Tres u 3mes miminka

Anonymní
26.6.20 09:10

Tres u 3mes miminka

Ahoj holky chtela bych se vas zeptat na zkusenost…mala ve stredu lezela a sedla na ni moucha na ruku koukala na ni a zacala se malicko trast max tak 3vteriny hned jak sem mouchu odehnala a chytla malou za rucicku tak to prestalo a zase byla v pohode…dnes usla v kocarku a kdyz sem ji pak vyndala a nesla ji domu zase mela slabej tres max tak 3vteriny nez sem na ni promluvila…nevite co to muze byt? Myslim hned na nejhorsi…do ted to jinak nikdy nemela… bojim se aby to nebyl zacatek neceho zleho :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9830
26.6.20 09:23

A třes konkrétně čeho? Malému se tak do půl roka vždy třepala ruka či noha, byli jsme i na neurologii (ne kvůli tomu) a bylo to nevyzrálou nervovou soustavou…pokud by se to opakovala určitě informuj dětského lékaře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.6.20 09:33

@marinka5 hlavicky a rucicky samosrejme ze ted se na to zamerim nechtela jsem hned alarmovat detskeho doktorku…kdyby to bylo zase uz ji radsi zavolam

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.6.20 09:39

@marinka5 Prosím a třásla se v jaké situaci(př. jen při protažení nebo i při probouzení)? A očkovaná byla normálně v termínu a hexavakcínou? Protože momentálně řeším obdobný problém.

• Nahlásit
  • Citovat
9830
26.6.20 09:56
@Anonymní píše:
@marinka5 Prosím a třásla se v jaké situaci(př. jen při protažení nebo i při probouzení)? A očkovaná byla normálně v termínu a hexavakcínou? Protože momentálně řeším obdobný problém.

Očkovaný nebyl a třásl se často při kojení, během chvíle to vždy ustalo, pak to v tom cca půl roce přestalo úplně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
333
26.6.20 10:23

@marinka5 Děkuji za odpověď. Po tom šestém měsíci už očkován byl(v jakém věku?) a hexavakcínou? A měl od neurologa napsáno odložené očkování nebo jen jsi ty nechtěla očkovat. A prosím ještě na neurologii, dělali kvůli tomu nějaké speciální vyšetření nebo jen dle popisu zhodnotili a sledovali? Mě mimčo zatím sleduje dětská a dle další kontroly rozhodne o dalším postupu (očkování, popř. neurolog).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9830
26.6.20 10:39

@Finkaa očkování jsem oddalovala ze své vlastní iniciativy. Očkován byl Hexacimou. První dávku dostal v 16m. Na ty neurologii kvůli tomuto sledován nebyl, jen jsem se tam zmínila a doktorka mi řekla, že je to právě tou nevyzrálou nervovou soustavou, více to neřešila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
333
26.6.20 10:48

@marinka5 Děkuji za odpověď. Trochu jsi mě uklidnila. Přeci jen ten třes není příjemný a člověk se o ten svůj poklad bojí a chce pro něj to nejlepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9830
26.6.20 10:54

@Finkaa to je jasné, také mě to ze začátku dost děsilo, ale věřím, že to bude i u vás v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama