Vánoce a já pořád přemýšlím co koupit dcerce. V únoru jí budou dva roky. Rozhoduji se mezi kuchyňkou a pokladnou (obchod) Co myslíte vy? S čím si vyhraje víc? Vkládám obrázky jen pro ilustraci, ještě nejsem rozhodnutá jakou bych přesně pořídila.

Reakce:
poplach
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 16.11.14 10:55

Máme kuchyňku, pokladnu a vozík jen samostatně, dají to na stůl, nebo gauč a je to. Jinak vozík je u nás dost na zavazení, raději mám nákupní košík, ve kterém mají normálně uložené hračky.

Ali-Ali
Extra třída :D 11138 příspěvků 16.11.14 10:56

Ja bych rekla, ze obchod se vic vyuzije spis ve dvou (a vice) detech. jinak budes muset porad nakupovat ty :)

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33162 příspěvků 16.11.14 10:57

@fifinkaa Já bych šla kuchyně. :palec:

Lejaa
Echt Kelišová 8960 příspěvků 16.11.14 10:58

Ahojky, já mám sice kluka, ale líbí se mi více ten obchod:))) ale já jsem na to ujetá. Ale jak píše Ali-ali budeš muset pořád nakupovat ty :mrgreen: S kuchyňkou si vyhraje spíš víc sama

fifinkaa
Kelišová 6321 příspěvků 16.11.14 11:02

@Ali-Ali druhý je na cestě. tak když si počká nějakej ten rok… :mrgreen:

Jinak mě se taky líbí oboje, přemýšlím z praktickýho hlediska co se u nás využije a nebo to zkombinovat :think: to zní taky dobře.

maraida
Extra třída :D 14370 příspěvků 16.11.14 11:03

@fifinkaa já mám dcerku narozenou taky v únoru, jen o rok dřív. A loni dostala k vánocům přesně tuhle kuchyňku a přesně tento obchůdek. Kupovala jsem to teda oboje na bazárcích tak to nebyla taková pálka, ale je to jako nové.
Pokud se rozhoduješ mezi těmito 2 věcmi, jdi do kuchyňky. Ta je u nás využitá mnohem víc. Obchůdek tu více méně jen stojí, je fakt, že možná k němu nemá dcerka parťáka, jak tu někdo psal.Ale prostě kuchyňka jede :pankac:

Weru
Hvězda diskuse 46868 příspěvků 16.11.14 11:07

@fifinkaa fuha, dcera ma jen kuchyn, ale vyhrala by si i s obchodem, ale nevejde se ji do pokojiku, pac se bude muset delit o pokojik, jinak by mela oboje. Bavi ji oboje, ale zacala si s tim hrat az kolem 2,5 let.

xFelli
Závislačka 2735 příspěvků 16.11.14 12:36

Kuchyňka :palec: ale za mě tedy raději dřevěná.

péťaskléňa
Kecalka 372 příspěvků 16.11.14 13:04

Naši malou víc baví pokladna ;)

Maty1989
Závislačka 3044 příspěvků 16.11.14 16:59

Koukali jsme taky na pokladnu v obchodě. Dcerka má 3,5 roku a ppřijde mi to ještě brzy. Jelikož jí čísla zatím nic neříkají, tak chci počkat, až bude umět aspoň spočítat ty peníze. Nerada bych, aby se jí to časem omrzelo, nebo se to rozbilo, znovu to kupovat nechci. A že já si sakra vyhrála na obchod, děsně jsem to žrala plno let :pankac:

cherrylady
Kecalka 259 příspěvků 16.11.14 22:47

Tak my mame oboji. Pokladnu sice mensi, ale s tou si skoro nehraje. Oboji dostala ve dvou letech. A tak od dvou a pul u nas jede kuchynka. Vari porad. Pokladna ji bavi, jen kdyz nekdo nakupuje s ni. Takze za me kuchynka.

fifinkaa
Kelišová 6321 příspěvků 17.11.14 11:03

U nás je asi rozhodnuto. bude to asi kuchyňka. manžel chce dřevo…jsou sice dražší, ale víc vydrží. uvidíme jakou nakonec vyberu. Holky, díky za všechny rady typy. ;)

Maty1989
Závislačka 3044 příspěvků 18.11.14 08:47
@fifinkaa píše:
U nás je asi rozhodnuto. bude to asi kuchyňka. manžel chce dřevo…jsou sice dražší, ale víc vydrží. uvidíme jakou nakonec vyberu. Holky, díky za všechny rady typy. ;)

Taky jsem milovník dřeva :) U babičky má dcerka po nějakých známých starší plastovou, manžel chce v budoucnu udělat sám dřevěnou, tak jsem zvědavá :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >