Leaving Neverland - kdo viděl?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Slečna Ferka
Extra třída :D 10285 příspěvků 10.03.19 22:47
Leaving Neverland - kdo viděl?

Dobrý večer, viděli jste někdo ten dokument? A co na něj říkáte?

Já těm klukům věřím, a i když jde o dost specifický případ (kdo by nechtěl být kámoš Michaela Jacksona?), myslím, že je tam dobře vidět, jaké jsou mechanismy při zneužívání.

Zajímavé je k tomu i toto

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
není možná
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 10.03.19 22:50

Jen kousek. Ztráta času.

Uživatel je onlineJessie_james
Ukecaná baba ;) 2374 příspěvků 10.03.19 22:52

Viděl jsem první díl, no ty rodiče mi z toho připadali míň zdrchaný než ti chlapi..

Slečna Ferka
Extra třída :D 10285 příspěvků 10.03.19 23:02

@Jessie_james Chce to ještě ten druhej.

není možná
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 10.03.19 23:48

Já bych to nechal, tak jak je.

vjerunqa
Závislačka 3332 příspěvků 11.03.19 06:29

@Slečna Ferka Ahoj, já to neviděla a ani nevím, jestli chci. Je to hnus a nevěřím. Michael je pro mne navždy nevinen :srdce:

iiiv
Extra třída :D 11359 příspěvků 11.03.19 09:10

a já tomu zase věřím, a to žádný dokument vidět nemusím :nevim:

malá_holka
Extra třída :D 10320 příspěvků 11.03.19 09:25

chystám se na to, myslím, že obrázek ať si udělá každej sám, pravdu se nedozvíme. ale to, že mika přestavaj hrát radia to je total na přes držku :nevim: :poblion: jako je hrozně lehký, někoho obvinit, dokázat nevinu jak pak těžký. taky můžu jít na policajty a říct, že mě soused zneužil. kde je pravda?

vjerunqa
Závislačka 3332 příspěvků 11.03.19 11:38

Proč vyšel dokument teď, po deseti letech od jeho smrti? Proč ho soud, který tuto kauzu kdysi řešil, tenkrát osvobodil ve všech bodech? Nechá matka zneužívat své dítě? Nechá se za mlčení uplatit nebo bude požadovat spravedlnost? Zaráží mě postoj některých médií a např. i tvůrců Simpsonů, postoj vystavěný na pofidérním dokumentu. Smutné.

g.sandova
Závislačka 4250 příspěvků 11.03.19 11:48

Michael je pro mě star, umělec, mám moc ráda některé jeho songy, tanec.
Přesto jsem přesvědčena, že zneužíval.
Bohužel se na něm podepsalo dětství.

Mondousek
Kecalka 305 příspěvků 11.03.19 11:58

Já strávila spousty hodin dohledávání informací, rozhovorů a všech možných informací a za mě bez jakékoli pochyby je Michael nevinen, což bylo dokázáno i u soudu. Obhajoba rozmetala svědky obžaloby. Michaela osvobodili ve všech bodech obžaloby. Oba „chlapci“ z tohoto dokumentu v době soudu (kdy už byli dospěli), hájili Michaela, Wade Robson byl dokonce první svědek obhajoby. Spousty let Michaela sledovala FBI a nic nenašli. Myslíte, že by FBI nic nenašla, kdyby to byla pravda? Žádné prachy by mu nepomohly, zvlášť ne v USA, kde je harašení kdeco. A teď po 10 letech, kdy se Michael nemůže bránit a v době kdy mají „chlapci“ finanční problémy, tak si najednou vzpomněli, jak je zneužíval? Nemůžou být žalování pro pomluvu, protože zákon na ochranu od pomluvy u mrtvých prostě v USA není…takže chlapci nemají co ztratit a zkusí si urvat nějaký prachy aspoň za dokument. A nazývat to dokumentem je taky blbost, protože to stojí jen a jen na výpovědi „domnělých obětí“, druhá strana nedostala žádný prostor obhajoby. Ale kdo si dá práci a najde si relevantní informace( ne bulvár) a rozhovory s lidmi co, Michaela znali, rozhovory s ním,tak to prostě musí dojít k závěru, že to byla skvělá lidská bytost, jejíž hlavní chyba byla důvěřivost a naivita u nesprávných lidí.

Lalelale
Závislačka 4147 příspěvků 11.03.19 12:49

Ještě jsem neviděla, ale chci se podívat. Kdysi jsem viděla jiný dokument, mnohem starší. a vesměs tam bylo, že asi dvě ženy, co tehdy vedly kauzu proti MJ kvůli zneužívání svých synů, za sebou už měly historii cpaní svých dětí do showbusinessu a následné žaloby ze zneužívání s cílem vysoudit velké peníze. V té době už navíc MJ na sobě některá obvinění měl.. Osobně nejsem fanoušek toho se vytasit s tím, že mě někdo sexuálně napadl po 20-30 letech po údajném činu. Bez spojitosti s Michaelem, tohle může říct kdokoliv proti komukoliv, nejde se po takové době bránit, když je pachatel zrovna fakt nevinný. A v tomhle případě je ten chlap dávno mrtvý… jak „vhodné“

lucenka
Hvězda diskuse 35660 příspěvků 11.03.19 12:53

neviděla jsem to a ani o tom neuvažuju. Přijde mi nechutný propírat takhle člověka, co se už nemůže bránit. Nechci podporovat takovéhle parazity. Pravdu o svém životě si vzal do hrobu a nemá cenu se v dál nimrat.

g.sandova
Závislačka 4250 příspěvků 11.03.19 12:59

Byla bych moc ráda, kdyby byl nevinen. Těžko říci, normální nebyl.

malá_holka
Extra třída :D 10320 příspěvků 11.03.19 13:02

nevypadlo mu kdysi malem dítě z rukou na balkóně? :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama