Laidenska mutace u partnera

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.10.21 16:25

Laidenska mutace u partnera

Zdravím má dotaz. Snažíme se o miminko,3 roky, podstupuje umělé oplodnění už několikáté. Chtěla bych se optat zda souvisí laidenska mutace, s vývojem embrya, ale u partnera? Mě nebyla zjištěna, ale jemu ano. Mám již za sebou několik neuchycenych embryí a také jeden zaniklý potrat.
Vím že to souvisí, pokud ji má žena, ale takto mi bylo řečeno že ne.
Nyni mi ale bylo řečeno bylo, že bych měla při těhotenství pichat clexane, jako prevenci potratu, vzhledem k okolnostem co máme za sebou…atd. Avšak to Jsem ještě netušila, že má přítel tu laidenskou mutaci, jinak bych to řekla. Mě nevadí pokud si budu pichat, spíš zda je možné že i přesto že je nositel chlap, tak že to může dělat paseku?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
71516
30.10.21 16:29

Ne.ale tak ty ivf kliniky zkouší leccos

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4172
30.10.21 16:38

Ne… a chtěla bych tu informaci vysvětlit… nedává to moc smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
705
30.10.21 17:30

Zdá se mi to jako nesmysl, určitě bych se na to zeptala. Pokud nemáš ty problémy s ředěním krve, proč si ji ředit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21898
30.10.21 17:31
@Anonymní píše:
Zdravím má dotaz. Snažíme se o miminko,3 roky, podstupuje umělé oplodnění už několikáté. Chtěla bych se optat zda souvisí laidenska mutace, s vývojem embrya, ale u partnera? Mě nebyla zjištěna, ale jemu ano. Mám již za sebou několik neuchycenych embryí a také jeden zaniklý potrat.
Nyni mi ale bylo řečeno bylo, že bych měla při těhotenství pichat clexane, jako prevenci potratu, vzhledem k okolnostem co máme za sebou…atd. Avšak to Jsem ještě netušila, že má přítel tu laidenskou mutaci, jinak bych to řekla. Mě nevadí pokud si budu pichat, spíš zda je možné že i přesto že je nositel chlap, tak že to může dělat paseku?

jak jsi na takovou blbost přišla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 17:38
@ka2ka píše:
jak jsi na takovou blbost přišla?

Clexane je vhodné prý u žen, které zažívají potraty? To mi řekl gynekolog. Vzdkedem k tomu, co mám za sebou, tak mi to doporučil. Určitě se to nedává jen tak.

No a to zda souvisí laidenska mutace, s embryem, pokud je prokázána u chlapa, to netuším, proto se ptám?

Příspěvek upraven 30.10.21 v 17:44

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 17:41
@Malineka píše:
Zdá se mi to jako nesmysl, určitě bych se na to zeptala. Pokud nemáš ty problémy s ředěním krve, proč si ji ředit? [/citace

Takto mi to řekl gynekolog.
Je to prý novinka a není to zcela běžné. Já si to z prstu nevycucala.

• Citovat
  • Nahlásit
705
30.10.21 17:43

Zeptej se ještě někde jinde, já jsem se s tím vůbec nesetkala a to jsem leidena taky řešila. Dokonce chodím na hematologii. Mohla bych se ti tam zeptat, ale půjdu tam zase až za 4 týdny.
Spíš bych se bála, že ti zbytečné ředění krve bude ty potraty způsobovat a krvácení bude horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21898
30.10.21 17:44
@Anonymní píše:
Clexane je vhodné prý u žen, které zažívají potraty? To mi řekl gynekolog.No a to zda souvisí laidenska mutace, s embryem, pokud je prokázána u chlapa, to netuším, proto se ptám?

takže když má chlap laidena ty si máš píchat clexan podle tvého gynekologa??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 17:53
@ka2ka píše:
takže když má chlap laidena ty si máš píchat clexan podle tvého gynekologa??

Nee, to jsme vůbec neřešili, že to má partner. To mě jen doma došlo.
On nezavisle na tom říkal, že bych si je měla začít pichat, že v mém případě to navrhuje.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 17:55
@Malineka píše:
Zeptej se ještě někde jinde, já jsem se s tím vůbec nesetkala a to jsem leidena taky řešila. Dokonce chodím na hematologii. Mohla bych se ti tam zeptat, ale půjdu tam zase až za 4 týdny.
Spíš bych se bála, že ti zbytečné ředění krve bude ty potraty způsobovat a krvácení bude horší.

Jo, jdu tam v týdnu, tak uvidíme.

• Citovat
  • Nahlásit
21898
30.10.21 18:00
@Anonymní píše:

podle téhle věty to vypadá že si myslíš že to máš píchat když má laidena chlap, prosím tě píchá se to podle toho jak máš nebo nemáš naředěnou krev i když máš laidena neznamená to že hned automaticky pícháš to rozhoduje hematolog ten tě bude hlídat a rozhodne kdy a jakou dávkou začít taky nemusíš píchat vůbec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 18:10

@ka2ka
Myslela jsem to, že neřeším to píchání injekce. Jako, že mi je napsali.

Ale to zda pokud to má chlap, tak zda to může být v těhotenství problém, při vývoji embrya? Protože to mi přítel řekl, až doma a gynekologovi jsem to neřekla.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 18:13

Tak ja leindenskou mutaci nemam, ale pri patem vlozeni embrya mi pani doktorka z kliniky predepsala Clexane, ktery jsem pichala od prvniho dne KET.
Pry se tim prokrvi deloha a embryo se lepe chytne. Nevim jestli to bylo tim a nebo necim jinym, ale opravdu se konecne zadarilo :D
Pichala jsem az do ukonceneho prvniho trimestru.

• Citovat
  • Nahlásit
21898
30.10.21 18:16
@Anonymní píše:
@ka2ka
Myslela jsem to, že neřeším to píchání injekce. Jako, že mi je napsali.Ale to zda pokud to má chlap, tak zda to může být v těhotenství problém, při vývoji embrya? Protože to mi přítel řekl, až doma a gynekologovi jsem to neřekla.

poptej se někde na klinice ti fakt budou vědět gynekolog o tom nebude mít takový přehled jak ten laiden funguje :think: ale myslím že když to má chlap tak to vliv mít nebude :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat