Reklama

Kupovaný tatarák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elza56
Kecalka 114 příspěvků 07.03.18 10:52
Kupovaný tatarák

Ahoj, má nektera z vás zkušenosti s kupovanym tatarakem? (Lidl, Penny..) Zajímalo by me, jestli ti už někdo pozřel a byl pak v pořádku :mrgreen: Babča si to kupuje často, žije sama, tak se nechce trápit skrabanim masa, že ji to za to nestojí. Nikdy ji nic nebylo, prý že beztak v některých restauracích podávají to stejne :lol: Docela me to zaujalo, jelikož tataraku bych mohla sníst kilo na posezení, ale moc tomu masu nevěřim :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Helis88
Kecalka 219 příspěvků 07.03.18 10:55

@Elza56 my měly o víkendu ten z lidlu a zijeme. :lol:

Uživatel je onlinesmurfka
Nadpozemská drbna 29406 příspěvků 07.03.18 10:55

Kupujeme z lídlu..pozřeli jsme jich zatím asi celkem 10 balení a zatím nám nikdy nic nebylo:-))

Tableta
Závislačka 3964 příspěvků 07.03.18 10:58

Jednou jsme měli z Lidlu a všechno v poho, žádná lítačka na wc, nic :mrgreen: Jen mi přišel trošku pikantnější, ale nic dramatickýho. Z Penny bych nebrala :poblion: Z tama jsem kolikrát donesla domů zkaženou uzeninu, maso :pocitac:

Elenloth
Závislačka 3806 příspěvků 07.03.18 10:59

Tchyně nám kdysi donesla tatarák z Penny, že prý je dobrý. Nic nám z toho nebylo. Ale to maso je trochu cítit kysele, myslím, že tam něco přidávají, protože kyselé prostředí konzervuje. Pokud jsi zvyklá tatarák hodně ochucovat, tak ti to vadit nebude, chuťově to asi není poznat, jen po čichu. Z Lidlu jsem ještě neměla, po pár zážitcích tamnímu masu nevěřím, i když ostatní věci nakupuju pravidelně.
My děláme doma z čerstvého masa, ale neškrábeme, sekáme v robotu. To by mi upadla ruka, než bych to naškrábala.

Elza56
Kecalka 114 příspěvků 07.03.18 11:00

Mám Lidl docela z ruky, ale láká me si zaběhnout do Penny :think: Jen se bojim;, abych se z toho nepo.. Jsem schopna onemocnět, jen co projedu autem kolem maroda :lol: Štěstí na to mam :roll:

Pavelka4
Stálice 73 příspěvků 07.03.18 11:00

Souhlasím, že z penny radši ne. Neříkám, že je jasný, že s tím něco bude, ale ten obchod nebudí moc důvěry. Jinak nezkoušela jsem, ani jsem nevěděla, že prodávají. A to jakémkoliv lidlu, nebo jen někde?

Nadpozemská drbna 29406 příspěvků 07.03.18 11:00

V penny bych si nekoupila ani toaleták :roll: natož nějaké maso
ale viděla jsem leták že by měl být i v kaufu..ale ten máme daleko..z lídlu do­brý

Nadpozemská drbna 29406 příspěvků 07.03.18 11:01
@Pavelka4 píše:
Souhlasím, že z penny radši ne. Neříkám, že je jasný, že s tím něco bude, ale ten obchod nebudí moc důvěry. Jinak nezkoušela jsem, ani jsem nevěděla, že prodávají. A to jakémkoliv lidlu, nebo jen někde?

mám dojem že to je ted novinka v lídlu..poslední snad cca měsíc nebo dva - předtím to tam nebylo..mělo by to být všude ( mezi masem )

Elza56
Kecalka 114 příspěvků 07.03.18 11:02

@Tableta Tak ted jsem znejistila. Ale u nás ve městě zas Lidl prodával zkazene kureci prsa, to si nevyberes :nevim:

Tableta
Závislačka 3964 příspěvků 07.03.18 11:03

@Elza56 Fakt? Tak to se mi ještě nestalo. Já pro maso chodím zásadně jen do Lidlu.

Elza56
Kecalka 114 příspěvků 07.03.18 11:04

@Tableta Asi jim to někde rozmrzlo po cestě, lidi si začali stěžovat, tak to stáhli z prodeje.

vertunka
Závislačka 4577 příspěvků 07.03.18 11:06

Tchan si kupuje ten z penny. Ja tomu teda osobne nevarim.

Dokonce ma ted jeden v mrazaku, ale to bych nedala snad ani psovi. Ale vysvetlujte to morousovi, co vsechno vi a vsude byl.

Nadpozemská drbna 29406 příspěvků 07.03.18 11:07

@vertunka tak do mražáku to nedáváme..spotřeba ihned..

Britana
Kecalka 363 příspěvků 07.03.18 11:14

Tatráček kupuji velice často, už skoro cca 10let, co začali s prodejem v Penny.Tam jsem ho tenkrát zahlídla poprvé a hned koupila. Kupuji také v Kauflandu ale nejvíc v Jiko-maso. Koupím vždy 2-3kousky a dám do mrazáku. Když potřebuji tataráček, koupím, hned do mrazáku a vyndám předešlý, dám do misky se studenou vodou, ještě v tom jejich obalu a za chvíli mohu použít. ještě nikomu nic nebylo.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama