Reklama

Láhev pro děti od 1 roku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lee92
Kecalka 103 příspěvků 16.08.18 18:36
Lahev pro deti od 1 roku

Maminky, nemate nektera zkusenost nebo tip na nejakou lahvicku pro deti od roku (na cajik,vodu)? Zatim mame lahvicku od aventu s dudlikem a prijde mi, ze z toho mala vytahne malo a ze by pila vic. A tak bych prosila zkusenejsi o tip na nejakou s pitkem, neco co netece nebo budu rada za kazdou radu, co poridit :)

Příspěvek upraven 16.08.18 v 19:16

Reklama

Reakce:

Teresa.p
Kecalka 252 příspěvků 16.08.18 18:39

myslis na mleko nebo vodu a caj? na mleko jsme meli taky avent na vodu pak lahev s brckem z dm. na cesty ma syn lahev od jupika-tu kdyz nekde zapomeneme tak me to nemrzi.

morinka7
Kelišová 6781 příspěvků 16.08.18 18:43

S lahvemi na mléko nemám zkušenosti. Na čaj/vodu malá měla učící hrnek od NUK a teď i od MAM. Úplně nejlépe mi pije ale s láhve z brčkem jak bývají v Albertu za samolepky.

unuděná
Kelišová 5429 příspěvků 1 inzerát 16.08.18 19:03

Na mléko jsem v tomto věku (pokud jsem nekojila), prostě ten avent dudík trochu prořízla, případně to dítě samo prokouslo :mrgreen: Na vodu jsem používala od začátku jiné metody, než dudlíkové. Lžičku, pítka, brčko, klasickou sklenku, panáky. Kolem toho roku mi děti už krásně pily z různých lahví typu rajec či zdravá/sportov­ní lahev.

Lee92
Kecalka 103 příspěvků 16.08.18 19:14

@Teresa.p na cajik a vodu :)

unuděná
Kelišová 5429 příspěvků 1 inzerát 16.08.18 19:18
@Lee92 píše:
@Teresa.p na cajik a vodu :)

tak zkoušej ale určitě ne z dudlíku. Tos teda měla řešit už před půl rokem, ale neva :mrgreen: Některé děti nejraději brčko, některé tvrdé savičky, některé nejvíc vypijí z plastového klasického hrnečku.

Lee92
Kecalka 103 příspěvků 16.08.18 20:06

@unuděná tak ja donedavna prevazne kojila jeste a je to moje prvni ditko, tak se teprve ucim ;)

unuděná
Kelišová 5429 příspěvků 1 inzerát 16.08.18 20:30
@Lee92 píše:
@unuděná tak ja donedavna prevazne kojila jeste a je to moje prvni ditko, tak se teprve ucim ;)

jasně, já tě nekritizuju ;) osobně jsem taky kojila do roka, ale nejsem zastánce dokojování po jídle (na žízeň). Čili moje děti, jakmile snědly alespoň malou dávku příkrmu (cca 120g), dostaly napít vody a další jídlo až nejdřív za 2,5 hodiny. Vodičku měly k dispozici nonstop. Prso nikoli. Kolem těch 7,8m jsem kojila už v podstatě jen ráno, večer a někdy v noci. Takže tekutiny přes den nutné byly. Takže jsem je prostě učila na „normální“ způsoby pití už od cca půl roku.

lucynka25
Kelišová 7324 příspěvků 2 inzeráty 17.08.18 08:05

@Lee92 dcerka má už od 9.měsíce takový ten hrnek na učení co neteče od aventu a od nuku na střídačku.
Kojená je také, vzala to v pohodě.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >