Labyrinty vášně - jak to dopadlo?

26.11.18 01:51

Labyrinty vášně

Ahoj, dneska se mi zdálo o telenovele Labyrinty vášně (hrála tam Leticia Calderon - Esmeralda). A uvědomila jsem si, že jsem tu telenovelu před lety (cca tak 10 lety) nedokoukala. Skoro hodinu sem zuřivě googlila, ale nevím, jestli Julieta nakonec zůstala s Pedrem nebo s Gabrielem? A jako k vzteku jsem nenašla poslední díl, který by fungoval (a to ani s orig. zněním.) Nevzpomene si někdo prosím, jak to dopadlo? Stačí mi koho si nakonec Julieta vybrala… 8o :oops: 8)

Abych osvěžila paměť, tak přidávám link na obsah na serialzone.-D https://www.serialzone.cz/…rinty-vasne/

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

816
26.11.18 04:25

Ja to nesledovala,tak nevim koho si vybrala, ale momentalne to davaji v televizi, zahlidla jsem to u prepinani :) . Koukla jsem do programu a je to televize Relax, tak se muzes do tech labyrintu zase ponorit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1500
26.11.18 06:21

Pedra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.18 10:24

Ano, davaji to kazdy vsedni den od 20:50 na Relaxu. Uz je odvysilano 55 dilu z 80.

Posledni dil nikde neni. Na ulozto je nahranej 79.dil. Telenovela konci svatbou Juliety a Pedra. Gabriel si Julietu nevezme. Pedro je jeho syn a on nechce stat ve stesti svemu synovi. Navic Julieta Pedra neprestala milovat. Takze to dobre dopadne :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.18 18:58

.-)

všem moc děkuji. Dopadlo to dobře .-) Asi se na ten poslední díl kouknu .-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama