Reklama

Kyselina máselná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dalibor7
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 21.01.18 15:13
Kyselina máselná

Ahoj, nevíte někdo náhodou, jak se zbavit zápachu kyseliny máselné vylité v autě?
Dle názoru odborníků to nelze.

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 3093 příspěvků 21.01.18 15:29

No tak jedině hodně dlouho nechat větrat, ve škole v chemii jsem si kyselinou máselnou polila ruku a smrdělo to dva týdny i když jsem to místo na ruce každý večer odrbala pemzou, kdyby se kůži neobnovovaly buňky tak mi ta ruka bude smrdět asi ještě teď. Triko, které to taky odneslo (jo byla to puberťácká idiocie vzít si pod chemický plášť triko s rukávem sešitým kolem palce) nevyčistilo ani savo, musela jsem ho vyhodit. Ješté teď když si na to vzpomenu chce se mi :poblion:

pannda
Kelišová 6507 příspěvků 33 inzerátů 21.01.18 18:15

Že by se někdo pomstil?????

Lenka_Hal
Závislačka 4817 příspěvků 21.01.18 22:11

Predpokladam, ze vis, kde je to vylite. Hele zalezi na povrchu. Vodou to nepujde, neni to moc ve vode rozpustne. Asi ani s mydlem bych to nezkousela. Vzala bych to Isopropyl alkoholem nebo technickym benzinem. Pokud hrozi, ze to udela neco plastu, kapni na to, pockej a setri ubrouskem, pokud barva plastu bude na ubrousku, budes muset vymyslet neco jineho…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu: Dejte pokutu všem, nebo uvidíte!

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >