Jak se zbavit kuřího oka?

Anonymní
18.3.21 13:34

Kuří oko, rada

Nedávno se mi na noze udělalo kuří oko, chodila jsem na pedikúru.. Asi cca po čtvrté návštěvě překvapivě mi hlásí, že konečně vypadl špunt z kuriho oka.. Celkem dost to při chození bolelo.. Teď mám opět kuří oko.. Někdy sotva chodím.. Nemáte řadu, jak to odstranit? Ale hlavní otázka je : měla by při první návštěvě odstranit kuří oko? Nebo se vám také stává, že po nějaké x navsteve se pedikurce povede kuří oko vyléčit? Moc děkuji za Vaše rady..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22974
18.3.21 13:55

Kuří oko pedikérka „vyrýpne“ při první návštěvě, nicméně teď jsou pedikérky zavřené :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 14:49

@stinga děkuji. Bohužel ano, jsou. Jen mi šlo o to, jesrli mám hledat jinou nebo nechat :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
22974
18.3.21 17:31

Tak teď jedině najít takovou, která přijde do bytu k tobě, to můžou

• jestli nenajdeš, tak bych zatím kuří oko pouze „šmirglovala“ zvenčí, aby tak nevystupovalo a nevadilo to při chůzi
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2319
18.3.21 20:09

Můžeš si koupit i zmekcovaci náplastí, nejlepší jsou od Schollu. Nebo jiné, ale musí obsahovat účinnou látku. Syn teď měl kuří oko a s trochou trpělivosti a s těmi naplastmi se to obešlo bez pedikury a už ho má pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
18.3.21 20:43

Docela dobře pomáhá Kolodium Forte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13246
18.3.21 20:48

Mela jsem jednou v zivote a znicila snadno temi naplastmi, co psaly holky. A mohly za to spatne boty, ale nove si ted taky jen tak nekoupis. (Respektove pohodlne boty pro sebe bych pres pocitac nevybrala, i v obchode jich vetsinou vyzkousim desitky paru, nez mi konecne nejake sednou…).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 21:26

@Hobitka bohužel botama to není, abych věděla, že je to právě botama. Jsem teď rok a půl doma, mám roční holku, tak většinu času trávíme doma.. Takže obuv je na noze hooodne málo a kor teď.. 😏. A to jsem před těhu měla práci, kde jsem 12hodin stala a nic.. Kouknu po něčem, mockrát děkuji, mě hlavně šlo o to, jestli je možné, že pedikerka neodstraní kuří oko hned při první návštěvě.. Max při druhý.. Nic s tím neudělala, jen párkrát prismrdlala pilnikem a bylo..

• Citovat
  • Nahlásit
376
18.3.21 21:51
@Anonymní píše:
Nedávno se mi na noze udělalo kuří oko, chodila jsem na pedikúru.. Asi cca po čtvrté návštěvě překvapivě mi hlásí, že konečně vypadl špunt z kuriho oka.. Celkem dost to při chození bolelo.. Teď mám opět kuří oko.. Někdy sotva chodím.. Nemáte řadu, jak to odstranit? Ale hlavní otázka je : měla by při první návštěvě odstranit kuří oko? Nebo se vám také stává, že po nějaké x navsteve se pedikurce povede kuří oko vyléčit? Moc děkuji za Vaše rady..

Měla jsem skoro rok kuří oko na patě zespodu. Nevěděla jsem, myslela jsem, že ostruha- byla na něm hrubá kůže a skoro jsem nemohla došlápnout. Léčila jsem se u kožní lékařky a trvalo to docela dlouho- samotné kuří oko vypalovala dusíkem tak pětkrát 🙂 Pokud vás to trápí hodně, zkuste taky to kožní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 22:01

@Celeana kdyz ono je to teď se vším tak komplikované.. 😏 za krkem mám vyrasku jako blázen, co mi trápí skoro dva roky, která svědí, obvodní mi napsala nějakou masticku a sama nevedla, co s tým.. Když jsem po novém roce volala na kožní, (do nemocnice + přímo kožní soukromou) že bych potřebovala objednat (a to mám i papir) tak mi řekli, že neobjednavaji, kvůli korone.. 🤷‍♀️.

• Citovat
  • Nahlásit
376
19.3.21 22:08
@Anonymní píše:
@Celeana kdyz ono je to teď se vším tak komplikované.. 😏 za krkem mám vyrasku jako blázen, co mi trápí skoro dva roky, která svědí, obvodní mi napsala nějakou masticku a sama nevedla, co s tým.. Když jsem po novém roce volala na kožní, (do nemocnice + přímo kožní soukromou) že bych potřebovala objednat (a to mám i papir) tak mi řekli, že neobjednavaji, kvůli korone.. 🤷‍♀️.

To je vážně peklo, ta moje kožní třeba bere, mamka u ní byla zrovna včera ☹️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat