Kuše - kuš?

18.11.19 11:09

Kuše - kuš :)

Takže je to tady - děti si napsaly Ježíškovi a syn si přeje kuši 8o (Ne Pelíšky neviděl :lol: :lol: ). V tomhle směru jsem teda úplně bezradná - koukala jsem, že se dají sehnat dřevěné, plastové… a tak prosím o radu majitele kuší - se kterými si vaše děti vyhrajou a něco vydrží. Jo a synovi je 6 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13531
18.11.19 11:14

Vzala bych dřevěnou to vydrží víc jak plast, ale jako bála bych se dát to jen tak na hraní dětem (a to nejsem žádný cimplich, syn má třeba několik dřevěných mečů, seker atak, ale ta kuše to je o oko) :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56532
18.11.19 11:20

Máme tudle. https://www.targe.cz/kuse-samostrily
super, drží leta. Podle velikosti jde použít i doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9897
18.11.19 11:21

Synovi kdysi přišla do ruky kuše od Nerfa, to mi přijde jako přijatelné (pár Nerf pistolí doma má). Pokud tedy děti střílí na terč a ne po kámoších a sourozencích.
https://zbrane. heureka. cz/nerf-zombie-kuse/#
edit: nevím, proč mi to nechce dát správně odkaz, prostě zadej do vyhledávače Nerf kuše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
478
18.11.19 11:28

Já jsem teda chtěla kuši taky, a sice až ve 14 letech :mrgreen: ale dostala jsem ji-dřevěnou a je supr doteď :palec: takže za mě žádný plast, jdi radši do poctivýho dřeva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 11:34

Ty dřevěné se mi osobně také líbí víc.
A samozřejmě, že zrovna tohle bude hračka, kterou bude dostávat pod dohledem. Upřímně z téhle jeho záliby ve zbraních (už má doma meč i se štítem, nerfky a další pistolky, i luk od Nerfu - ten byl ale právě trochu zklamáním) nejsem úplně nadšená, ale beru to tak, že je to prostě kluk a tyhle věci ho zajímají (a nejspíš to má „po manželovi“ - ten hraje airsoft).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7071
18.11.19 12:22

@Popokatepetla mame luky od stejneho vyrobce jako davala odkaz @Lama Lama a synovec ma i tu kusi jsem velmi spokojena. Je to pevne, odolne, daleko to dostreli, ale zaroven kdyz se do tebe nahodou trefi, neboli to (synovec se jednou omylem trefil mladsimu synovi dokonce do obliceje a nemel ani skrabnuti, ta gumova prisavka je mekka).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama