Kurkuma při kojení?

110
26.6.20 20:15

Kurkuma při kojení?

Zdravím, zase tápu :mrgreen: Dnes jsem vařila (vepřové v mrkvi, brambor) a vynechávám koření, plně kojíme, malé je 5 měsíců, tak dochucuji sušenou zeleninou, drobně majoránkou. Ta ozkoušená sušená zelenina mi ale došla, tak jsem vyslala moji maminku sehnat jinou - koupila na trzích sáček, tak jsem to přidala k masu a pak jsem zjistila, že je v tom kurkuma… i byla z jídla trochu cítit (umírala jsem hlady, tak jsem to prostě, že to tak řeknu, všecko zožrala :mrgreen: ) a nejsem si ale jistá tou kurkumou… na internetu je to tak půl na půl, hlavně že těhotné by ji neměly kvůli účinkům na krvácivost, ale že není dost informací o jejích jiných účincích. Myslíte, že to nějak může ovlivnit kojení? Myslím, chuť mléka apod? Vím, že na jednu stranu je pozdě se ptát, když už mi to leží v žaludku, ale má někdo z vás zkušenost s jídlem s kurkumou při kojení?
(Ještě doplním, že na prdíky nijak zvlášť netrpěla, tím myslím bolení bříška z toho, co jsem jedla a nyní normálně jím kde co - pečivo, sladké, hrášek, uzeniny… snad jen zelí, luštěniny a ve větším množství papriky a rajčata ještě nemám ozkoušené)

Příspěvek upraven 26.06.20 v 20:20

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4289
26.6.20 20:18

Myslím, že by si měla min číst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
26.6.20 20:20

@JancaS84 Taky dobrá rada :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12159
26.6.20 20:22

Muzes jist uplne vsechno. Ja kurkumu cpu do hodne jidel, vubec jsem se nad tim nepozastavovala. Ani nad zadnym jinym korenim. Vyslovene palive nejim ani normalne :lol: tak to nevim, ale jinak jsem varila uplne vsechno co bezne.

Příspěvek upraven 26.06.20 v 20:29

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24543
26.6.20 20:23

Jim všechno, indická jídla, Vietnam, cokoliv :mrgreen: malýho bolelo jen jako novorozence, teď už je to fakt jedno, je mu 7m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
26.6.20 20:32

@beruska9 Já teda i v těhotenství jedla guláše ostrý jak břitva :mrgreen: že i mužskýmu málem upadla pusa :mrgreen: ale zatím jsem to nezkoušela, tak jen pro jistotu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
26.6.20 20:32

@pikola Ok, děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8363
26.6.20 20:34

Já zatím vynechávám hodně ostré a pak sójovku a rybí omáčku, ale fakt ujíždím na směsi ras el hanout a tam kurkuma je. A zatím žádná stížnost :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12159
26.6.20 20:35

@LaVoisin : nam radili na predporodnim kurzu nevynechavat nic, jen kdyz se projevi reakce u ditete. Takze jsem jedla vsechno od prvniho dne, treba s prvnim varil prvni tyden manzel a zili jsme na lecu :lol: To uz jsem mu rikala, ze ja I dite zaciname nabirat oranzovou barvu, ze by to chtelo zmenu :lol: ale problemy nemel zadne. Druhe dite blbe reagovalo na kravske mliko, tak jsem musela byt chvili bez. Preventivne vyrazovat je podle me blbost :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2695
26.6.20 22:21

Ja se tady nestačim divit, co všechno ženský řešíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8363
26.6.20 22:50

@Martina84 Hele, tohle je tu poslední dobou furt :roll: Píšeš to taky každý, která popisuje obecný příznaky, ptá se, jestli může být těhotná, když… nebo kolik kdo utratí za jídlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
27.6.20 07:55

@Martina84 Jsem prvorodička a panikář k tomu, tak se jen vždy bojím abych neudělala něco ultra blbě :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama