Kvalitní prací prášek -dávka pod 3 Kč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 11:37
Kvalitni praci prasek-davka pod 3kc

Prosím potřebuji dnes v Praze sehnat nějaký slušnější kvalitnější prášek, ale aby 1 prací dávka byla max za cca 3,30kč..ideálně ale pod 3kč za dávku. A prášek nikoliv gel.

Vždy kupuji když má Kaufland nebo nějaký market slevy na Persil či Ariel, ale to nebylo a tedka měli Palmex dávku za asi 2,5kč jenže už byl všude vyprodaný.

Nejraději mám Ariel či Persil, ale za plnou cenu na to nemám.

Je tedka k sehnání něco kvalitního co pere na stejné urovni a stojí to pod 3kč za prací dávku? Nějaké ty mercury z dmka atd to asi moc dobře nepere…

Anonym- penize

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aduš8
Závislačka 2948 příspěvků 18.12.18 11:43

Já se třeba bez anonymu přiznám, že za plnou cenu drahý prášek taky nekoupím. A to bych na něm šetřit zas tolik nemusela. Teď jsem koupila z DM ten jejich Denkmit, tak jsem zvědavá. S jinými jejich výrobky jsem spokojená

skorotehotna
Kecalka 376 příspěvků 18.12.18 11:44

Vyrábim si vlastní.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1654 příspěvků 18.12.18 11:44
@Anonymní píše:
Prosím potřebuji dnes v Praze sehnat nějaký slušnější kvalitnější prášek, ale aby 1 prací dávka byla max za cca 3,30kč..ideálně ale pod 3kč za dávku. A prášek nikoliv gel.

Vždy kupuji když má Kaufland nebo nějaký market slevy na Persil či Ariel, ale to nebylo a tedka měli Palmex dávku za asi 2,5kč jenže už byl všude vyprodaný.

Nejraději mám Ariel či Persil, ale za plnou cenu na to nemám.

Je tedka k sehnání něco kvalitního co pere na stejné urovni a stojí to pod 3kč za prací dávku? Nějaké ty mercury z dmka atd to asi moc dobře nepere…

Anonym- penize

Jezis. Tak si kup maly baleni a az bude v akci, tak si to kup. Pry je dobry Formil z Lidlu.

donutkaP
Závislačka 3654 příspěvků 18.12.18 11:49

Taky bych prášek za plnou cenu nekoupila, až bych klidně mohla, ale vždycky kupuju v akci ;) Peru většinou jen v Persil Gelu, pracovní oblečení v práškovém Persilu, na dětské mám Persil Senzitive a na takové to obyčejné praní něčeho, co není špinavé mám Woolite gel, ale popravdě ani nevím kolik u čeho stojí jedna dávka a hlavně dávám práci prostředek od oka a věřím, že ho někdy dám víc, než je potřeba :lol: Za mě bych volila počíhat na Persil v akci, většinou je pořád někde :nevim:

Popokatepetla
Závislačka 3213 příspěvků 18.12.18 11:56

Kupuju Formil z Lidlu a jsem s ním spokojené. Netuším na kolik vyjde jedna dávka? To přeci ani nejde vypočítat, pokaždé dám do pračky jiné množství?), ale oproti Persilům apod mi přijde levný

Kriss Tina
Kelišová 6961 příspěvků 18.12.18 11:56

Já takle nedavnou koupila v dm ten jejich prášek denkmit, vzala sem malé balení jako nouzovku, 35 davek a stál kolem 70kc a pere dobře. Jinak kupuju kapsle ale akorát sem nenašla žádné v akci, taky nekupuju prací prostředky za plnou cenu.

Kriss Tina
Kelišová 6961 příspěvků 18.12.18 11:57

@Popokatepetla cenu za dávku změříš snadno, cenu vyděl počtem dávek co jsou psané na obalu :) když použiješ odměrku a nesypeš to od oka tak to vyjde ;)

Dana V
Kecalka 476 příspěvků 18.12.18 12:08

Ted maji v Globusu Ariel v akci

Ba412
Kecalka 449 příspěvků 18.12.18 12:19

Ariel bude v lidlu od ctvrtka 20.12. Za 199 kc za 55 davek.
A taky kupuju prasek i tablety do mycky v akci i kdyz bych nemusela. Neni se za co stydet.

P4ja
Kelišová 7016 příspěvků 1 inzerát 18.12.18 12:48
@Kriss Tina píše:
@Popokatepetla cenu za dávku změříš snadno, cenu vyděl počtem dávek co jsou psané na obalu :) když použiješ odměrku a nesypeš to od oka tak to vyjde ;)

No, hlavně je to blbost sypat to tam podle toho, co mají na obalu. Já dávám tak max 2/3 toho,co uvádí jako dávku. A většinou stačí půlka. Obvzlášť, když člověk nepere na 30.

tumpach
Kelišová 6489 příspěvků 18.12.18 13:02

Zkusila bych Lidl, tam mají tu jejich značku, ale nevím, na kolik vychází :)
ale mám dobrou zkušenost i se Surfem - ten jde taky,
sice gel nechceš, ale Woolite je také ucházející :)

7.straka
Kecalka 315 příspěvků 18.12.18 13:04

Kupuju Formil z Lidlu, ten malý koncentrát, krásné voní :mrgreen: a bohatě stačí. Dávám tak půlku doporučeného množství.

PapeJ
Ukecaná baba ;) 2040 příspěvků 18.12.18 13:20

Já asi před 14 dny kupovala velkej Palmex za 199 v Tetě, ale jestli ho tam pořád mají nevím, ale byl tam za tuhle cenu dlouho. Ale mám zákaznickou kartu. A nejsem z Prahy. TAky mívají slevy na prášky v Penny.

Rosary
Stálice 100 příspěvků 18.12.18 16:15

V DM Denkmit je levnej i bez nějaký akce. Já kupuju teda tekutý, prášek jenom dětský,. Každopádne celkově DM produkty docela pravidelně vyhrávají prvenství v Dtestu ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >