Kyselina máselná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dalibor7
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 21.01.18 15:13
Kyselina máselná

Ahoj, nevíte někdo náhodou, jak se zbavit zápachu kyseliny máselné vylité v autě?
Dle názoru odborníků to nelze.

Reakce:
Heivka
Závislačka 3244 příspěvků 21.01.18 15:29

No tak jedině hodně dlouho nechat větrat, ve škole v chemii jsem si kyselinou máselnou polila ruku a smrdělo to dva týdny i když jsem to místo na ruce každý večer odrbala pemzou, kdyby se kůži neobnovovaly buňky tak mi ta ruka bude smrdět asi ještě teď. Triko, které to taky odneslo (jo byla to puberťácká idiocie vzít si pod chemický plášť triko s rukávem sešitým kolem palce) nevyčistilo ani savo, musela jsem ho vyhodit. Ješté teď když si na to vzpomenu chce se mi :poblion:

pannda
Kelišová 6639 příspěvků 33 inzerátů 21.01.18 18:15

Že by se někdo pomstil?????

Lenka_Hal
Kelišová 5685 příspěvků 21.01.18 22:11

Predpokladam, ze vis, kde je to vylite. Hele zalezi na povrchu. Vodou to nepujde, neni to moc ve vode rozpustne. Asi ani s mydlem bych to nezkousela. Vzala bych to Isopropyl alkoholem nebo technickym benzinem. Pokud hrozi, ze to udela neco plastu, kapni na to, pockej a setri ubrouskem, pokud barva plastu bude na ubrousku, budes muset vymyslet neco jineho…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >