Lahvička pro krmení

16.9.10 12:35

Lahvička pro krmení

ahoj holky, prosím zkušené o radu. Potřebovala bych sehnat lahvičku s dudlíkem, kterou bych mohla použít pro krmení odstříkaným MM, tak, aby prcek (8 týdnů) neztratil sací reflex. Někdy dokrmuji po prstu ze stříkačky, ale toto bych potřebovala nárazově pro manžela :wink: když budu delší dobu mimo (déle než 3 hodiny) a přes prst to s manželem nejde :think: .
díky předem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17068
16.9.10 12:40

my jsme měli avent ten nejmenší dudlík a je tam fakt malinkatá dirka takže musí hodně tahat. Ale je pravda, že malá z něj pila skoro do půl roka a nevadilo jí to. ale pokud to bude jednorázově tak bych jí zkusila když se nedá jinak. Ale předem určitě vyzkoušej, ne každé dítko si láhev veme. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9099
16.9.10 12:59

Ahojky tyto lahvičky svým tvarem připomínají prso,tak by mohly být dobrý :wink: http://www.e-cipisek.cz/…cky-siditka/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5638
16.9.10 13:13

Ja teda asi do dvou mesicu vse podavala tou strikackou.Nicmene mela jsem Avent lahvicky a z tech mi to mala proste nevytahla.Maji moc tvrdou savicku.Ted mam lahvicky od Nuku na caj s ortodontickym dudlikem a jsou super.Ale davam ji jen caj,jinak plne kojim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10052
16.9.10 13:27

ahojky já používám tommee tippee, savička opravdu vypadá jako prso, použivala jsem i při kojení a nikdy mě neodmítla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
donaga
16.9.10 13:34

Nám taky v porodnici říkali, že když musíme dokrmovat, tak přes prst, ať dítě neztratí sací reflex. Tedy přesně, některé děti ho prý ztratí a jiné ne, tak tam počítají s tou horší variantou. Já malou dokrmuji už od porodnice. Přes stříkačku jsem dokrmovala do 30ml a pak jsem riskla lahvičku od Aventu. Malá vše vypila a z prsa to i pak zvládla taky.

• Citovat
  • Upravit
5550
16.9.10 13:47

Ahoj, já používala tuhle od Farlinu. Kojení nám nenarušila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.9.10 14:12

Tak nám se zas osvědčila sametová savička od Mam, nedám na ní dopustit, ale lahvičky mám radši od Aventu, naštěstí tam pasuje..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13129
16.9.10 14:15

my pouzivali tomme tippee a fakt funguje :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9454
16.9.10 14:59

ja pouzivala avent…me to s tou strikackou zaboha neslo…v porodnici sem u toho zurila a flasku mi dat nechteli :mrgreen: ale myslim ze je to uplne jedno co mas za flasku :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5714
16.9.10 15:01

Já mám taky avent plus kojím. A malá 7 týdnů v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12332
16.9.10 16:05

ahoj, za mě taky avent, malá pila nejdříve stříkačkou, pak aventkou s nejmenší savičkou =č.1 a ve 3.měsících se naučila kojit -sice mlíko nestačí,ale stále kojím a dokrmuju oba bobky se savičkou číslo 2, čili s 2kapkama, která je od 1 měsíce věku,ale protože chci zachovat kojení,tak se musí holt namáhat :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.9.10 20:55

holky díky, zkusím tu tommy…mi tak vlastně nejde o lahvičku jako o komplet :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3200
17.9.10 00:54
sara1000 píše:
Ja teda asi do dvou mesicu vse podavala tou strikackou.Nicmene mela jsem Avent lahvicky a z tech mi to mala proste nevytahla.Maji moc tvrdou savicku.

souhlas,měla jsem taky Avent,ale mají hrozně tvrdé dudlíky… a taky jsem pak koupila od Nuk a v pohodě je máme doted. :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama