Lázně - neplodnost

324
9.10.05 19:14

lázně

Ahoj holky,
po samovolném potratu se rok a půl snažím otěhotnět, teď mi můj Dr doporučil lázně. :oops: :? Máte někdo zkušenosti? Jaké procedury a tak..

Dále chceme jít poprvé do centra asistované reprodukce (máme doporučení) a po lázních zkusit umělé oplodnění. Proto bych ráda věděla, jestli třeba někomu ty lázně pomohly.

Díky,
Daria.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2185
9.10.05 21:55

Ahoj.
Asi zalezi, do kterych lazni pojedes. Predpokladam, ze Frantiskovi lazne. Ja byla i v Klimkovicich. Procedury se trochu lisily, ale uz se to moc nepamatuju. Rozhodne budes mit hodne volneho casu.
Jestli pojedes ted kdyz je zima, tak ve Fr. L. je to blbe, ze prebihas mezi budovama od procedury k procedure (zatimco v Klimkovicich je vse v jednom komplexu), takze nebezpeci nachlazeni (kdyz po koupeli hned musis bezet tou zimou…). Ve Fr. L. je take hodne budov, kde je soc. zarizeni a sprchy jen na chodbe pro spoustu dalsich pacientek, ale jen par pokoju se soc. zarizenim na pokoji - to si zkus obvolat a zamluvit ty lepsi…
No ale ja stejne nevim kam pojedes a tak to mozna pisu zbytecne…

H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3427
10.10.05 09:09

Ahoj, já jsem byla ve Františkových Lázních v únoru 2005.
Ubytování - dvoulůžkový pokoj, sprcha, záchod hned vedle na chodbě, psolečný pro dva pokoje, takže to bylo v pohodě.
Musím říct, že jsem si tam krásně odpočinula a načerpala hodně sil do dalšího snažení a vrátila jsem se rozesmátá a s dobrou náladou a pokus IVF se mi psychicky o hodně lépe zlvádal. A i když nám ani tento pokus IVF nevyšel, jsem moc ráda, že jsem v lázních byla. Klidně ti napíšu víc ptej se na cokoli. Maru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
10.10.05 12:31

Děkuji všem za odpovědi.

Já pojedu do Klimkovic (asi), jsem ze Severní Moravy a mám to tam o hodně blíž než do Fr. Lázní.

Takže napřed ty lázně a pak hned na IVF, dneska se dozvím více, termín lázní a taky už zkusíme tento týden zavolat do CAR. Asi v Ostravě, je to nejblíže a Dr říkal, že úspěšnost je všude více-méně stejná.

Jak dlouho to trvá, než dojde i IVF? Určitě nás čekají ještě nějaká vyšetření, i když manžel už na spermiogramu byl a já chodím na folikulometrii už půl roku a k ovulaci u mě dochází. Problém je asi v manželových spermijkách, nejsou moc pohyblivé.

Daria

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3427
13.10.05 22:45

Darjo přeji ti aby se ti v lázních líbilo a načerpala jsi tam spoustu sil do dalšího snažení.
Asi nemá cenu abych ti popisovala procedury, protože v KLimkovicích je to asi jiné, nevím, kdyžtak ráda popíšu jak to chodí ve Fr.lázních.

IVF - nejdřív ti dr. navrhne protokol IVF, pak ho pošle na pojišťovnu a ta to celé musí schválit, hlavně co se týká léků. Většinou to trvá tak do měsíce. Pak už se to odvíjí od otho jaký máš protokol a podle MS a můžeš začít stimulovat.

Dovolím si tě pozvat mezi nás do zebřičkového deníčku, je nás tam víc, které procházíme IVF, IUI.............. a držíme se vzájemně „nad vodou“ tak když budeš mít chuť, rády tě mezi sebou přivítáme.

Přeji ti hodně štěstíčka Maru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1105
14.10.05 00:11

Ahojky,
mě lázně pomohly. Jsem těhotná :)) Po 4 letech snažení. Byla jsem ve Františkových a v Mariánkách. Do Františkových v zimě nejezdi. Lítáš celý den po celém městě. V Mariánkách to máš přímo v budově. Mnohem víc si odpočineš. Po Františkových jsem měla pocit, že si vezmu 2 týdny dovolenou na odpočinek.
Jinak držím palce, ať ti to dobře dopadne.

Daniela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
6.12.14 23:08

Ahojky dovolím si oživit diskusi
přemýšlím jestli mám nárok na lázně mám praktickou slepotu dilatační kardiomiopatii a miotrofický sindrom zatím teda na něj podezdření ale i tak co myslíte? nikdy jsem se o to nezajímala až těd mě to tak napadlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12501
6.12.14 23:16

Bych se poptala tvého obvodního lékaře, ten by ti měl umět poradit a pokud budeš mít s nějakou diagnozou nárok, tak ti i pomůže s papíry, abys lázne dostala. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
6.12.14 23:53

Právě tam chci v pondělí zajít k dr ale zajímalo mě to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu