Reklama

Kvalitní nedrolivá řasenka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 04.08.11 14:38
Kvalitní nedrolivá řasenka??

Ahoj holky
jelikož jsem pořád doma, nějak mi moje ex řasenka vyschla :(, no ano, jsem doma dlouho. Tak se zeptám, jakou značku řasenky doporučíte? něco co se nedrolí a dobře nanáší, neobtiskává atd. Dlouho jsem řasenku nosit nemohla, protoe všechny se drolily a padaly mi na čočky, teď už nemůu nosit čočky, tak hurá do řasenky :)

P.S vypadávají mi písmenka, dvojčata mi do klvesnice nasypala písek

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Pipet
Generální žvanilka 24083 příspěvků 04.08.11 14:47

Mi zatím nejvíc vyhovuje Oriflame Wonderlash…

Kelsey
Hvězda diskuse 44431 příspěvků 04.08.11 14:47

To by mě taky zajímalo a hlavně, aby nelepila řasy, taky si ráda nechám prodati holky :)) :kytka:

Eemii
Neúnavná pisatelka 16952 příspěvků 04.08.11 14:52

Ted mam nove Maybelline colossal volum expres(tlusta,zlu­ta) a je bezvadna,uz jinou nechci.Me nejvic vadi,ze vzdy nova rasenka lepi rasy,jak je plna,tahle je fakt perfektni a nedroli se.

Maia22
Závislačka 3089 příspěvků 04.08.11 14:57

Mě vyhovuje Astor Stimulong,nedrolí se,neslepuje řasy a ještě je vyživuje a rostou po ní,je to jediná řasenka po který mi řasy nevypadávají

Terrad
Extra třída :D 14535 příspěvků 04.08.11 15:05

Podle mě to chce pořád zkoušet, než najdeš tu pravou. Já jich měla hodně(i hodně drahých) a vrátila jsem se ke Great Lash od Maybelline. Kamarádce se moje řasy hodně líbily a tak si jí koupila taky a spokojená teda nebyla. Řasy měla slepený a vypadaly kratší než jindy :nevim: . Já jsem ale spokojená maximálně.

domča01
Kecalka 180 příspěvků 04.08.11 15:10

tak já jedině Max Factor.. :-)

muffi
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 04.08.11 15:13

Za mě Mary Kay, je super, má výborný kartáček a dlouho vydrží. Navíc mě po všech pálily oči, jen tahle mi vyhovuje.

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 04.08.11 15:23

Já si kupuju řasenku v dm, stojí kolem 100 korun a je srovnatelná s dražšími značkovými. Nedrolí se, řasy mi neslepuje.

TessAg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.11 15:33

Já mám nej zkušenosti s Maybeline, Astor a L'oreal…Poslední značka nejlepší, mám jí snad 2 roky :oops: a stále nevyschla :palec:

pajuch
Extra třída :D 12421 příspěvků 04.08.11 15:38

Mě vyhovuje také Max Factor - dramatic look :palec:

Macinkapacinka
Kelišová 6360 příspěvků 04.08.11 15:40

Od Yves Rocher…mně vyhovuje nejvíc z různých co jsem vyzkoušela

Eneer
Závislačka 2910 příspěvků 04.08.11 16:01

Já jsem moc spokojená se Super SHOCK od Avonu, neslepuje řasy a nedrolí…

domča01
Kecalka 180 příspěvků 04.08.11 16:19
Terezx píše:
Já mám nej zkušenosti s Maybeline, Astor a L'oreal…Poslední značka nejlepší, mám jí snad 2 roky :oops: a stále nevyschla :palec:
:-o 2roky? ja si kupuju novou kazdych 6 mesicu.a pouzivas jak casto?

Radka80
Ukecaná baba ;) 1714 příspěvků 04.08.11 16:22

U mne v současné době vede http://www.vmd-drogerie.cz/…a-cerna-7-ml, dříve jsem měla i http://oci.heureka.cz/…rasenka-8ml/, před Loreal jsem vyzkoušela http://www.marykay.cz/pripravky.php?…, taky dobrá, jde o to, jaký typ řas máš a kolik do toho chceš investovana. Značky jako Avon, Astor, Oriflame, Maybelline atd. u mne nezabodovaly kvalitou. Možná to bude tím, že mám jemné, krátké řasy a potřebuju je co nejvíc zhustit a prodloužit, proto řasenky, co jsem posílala odkazy :wink:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >