Reklama

Látkováni vs sušička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 23.06.10 15:26
Látkováni vs sušička

Všem přeju hezké odpoledne!

Na naší 4.dceru jsem se prvně rozhodla pro látkování. Stále ještě na to nemám nic(=NIC) nakoupeno a už i já uznávám,že bych ji v té porodnici holt do něčeho zabalit měla :mrgreen:
Než tedy učiním konečnou objednávku,pot­řebovala bych od zkušených látkařek vědět:

1.Jsou všechny pleny,vkládací pleny, separačky a svrchnáčky vhodné do sušičky,kterou budu notně využívat? O vlněných svrchních vím,že je tam dávat nemůžu-ale co ostatní ???

2.Chceme zároven i hodně nosit( u dvou dcer se nám velmi osvědčil šátek Vatanai,ted bych ráda vyzkoušela nosítka, bud ERGO,nebo MANDUCU). Nevadí nějaký objemnější typ plen nošenému dětátku na z hlediska špatného ‚zahnízdění se‘ v nosítku-jsou dobré i do nosítka všechny typy svrchnáčku i plen???

Díky moc za každou reakci :kytka:

Reklama

Reakce:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 23.06.10 15:50

Mam susicku, cca od vanoc. Zatim vsechny pliny drzi, jen ty prastare jeste po me se trochu rvou, ale to je otazka, zda to neni tim, ze jsou 27let stare a Matesova prdka je uz treti v poradi, kterou bali :wink:
Zatim jedina vec, co mi odesla, zrejme diky susicce, jsou svrchnaky thirsties, uplne se uvolnila gumicka kolem nozky, plus ten pul zater cely popraskal.
Takze doporucuju vytahat pul veci z pracky, stejne to schne dost rychle, aby to bylo za par hodin k pouziti.

Na mamaja.cz maji u jednotlivych plinek i informace, ktere se vyskytuji na stitku, tj. ma kolik prat, zda susicka, zehleni.

Na noseni jsou fajn natahovaci vlnaky, nikde nic neskrti, svrchnaky se suchacem maji tendence otlacet, ale i patentky se muzou jakoby otocit smerem na brisko a vytlacit kolecka.

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 23.06.10 15:54

Díky moc!

Ty natahovací vlnáky se mi tedy taky libi-jsou takove nejprirodnejsi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A uplne nejleps je,ze se moci regeneruji :pankac:

Hilda
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 23.06.10 15:55

ahojky,
většinu plen i vkládaček můžeš klidně dávat do sušičky :wink: Jen se tím trochu snižuje jejich životnost.

S tím nosítkem - za sebe mohu jen a jen doporučit Manducu, byla jsem s ní moc spokojená :wink: Objemný zadeček v nosítku nevadí :wink: Žádné omezení mě nenapadá, snad jen to, že kalhotky Bambinomio se nehodí na nošení v šátku - v kolíbce. Mají docela tvrdý suchý zip a mohly by miminko tlačit.

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 23.06.10 15:57

To jsem ráda,že dalsi spokojena uzivatlka Manducy se ozvala :palec:
Díky taky :wink:

kvetinka56 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.10 17:45

My taky latkujeme, ale mam zkusenost, ze do nositek (satek nebo Manduca) je lepsi davat mensi plinky, teda ne tak objemny na zadecku. Ja jsem kvuli tomu ze zacatku mela dost problem malyho navazat na vertikal, protoze jsem mu s tim balikem nevedela poradne podsadit zadecek. Ted mu do nositek davam Itti Bitti snap in one, objemem trosku vetsi jako jednorazovka a uz je vse OK :palec:

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 23.06.10 17:47

Jdu se na ne kouknout,kde se prodavaji nejlevneji-DEKUJU :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >