Lahvičky a dudlíky AVENT

347
28.2.08 14:34

Lahvičky a dudlíky AVENT

Ahoj mamky,
používate některá lahvičky Avent? My teď máme vel. 125 ml, ale bude nám za chvíli „malá“, takže se chystám koupit vel. 260 ml. Tyto lahvičky prodávají s dudlíkem „s dvěma dírkami“. Myslíte si, že je vhodná pro 2 měsíční miminko? Odkdy vyměnit ten novorozenecký dudlík, co myslíte?
Díky díky díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3467
28.2.08 15:32

Ahoj Lupito!

Dudlíky jsem měnila podle toho, jak bylo potřeba. Určitě to poznáš, miminko saje extrémně dlouho, než celou flašku vysaje, nebo často pouští dudlík z pusinky, protože mu málo teče… Jinak ten dudlík jsme měly minimáně do 3měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
28.2.08 16:19

Lupito, myslim ze vhodna je........... klidno ji pouzij, pokud se ti mimco netopi tak je to Ok

Ja u starsiho musela pak koupit s variabilnym prutokem protoze AR mliko bylo huste

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
28.2.08 16:44

Lupito,
přesně jak už bylo řečeno, určitě to poznáš, kdy to mimču málo poteče. Naše malá přestala vždycky sát a začala plakat, pak se zase chytla, chvíli sála a znovu, pak jsme přešly na větší. Třeba adudlík vel. 3, který je od 3. měsíce, jsme začaly používat až nedávno, malá měla už skoro půl roku, takže je to vážně individuální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1243
24.2.12 19:31

Ahoj :mavam: Mám dotaz, existuje nějaký dudlík, který totožný tvar s Aventem? Prcek nic jiného nechce, respektive neudrží. Ale chtěla bych nějaký zajímavý dudlík a z Avent si nějak nemůžu dále vybrat.. Je nějaký totožný? Díky za odpověď :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
24.2.12 19:37

Ahoj, my používáme od začátku,kdy to bylo potřeba 260. A ačkoliv nám je 8 měsíců, tak na čaj používáme stále dudlík 1 a na UM dudlík 2. Malá nic nenamítá, při pití nepláče, je spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26200
24.2.12 20:06

Mne prijde hodne podobny MAM.

Janinna23 píše:
Ahoj :mavam: Mám dotaz, existuje nějaký dudlík, který totožný tvar s Aventem? Prcek nic jiného nechce, respektive neudrží. Ale chtěla bych nějaký zajímavý dudlík a z Avent si nějak nemůžu dále vybrat.. Je nějaký totožný? Díky za odpověď :kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3722
24.2.12 20:23
Billi píše:
Mne prijde hodne podobny MAM.
Janinna23 píše:
Ahoj :mavam: Mám dotaz, existuje nějaký dudlík, který totožný tvar s Aventem? Prcek nic jiného nechce, respektive neudrží. Ale chtěla bych nějaký zajímavý dudlík a z Avent si nějak nemůžu dále vybrat.. Je nějaký totožný? Díky za odpověď :kytka:
:pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2915
24.2.12 21:37

Ahoj. Možná MAM a LOVI

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16786
25.2.12 05:49

LOVI, je lepší než avent :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28932
25.2.12 09:27

Mně MAM podobný vůbec nepřijde, Avent je kulatý dlouhý, MAM spíš kratší a po stranách zploštělý :think: …kulatý je Tommee Tippee (vypadá úplně jako bradavka), ale nevím, jestli mu nebude taky vypadávat, Avent je podle mě asi nejdelší dudlík :nevim:

jo, ale teď čtu pořádně-ta otázka asi směřuje ne na dudlík u flašky, ale na dudlík k dudlání, co? :D Potom bych zkusila asi ten MAM Original, ono je jich hrozně druhů (třeba ten nejnovější superortodontický mi syn nechtěl ani za nic), ale MAM Original má v pusině skoro celou noc, je to taková bambule.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1243
25.2.12 11:23

No MAM máme 2, jak od narození, tak i ten větší od 6m, ale vůbec to podobný není a malej to neudrží :mrgreen: Právě ta bambulka mu nejde :roll: Nakonec asi budu muset zase vzít ten Avent :D Naštěstí s flaškama problém nemá, byl zvyklej na MAM, dneska jsem zkusila kulatý, protože chci kupovat novou flašku a bez problémů :palec: Ale na dudlík je tedy vybíravej :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28932
25.2.12 11:36

jojo, to znám, u nás to taky trvalo, než jsem napadla na správný dudlík-vyhrály NUK (ale jen 1, dvojku už nechce, z té mu navaluje), Babydream z Rossmanna (ty podle mě Nuk vyrábí, savička je stejná, mají ještě ale jeden druh se ztenčeným tím začátkem a ten už je jiný, kupodivu ho syn má rád taky)…no a nejvíc drží ten MAM Original 2. Tak uvidíš, třeba ještě na něco kápnete :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama