Kojení a nachlazení - co dáváte?

63
22.2.08 10:35

kojení a nachlazení....

** maminky co si davate když jste nachlazené a kojíte ::???ono toho moc není…poradte???Já třeba si davám dr.theis Šalvějové bonbony :D :D cena 53.- **

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
22.2.08 10:40

Jo tak zrovna šalvěj je v těhu a při kojo tabu :)

Mi se osvědčil cibulový sirup na kašel, zábal na bolení a panadol na teplotu. Všechno můžeš jak v kojo tak v těhu.

Jo a na akutní bolest krku vykloktání solným roztokem - ale silným!!! A na rýmu propláchnutí nosu teplou vodou (ale to je teda hnus, ovšem zabírá)

Z léků je možný ještě bioparox spray…

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19249
22.2.08 12:41

Ahoj.
Já jitrocelový sirup a čaj s medem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
22.2.08 13:19

pokud mam teploty paralen, + na noc i ibalgin- doporucili mi to v porodnici i lakt. poradce

jinak do nosu normalne otrivin, nebo nasivin, muze se

jitrocel. sirup,

ja uzivam nekdy homeogene na bolest krku, jenzer ted poslledne jsem skoncila s ATB- Zinnatem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
22.2.08 13:22

jo a k poplatkum............. u lekare mi nevadi!!!! krasne to u dr proridlo...... ale vadi mi poplatky za kazdou polozku na RCP

lekarny rejzujou podle mne az az.......

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
22.2.08 14:17

Ahoj, při koju a v těhu jsem na bolest v krku kloktala solným roztokem s citronem a do nosu mořskou vodu..

A poplatky, no, u dospělých mi nevadí, deptají mě poplatky za děti. A za recepty..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
23.2.08 08:17

Na bolest v krku jsou super Propolisky, můžou se i v těhu při koju. Pomohly mi rychle. Do nosu vincentku, na Nasivinu je napsáno, že se v těhu a při koju může jen s doporučením lékaře. U kašle záleží, z čeho je. U nás se kašle hlavně kvůli zadní rýmě, na průduškách nikdy nic nemáme. Na to je prej dobrej preparát s islandským lišejníkem - právě testuje manžel, zatím nevím, jestli zabírá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4706
8.4.12 10:58

a co čaj s citronem?? asi neee coo??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
8.4.12 11:27

proč ne? v citronu je hodně vitamínů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4706
8.4.12 11:27
@ynax píše:
proč ne? v citronu je hodně vitamínů.
**NO KVůli kojeni
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
8.4.12 11:59
@mona.k.79 píše:
**NO KVůli kojeni

číst ještě umím :-) když si nedáš celý citron na jeden šálek, tak nevidím důvod, proč si ho nevzít i při kojení. Prostě vyzkoušej nejdříve trochu a pokud problémy nebudou, tak si vem citronu víc. Stejně ti nikdo neřekne, co jíst nebo pít - musíš to vyzkoušet a uvidíš, každé mimino reaguje jinak. Např. tomu mojemu bylo vše jedno - žádné bolení bříška, vyprdělo se do pleny a já mohla jíst česněk, luštěniny, cibuli…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4706
8.4.12 12:14

ok díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5748
11.12.13 18:21

Holky, plně kojím své 7 týdenní mimi a jsem nachlazená jak prase… dneska jsem si dala celý citron do čajů… vím, že by se nemělo u kojení, ale..

CO to může způsobit? Osypání miminka, ale co dál?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18246
11.12.13 18:28

@sarinka83 Teoreticky alergickou reakci (ekzém, průjem, zvracení). Ale citronu do čaje bych se až tak nebála.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5748
11.12.13 20:19

@Svistice aha.. tak to budu doufat ze ne… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu