Lanovka na Sněžku - fronty

278
31.3.16 20:48

Lanovka na Sněžku - fronty

Ahoj, chtela bych se zeptat, jestli nekdo nevite, jake jsou fronty v Červnu na lanovku na Sněžku? Nekde jsem cetla, ze jsou tam hrozne dlouhe fronty a obavam se, ze náš 2,5 lety syn by to nevydrzel. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58667
31.3.16 20:50

@LenkaLinka beru věšteckou kouli, to je tak indivindy každý den, že Ti nikdo neřekne.. jednou jsme čekali víc jak hodinu, podruhé to i vzdali a potřetí jsme jeli za pár minut :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3136
31.3.16 20:52

@LenkaLinka
Ja tam stala v srpnu tehotna s brichem hodinu :? Mimo prazdniny by to mohlo byt lepsi, ale pulhodinu bych pocitala..
Ve fronte muze stat jeden, vy se muzete s malym prochazet, je tam kousek lesa, zmrzlina atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
31.3.16 20:59

Taky záleží v kolik do Pece prijedes. My přijeli na 9 hodinu 5.7., a fronta asi na hodinu, a co jsem pak viděla fotky z jiných dnů, tak fronta na cca 3 hodiny. To ti dopředu nikdo nerekne, ale v červnu by to nemuselo být tak strašně, určité víc lidí bude o víkendu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
31.3.16 21:07

Jedeme se skupinou lidi z nasi vesnice, tak pokud se da potom projit mezi lidma, kdyz nam budou znamy stat frontu, tak to by bylo v poho. Bohuzel tam dorazime v poledne a to se obavam, ze bude velka fronta. V nejhorsim to vzdame rovnou na miste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
31.3.16 21:09

Mozna kdyz bude hnusne pocasi, mame sanci na mensi frontu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
31.3.16 21:18

@LenkaLinka : když bude hnusne, tak může foukat a pojede lanovka jen na Ruzohorky. To bohužel nikdy nevíš dopředu, to se dozvíš až když začne provoz, jestli jezdí až na Sněžku nebo jen na růžovou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
31.3.16 21:23

Tady můžeš vidět, jestli jezdí nebo ne:
http://www.snezkalanovka.cz/cs/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3711
31.3.16 21:50
@myskalucka píše:
Tady můžeš vidět, jestli jezdí nebo ne:
http://www.snezkalanovka.cz/cs/

Jenže jak dlouho do předu to tam budeš vidět? Jasně, pokud budou hlásit blbé počasí, tak možná, ale jinak ne. Nebo se pletu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
1.4.16 07:03

@zvidavajanca : ten den v začátek provozu. Ale alespoň nebudou překvapení, že jede jen do půlky, a ne až na horu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3136
1.4.16 08:47

Nahoru z Ruzovky je to moc pekna vychazka. Pokud je slusne tedy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3711
1.4.16 08:56
@mitcha píše:
Nahoru z Ruzovky je to moc pekna vychazka. Pokud je slusne tedy.

Myslím si, že i Obřím dolem je to pěkná vycházka. Přes Růžohorky nevím, to jsem šla jen v zimě na sněžnicích.

Upřímně nechápu ty líní lidi, co stojí šílenou frontu na lanovku a ta cena… (chápu imobilní osoby).. hold, kam si jde dovézt zadek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3136
1.4.16 09:03

@zvidavajanca
Presne tak. Nase tura je vzdy na Lucni boudu, pres Snezku, cela pesky.. Ja jela lanovkou na Ruzovku, protoze jsem byla v osmem mesici. Letos premyslim, zda s mimkem pesky, bVa to cca 12 km, nebo zase lanovkou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
1.4.16 09:36

@zvidavajanca @mitcha : my jsme byli loni se 4letou a 1,5 ročním a s kočárkem a nechali jsme se vyvést nahoru a pak sešli přes Luční dolů do Pece :nevim:, jako s 2 malými dětmi a kočárkem to asi jinak nešlo. I tak to bylo 12 km a starsi usla víc jak polovinu. A cesta obřím dolem nahoru? Šla jsem 2× a jako lehkou vycházku bych to teda nepopsala. Pod Sněžkou už jsem pomalu " umírala" :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3711
1.4.16 11:27

@mitcha
Já jela lanovkou jednou dolů, ještě starou. Ale bylo to v době, kdy už se vědělo, že se bude rušit (vyměňovat). Sice stený typ ještě v ČR jezdí, ale i tak. Prostě z nějakého historického hlediska, máme tyhle staré technické věci rádi, než že by to pěšky nešlo.
Ale každý to má jinak.

@myskalucka
Neříkám, že je lehká, ale mi se ta cesta líbí ;) Ale chápu, že každý má jiné názory a preference.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama