Vypila jsem hodně burčáku a kojím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Magi
Kecalka 421 příspěvků 15.09.10 20:04
vypila jsem hodně burčáku a kojím

Trochu se stydím, ale nechala jsem se zlákat a po dlouhém těhotenství a 5 měsíců kojení bez jakéhokoliv alkoholu, jsem neodolala a vypila pár skleniček, max. 500 ml burčáku. No a najednou cítím, že jsem pěkně opilá. Tak jsem pětiměsíční dcerce udělala řídkou kaši( plně kojím, ale večer dáváme kaši v dudlíku se sunarem). No a dávku mlíka jsem odstříkala(povedlo se mi odstříkat 60 ml, víc aní rána)Holky myslíte, že mám ještě jednu dávku odstříkat a udělat ještě řídkou kašičku do dudlíku, nebo už můžu kojit? Žádný moralizování, jasný? I když mám dobrou náladu, tož snad mě nic nerozhází :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Betula
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 15.09.10 20:07

A jak je to dlouho co jsi to vypila a kdy by mělo být další kojení?

Eronek2009
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 15.09.10 20:07
Magi píše:
Trochu se stydím, ale nechala jsem se zlákat a po dlouhém těhotenství a 5 měsíců kojení bez jakéhokoliv alkoholu, jsem neodolala a vypila pár skleniček, max. 500 ml burčáku. No a najednou cítím, že jsem pěkně opilá. Tak jsem pětiměsíční dcerce udělala řídkou kaši( plně kojím, ale večer dáváme kaši v dudlíku se sunarem). No a dávku mlíka jsem odstříkala(povedlo se mi odstříkat 60 ml, víc aní rána)Holky myslíte, že mám ještě jednu dávku odstříkat a udělat ještě řídkou kašičku do dudlíku, nebo už můžu kojit? Žádný moralizování, jasný? I když mám dobrou náladu, tož snad mě nic nerozhází :mrgreen:

Tak to budes mit asi ozraly miminecko :-D nee, sranda, s tim ti neporadim, jen me to rozesmalo :-))

Ywett
Závislačka 4120 příspěvků 15.09.10 20:13

Kolik procent alkoholu má burčák? Celý velký pivo za večer si já osobně při kojení dám, i když vyjímečně. Sklenička vína nebo sklenka piva prý neuškodí.

Magi
Kecalka 421 příspěvků 15.09.10 20:18

Holky, to jsou na mě momentálně moc složitý otázky :-D Ale pokusím se. No,dopila jsem to v asi v 18 hod a měla jsem právě kojit, tož dostala kašu. Odsála jsem tak v 19 hod a teď bych měla kojit kolem 21 hod. To víte půl litra je půl litra. Byl asi silnej řekla bych :-D

domi
Ukecaná baba ;) 1814 příspěvků 15.09.10 20:19

To bych vůbec neřešila - sklenka vína je zdravá i při těhotenství a kojení (zas tak moc toho alkoholu myslím do mlíka nepřejde). Kdyby to bylo „tvrdé“, tak neřeknu, ale burčák bude myslím v pohodě. A že se Ti motá hlava - to mně se motá i po decce vínka, takže to taky nemusí být ukazatel :wink:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34282 příspěvků 15.09.10 20:20

podle toho, kdy mas zase kojit. jestli az po pulnoci, kojila bych. samozrejme pokud si nebudes pripadat opila ani ti nebude nejak extra blbe od acetonu (opice).

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 15.09.10 20:20

Udává se, že do 2 hodin po požití by alkohol být už v těle neměl i bez odstříkání, ale to je když si dáš 2 deci vína.
Nechci strašit, ale s alkoholem to zas taková prdel při kojení taky není, četla jsem o kojící matce z Ruska, co jí mimi umřelo, právě proto, že chlastala. Ale to asi byla alkoholička a dávala si tu jejich šedesátiprocentní vodku po litrech. :roll:
Hele, po narkóze jsem musela odstříkat taky jenom jednou - 2 hodiny po (ale z každého prsa) a to mi jistě dali daleko větší sajrajt než burčák :mrgreen: a taky toho mlíka nebylo moc a pak jsem hned mohla kojit 7 denní mimi a byl vpořádku. Bych to možná už i dala bez odstřikování :nevim:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 15.09.10 20:23

Vzhledem k tomu ze burcak ma 4-6% alkoholu bych to neresila.
po roce a pul nepiti alkoholu by ti i nealko pivo udelalo svoje. :lol:

Ewule0712
Závislačka 3621 příspěvků 15.09.10 20:23

Někde jsem četla, že po sklence vína by se následně nemělo kojit 2h, takže v 21h bych to už neřešila, jednou jsem si dala sklenky vína 2, protože jsem věděla, že malej bude chtít pít až ve 2 ráno a hle, probudil se o půl noci a já ještě v 22:30 dopíjela, ale nakojila jsem ho, protože jsem se nepodívala na hodinky a myslela jsem, že už jsou ty 2h ráno a nic se nestalo, spal normálně, dokonce nespal ani dýl :oops: :lol:

Ywett
Závislačka 4120 příspěvků 15.09.10 20:24

Takže burčák by měl mít maximálně 7-8% alkoholu. Pokud je to pravda, já bych to neřešila a normálně kojila.
A že seš zpumprlíkovaná/ve­selejší je jasný, se mnou dělá divy i jedna sklenička vína :wink:

Příspěvek upraven 15.09.10 v 20:26

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 15.09.10 20:26
Ywett píše:
Takže burčák by měl mít 7-8% alkoholu. Pokud je to pravda, já bych to neřešila a normálně kojila.
A že seš zpumprlíkovaná/ve­selejší je jasný, se mnou dělá divy i jedna sklenička vína :wink:

Ivi:ja cetla 4-6%. :nevim:

Ywett
Závislačka 4120 příspěvků 15.09.10 20:27

Katko, nevím, nejsem expert, kopíruju z idnesu: - musí mít nejméně jedno procento alkoholu, nejvýše tři pětiny z celkového obsahu alkoholu výsledného vína (kdyby veškerý cukr prokvasil), což bývá asi sedm až osm procent

Příspěvek upraven 15.09.10 v 20:28

neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.10 20:27

Ptala jsem se na Moravě, kvuli mě to pani zjiš´tvala, změřili to a měl 4,5 procenta. Takže taková dvanáctka. Takže jako bys vypila jednu velkou plzeň. Dítě by to zvládlo asi i bez odstříkání. S jednou odstříkanou dávkou po 2 hodinách můžeš mít úplně čisté svědomí. Já sama si půl litr dala, ale kojím až okolo páté ráno.

Magi
Kecalka 421 příspěvků 15.09.10 20:27

Gino, to nebude můj případ :-) Jak jsem psala, nepila jsem celý těhotenství a pět měsíců k tomu ani kapku alkoholu. A teď jsem si dala po dlouhé době a najednou se ve mně rozlil takovej klid a mír jakej nepamatuju. Manžel došel z práce a říkal, že jsem jak vyměněná, co se mnou je, že se pořád usmívám a jsem hovorná a jak jsem ho prý vášnivě políbila… No, to píšu tak spíš pro pobavení… Ale víte co, já jí dám kdyby se do půlnoci vzbudila ještě řídkou kašku a pak už zas budu kojit, ne?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >