Kyselina máselná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dalibor7
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 21.01.18 15:13
Kyselina máselná

Ahoj, nevíte někdo náhodou, jak se zbavit zápachu kyseliny máselné vylité v autě?
Dle názoru odborníků to nelze.

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2898 příspěvků 21.01.18 15:29

No tak jedině hodně dlouho nechat větrat, ve škole v chemii jsem si kyselinou máselnou polila ruku a smrdělo to dva týdny i když jsem to místo na ruce každý večer odrbala pemzou, kdyby se kůži neobnovovaly buňky tak mi ta ruka bude smrdět asi ještě teď. Triko, které to taky odneslo (jo byla to puberťácká idiocie vzít si pod chemický plášť triko s rukávem sešitým kolem palce) nevyčistilo ani savo, musela jsem ho vyhodit. Ješté teď když si na to vzpomenu chce se mi :poblion:

pannda
Kelišová 6412 příspěvků 29 inzerátů 21.01.18 18:15

Že by se někdo pomstil?????

Uživatel je onlineLenka_Hal
Závislačka 4212 příspěvků 21.01.18 22:11

Predpokladam, ze vis, kde je to vylite. Hele zalezi na povrchu. Vodou to nepujde, neni to moc ve vode rozpustne. Asi ani s mydlem bych to nezkousela. Vzala bych to Isopropyl alkoholem nebo technickym benzinem. Pokud hrozi, ze to udela neco plastu, kapni na to, pockej a setri ubrouskem, pokud barva plastu bude na ubrousku, budes muset vymyslet neco jineho…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama