Kvůli maceše jsem přišla o rodinu

Anonymní
14.2.16 11:50

kvůli macechy jsem přišla o rodinu

Ahoj maminky, chtěla bych se tu trošku vykecat a znát Váš názor.
můj otec se kdysy oženil s novou ženskou, která mě nikdy nevzala. Kvůli ní mě strčil na výchovu k prarodičům, protože si jí po pár měsících nastěhoval domů, zrušil mi můj pokojíček, aby měli svojí ložnici. Když už se uvolil mě vzít s nima na dovolenou, tak mu to musela babička zaplatit. Ke konci studia jsem u nich kvůli maturitě a blízkosti školy pár měsíců žila. Cokoliv mi dala jsem jí musela zaplatit. Třeba jsem měla chuť na sladké tak mi dala svojí bonboniéru která jí ležela ve spíži, ale stálo mě to 50,–kč. Nebo otec mi dal peníze na jídlo do školy, tak přišla a šup s tím do kapsy. Cokoliv jsem si koupila nové tak chtěla ať jí to dám a když jsem řekla ne byla nafrněná.
Postupem času se mi narodila holčička, které ona jako novorozeněti schválně ublížila tak, že jsme skončili v péči lékařů. To, že jsem s ní udělala kravál je myslím každému jasné. A co udělal otec? Postavil se za ní, mě pomluvili po celé rodině jako neschopnou matku. Přestala jsem se s něma stýkat. Akorát občas zajdu k babičce z otcovi strany se podívat jak se jí vede a pokecat. babička o tom co se stalo nevěděla, znala jen jejich verzi, tak jsem jí to popravdě pověděla. A ejhle na příští návštěvě už jí začala obhajovat. Její rodina jak mě někde potká otočí hlavu a dělají, že mě neznají a to přitom jsem s nimi hezky vycházela. A teď to došlo tak daleko, že babička slavila narozeniny, oslava plánovaná dopředu mnoho měsíců a nám o tom nikdo neřekl a ani jsem to nevěděla přitom předtím když byla nějaká taková akce z rodiny a to i s příbuznými, se kterýma jsme se viděli třeba i jen 2× ročně dávali rodině vědět ať příjdou a to jsem u babičky několikrát mezitím byla a úplně normálně se semnou bavila a neřekla ani ň. Na té oslavě byla úplně celá rodina jen na nás nepozvali. Prostě dali přednost jí. Hodně mě to mrzí, ale co už.
Co myslíte? Mám to už hodit za hlavu a vykašlat se na celého otce a všechny? přitom moc dobře věděl, že díky ní naše malá skončila v péči lékařů a i doktorka jasně řekla, že se v tomto případě jednalo o jasný úmysl a on i celá jeho rodina se postaví za ní, cizí ženskou a odepíše kvůli ní vlastní dceru a rodina vlastní vnučku, neteř…
Prosím o zachování anonymu a Vaše názory. Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14.2.16 11:54

A co udelala tvé dceři?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26205
14.2.16 11:56

Když tě byl kvůli nové ženě schopný odsunout k prarodičům, tak se asi nedá čekat, že by to bylo časem jinak. Prostě ona je na prvním místě. jestli to dokážeš, tak to hoď za hlavu. Láska se nedá vynutit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4184
14.2.16 11:57

Nic ve zlém, ale tvůj otec tě odepsal dávno. Jestli čekáš na zázrak, tak ten asi nenastane. Máš svojí rodinu a i když chápu, že to mrzí. Neotáčej se pořád zpět. Jdi dál a kašli na ně :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
14.2.16 11:58

Doktorka ti mela dat predevsim lekarskou zpravu, kde by bylo cizi zavineni uvedeno a vyrozumet policii. pokud ne ona, tak ty. Resila to policie?
K rodine: ted moc nenadelas. Muzes zkusit napsat treba babicce dopis, kde vse vysvetlis, ale ja osobne bych vic nepodnikala. S otcem bych uz nepocitala.

Příspěvek upraven 14.02.16 v 12:00

• Nahlásit
  • Citovat
fashion_victim83
14.2.16 11:59

Ja nevim, sama bych tvému vyprávění težko věřila-moc se mi nezda, ze by mela ublížit tvému diteti. Schvalne napis, co udelala, o policii se nezminujes-cili to nebylo vázne nebo si to nechtela resit? Ted je to zrejme tvé slovo VŠ její. Mozna jsi ukřivděna kvůli blbosti? Myslim, ze normalni žena jen tak bezbrannemu miminu neublíži a jestli její vystupování je mile atd, tak se nedivim, ze si pravdu nechtějí připustit ani tví příbuzní.

Příspěvek upraven 14.02.16 v 12:01

• Citovat
  • Upravit
18138
14.2.16 12:00

Ano, hod to za hlavu, rodinu z otcovy strany nevyhledavej. Ze se pras, potom, co ti sahla na dite a otec se za ni postavil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.16 12:01

Táta má rodinu bohužel bez tebe už dávno. Vůbec bych k nim nechodila a už vůbec kdyby ublížila mé dceři :cert:
Nestojí za nic ani jeden. Věnuj se své rodině a k nim už nechoď stejně o to nestojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
14.2.16 12:09

Hlavně nechápu, že jsi na nu nepodala trestní oznámení, jestli ublížila tvýmu miminku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55596
14.2.16 12:10

Už jsi to tady jednou psala ne???
nech je být…žij si svůj život bez nich
mmch---kdyby někdo ublížil mému dítěti, kontakt bych utnula okamžitě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.2.16 12:17

Policie to neřešila a to mě dodnes mrzí, že jsem tam s tím nešla. Co se stalo…Byli jsme u nich na návštěvě, byli tam i jejich známý, kteří se nad naším miminkem rozplývali a jejich společného dítěte si moc v tu chvíli nevšímali. A jak odešli tak ona, že jestli si může naší dcerku vzít vedle, že si jí dá do postele a trošku se s miminkem pomazlí. Tak říkám proč ne. Nakonec jí tam maličká usnula tak jsem jí požádala zda by mi jí pár minut nepohlídala, že bych si skočila do obchodu pro pečivo a něco na zub. Tak že jo. Vše v pohodě. Sice potom co jsem se vrátila už byla vzhůru a nějak poplakávala, ale tomu jsem žádný špatný význam nepřikládala, protože jsem myslela, že se jedná o větříky. Doma jsem jí chtěla dát obklad na bříško a kapičky proti nadýmání a jak jsem jí rozbalila a to už regulérně hystericky řvala a na bříšku měla modřinu. Ihned jsem se zpátky oblékla a letěla s ní k naší paní doktorce. Ptala se co se stalo, tak jsem jí to dopoledne popsala a závěr byl takový, že modřina musela být ze silného štípání, ale nelíbilo se jí tvrdé bříško. To prý muselo způsobit to, že jí někdo prostě musel dát něco vyloženě věděl, že jí ublíží, ale výplach žaludku už nenařídila, protože už to bylo přes dvě hodiny od té doby co se to muselo stát tak že už by to ani možná k ničemu nebylo, že miminka mají rychlejší trávení. Ptala se mě jelikož se jedná o přibuzného zda chci kontaktovat policii nebo si to nějak vyřídím sama a já blbec blbej nejblbější jsem řekla, že sama. Stejně by jí to neměli jak dokázat…Bylo by to moje slovo proti jejímu.

• Nahlásit
  • Citovat
764
14.2.16 12:19

Domluvila bych se s babičkou, že uděláte svoji oslavu jen ve dvou a někam ji pozvala. Chápu, že když nejste ve shodě, ostatní příbuzní tě na oslavě nechtěli. Ad dcera - takové osobě přece nebudeš svěřovat dítě, proč taky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
14.2.16 12:22
@Anonymní píše:
Policie to neřešila a to mě dodnes mrzí, že jsem tam s tím nešla. Co se stalo…Byli jsme u nich na návštěvě, byli tam i jejich známý, kteří se nad naším miminkem rozplývali a jejich společného dítěte si moc v tu chvíli nevšímali. A jak odešli tak ona, že jestli si může naší dcerku vzít vedle, že si jí dá do postele a trošku se s miminkem pomazlí. Tak říkám proč ne. Nakonec jí tam maličká usnula tak jsem jí požádala zda by mi jí pár minut nepohlídala, že bych si skočila do obchodu pro pečivo a něco na zub. Tak že jo. Vše v pohodě. Sice potom co jsem se vrátila už byla vzhůru a nějak poplakávala, ale tomu jsem žádný špatný význam nepřikládala, protože jsem myslela, že se jedná o větříky. Doma jsem jí chtěla dát obklad na bříško a kapičky proti nadýmání a jak jsem jí rozbalila a to už regulérně hystericky řvala a na bříšku měla modřinu. Ihned jsem se zpátky oblékla a letěla s ní k naší paní doktorce. Ptala se co se stalo, tak jsem jí to dopoledne popsala a závěr byl takový, že modřina musela být ze silného štípání, ale nelíbilo se jí tvrdé bříško. To prý muselo způsobit to, že jí někdo prostě musel dát něco vyloženě věděl, že jí ublíží, ale výplach žaludku už nenařídila, protože už to bylo přes dvě hodiny od té doby co se to muselo stát tak že už by to ani možná k ničemu nebylo, že miminka mají rychlejší trávení. Ptala se mě jelikož se jedná o přibuzného zda chci kontaktovat policii nebo si to nějak vyřídím sama a já blbec blbej nejblbější jsem řekla, že sama. Stejně by jí to neměli jak dokázat…Bylo by to moje slovo proti jejímu.

to je síla…ale novorozenec s modřinou přes půl břicha by se měl snad automaticky hlásit na policii ne, myslím jako lékař :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
14.2.16 12:26
@Anonymní píše:

Minule jsi psala, že jí dávala pít ocet s pepřem, ne? Taky, že jí ubližují děti od macechy, když jí tam necháš někde ležet. Máte asi problémy, tvoje diskuse je už alespoň pátá, jen co já pamatuju. Nakonec to skončí tím, že tě nechtějí a ty pořád nedáš pokoj, chodíš tam a je to pořád stejný. Jednou máš syna pak holčičku. Zajdi k odborníkovi, ať ti poradí s tím, že tě otec nechce. To bude asi nejlepší.

Příspěvek upraven 14.02.16 v 12:27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fashion_victim83
14.2.16 12:27

No a nespadlo ji to dite spis? Se nechtela přiznat, ze je neschopna.Co by asi dokázala stipanim? A ostatní by „tyrani“ slyšeli, pochybuju, ze by to dite bylo zticha.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama