Lednice 330 l - využijete nebo je příliš velká?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
teresa20
2.12.10 06:29

Angu, já to dělám stejně :wink: Dřív jsem ho dávala na tu chvilku do postýlky, jenže tam už není bezpečno, jelikož se snaží vylézt horem 8-) Takže teď pustím Mašinku Tomáše a mám jistotu, že se pět minut neodlepí od židle a skočím si klidně o patro níž :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný