Kvalitní prací prášek -dávka pod 3 Kč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 11:37
Kvalitni praci prasek-davka pod 3kc

Prosím potřebuji dnes v Praze sehnat nějaký slušnější kvalitnější prášek, ale aby 1 prací dávka byla max za cca 3,30kč..ideálně ale pod 3kč za dávku. A prášek nikoliv gel.

Vždy kupuji když má Kaufland nebo nějaký market slevy na Persil či Ariel, ale to nebylo a tedka měli Palmex dávku za asi 2,5kč jenže už byl všude vyprodaný.

Nejraději mám Ariel či Persil, ale za plnou cenu na to nemám.

Je tedka k sehnání něco kvalitního co pere na stejné urovni a stojí to pod 3kč za prací dávku? Nějaké ty mercury z dmka atd to asi moc dobře nepere…

Anonym- penize

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aduš8
Kelišová 5352 příspěvků 18.12.18 11:43

Já se třeba bez anonymu přiznám, že za plnou cenu drahý prášek taky nekoupím. A to bych na něm šetřit zas tolik nemusela. Teď jsem koupila z DM ten jejich Denkmit, tak jsem zvědavá. S jinými jejich výrobky jsem spokojená

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 18.12.18 11:44

Vyrábim si vlastní.

TopSecret
Kelišová 5027 příspěvků 18.12.18 11:44
@Anonymní píše:
Prosím potřebuji dnes v Praze sehnat nějaký slušnější kvalitnější prášek, ale aby 1 prací dávka byla max za cca 3,30kč..ideálně ale pod 3kč za dávku. A prášek nikoliv gel.

Vždy kupuji když má Kaufland nebo nějaký market slevy na Persil či Ariel, ale to nebylo a tedka měli Palmex dávku za asi 2,5kč jenže už byl všude vyprodaný.

Nejraději mám Ariel či Persil, ale za plnou cenu na to nemám.

Je tedka k sehnání něco kvalitního co pere na stejné urovni a stojí to pod 3kč za prací dávku? Nějaké ty mercury z dmka atd to asi moc dobře nepere…

Anonym- penize

Jezis. Tak si kup maly baleni a az bude v akci, tak si to kup. Pry je dobry Formil z Lidlu.

donutkaP
Závislačka 4071 příspěvků 18.12.18 11:49

Taky bych prášek za plnou cenu nekoupila, až bych klidně mohla, ale vždycky kupuju v akci ;) Peru většinou jen v Persil Gelu, pracovní oblečení v práškovém Persilu, na dětské mám Persil Senzitive a na takové to obyčejné praní něčeho, co není špinavé mám Woolite gel, ale popravdě ani nevím kolik u čeho stojí jedna dávka a hlavně dávám práci prostředek od oka a věřím, že ho někdy dám víc, než je potřeba :lol: Za mě bych volila počíhat na Persil v akci, většinou je pořád někde :nevim:

Popokatepetla
Závislačka 3475 příspěvků 18.12.18 11:56

Kupuju Formil z Lidlu a jsem s ním spokojené. Netuším na kolik vyjde jedna dávka? To přeci ani nejde vypočítat, pokaždé dám do pračky jiné množství?), ale oproti Persilům apod mi přijde levný

Kriss Tina
Extra třída :D 11714 příspěvků 18.12.18 11:56

Já takle nedavnou koupila v dm ten jejich prášek denkmit, vzala sem malé balení jako nouzovku, 35 davek a stál kolem 70kc a pere dobře. Jinak kupuju kapsle ale akorát sem nenašla žádné v akci, taky nekupuju prací prostředky za plnou cenu.

Kriss Tina
Extra třída :D 11714 příspěvků 18.12.18 11:57

@Popokatepetla cenu za dávku změříš snadno, cenu vyděl počtem dávek co jsou psané na obalu :) když použiješ odměrku a nesypeš to od oka tak to vyjde ;)

Dana V
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 18.12.18 12:08

Ted maji v Globusu Ariel v akci

Ba412
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 18.12.18 12:19

Ariel bude v lidlu od ctvrtka 20.12. Za 199 kc za 55 davek.
A taky kupuju prasek i tablety do mycky v akci i kdyz bych nemusela. Neni se za co stydet.

P4ja
Extra třída :D 10651 příspěvků 18.12.18 12:48
@Kriss Tina píše:
@Popokatepetla cenu za dávku změříš snadno, cenu vyděl počtem dávek co jsou psané na obalu :) když použiješ odměrku a nesypeš to od oka tak to vyjde ;)

No, hlavně je to blbost sypat to tam podle toho, co mají na obalu. Já dávám tak max 2/3 toho,co uvádí jako dávku. A většinou stačí půlka. Obvzlášť, když člověk nepere na 30.

tumpach
Kelišová 6658 příspěvků 18.12.18 13:02

Zkusila bych Lidl, tam mají tu jejich značku, ale nevím, na kolik vychází :)
ale mám dobrou zkušenost i se Surfem - ten jde taky,
sice gel nechceš, ale Woolite je také ucházející :)

7.straka
Zasloužilá kecalka 983 příspěvků 18.12.18 13:04

Kupuju Formil z Lidlu, ten malý koncentrát, krásné voní :mrgreen: a bohatě stačí. Dávám tak půlku doporučeného množství.

PapeJ
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 18.12.18 13:20

Já asi před 14 dny kupovala velkej Palmex za 199 v Tetě, ale jestli ho tam pořád mají nevím, ale byl tam za tuhle cenu dlouho. Ale mám zákaznickou kartu. A nejsem z Prahy. TAky mívají slevy na prášky v Penny.

Rosary
Kecalka 211 příspěvků 18.12.18 16:15

V DM Denkmit je levnej i bez nějaký akce. Já kupuju teda tekutý, prášek jenom dětský,. Každopádne celkově DM produkty docela pravidelně vyhrávají prvenství v Dtestu ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama