Leginy - kde koupit?

1651
15.1.21 08:00

Leginy kde koupit

Ahojky, poradíte, kde koupit černé obyčejné leginy, a hlavně kterou velikost na mě? Měřím 175 a teď dva měsíce po porodu mám velikost 42 místo původní 36. Chtěla bych nějaké obyčejné černé, bez prostredniho svu pokud možno a hlavně mi jde o to, aby mi během chůze nepadaly ze zadku :zed: :lol: ne zateplene, chci ty obyc tenký, ať je muzu nosit i na jaře a nekam ven pod delší tuniky.

Mám sice nějaký z Lidlu a ty proste sjíždějí, jedny protože jsou moc velký, druhy jsou moc malý a třetí z nepevneho materiálu :roll: jinak mám v pase 80 a přes zadek 106. Proste nejsem schopna to utrefit s touto postavou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kdybyste tedy měla některá figuru jako já a tip pro mě, tak sem s nim :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1651
15.1.21 08:03

Jeeeee tak jsem přehlídla, ze je opodál podobná diskuse, omlouvam se :zed:

Příspěvek upraven 15.01.21 v 08:13

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2632
15.1.21 08:11

@Semtex dobré ráno, jak jsem psala v druhé diskuzi, doporučuji legíny Lelosi, myslím, že ti budou příjemné. Objednej si velikost plus size. Manžel se na Vánoce preklikl, normálně mám velikost S a on mi koupil plus size a nepadají mi, krásně sedí, přizpůsobily se. Z Lidlu mi padají ze zadku i vel.36/38. A z materiálu budeš nadšená ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1651
15.1.21 08:14

@miska09 aaa super ty lelosi znám jen z reklamy na Facebooku, ale tam vždy prezentují jenom takové divoké vzorovane, tak já kouknu, diky! :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2632
15.1.21 08:19

@Semtex mají i černé, dneska mi přijdou. Manžel je pro divoké vzory, takže mám ty nejvíce barevné jaké kdy vymysleli :mrgreen: teď už je mají v nabídce jen v dětské velikosti :lol: ale protože já jsem spíše konzerva, tak jsem si objednala černé a čekám na postaka :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6652
15.1.21 08:20

Mrkněte na Decathlon, mají tam super legíny za asi 150 Kč jedny, bavlna+ trocha elastanu, drží, nesjíždí a vydrží docela dlouho - mě cca 1, 5 roku protože suším v sušičce, legíny z lidlu se mi rozpadají za půl roku a stahují se i při stání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1651
15.1.21 08:35

@Heivka diky, taky kouknu, to je prima :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
15.1.21 08:47

Co jsem doma s malým, tak nic jiného, než legíny a delší trička nenosim. A nejlíp mi teda sednou Lelosi. Sice jsou dražší, ale materiál je nejlepší, co jsem vyzkoušela. A vydrží, narozdíl od jiných. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
673
15.1.21 08:54

Ja tez nedam dopustit na Lelosi :smiling_face_with3_hearts:jsou fakt skvely, material je uplne bozi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1888
15.1.21 09:36

Kupuji za pár korun v New Yorkeru, ale je fakt, že se brzy vytahají kolena a časté praní jim taky moc neprospívá. Možná bych zkusila mrknout i na Jitex / Litex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
15.1.21 09:44

Obyč černé, které kupuji jsou z H&M. Velikosti mají myslím od XS do XL.
Za mě jsou pohodlné, tenké a odpovídající ceně. Mě nesjíždí, ale to může být individuální..

Příspěvek upraven 15.01.21 v 09:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1651
15.1.21 09:44

@PenelopaW Aaaaaa ano Litex, na ty jsem úplně zapomnela. Z Jitexu taky mám věci, ale ne moc. Obě ty firmy mi přišlo, ze dělají všechno oblečení větší, na mě tam plandalo i jejich esko svého času… :lol: :lol: :lol: nu, aspon bych se teď mohla do něčeho pohodlně vejít :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1651
15.1.21 09:47
@JeyKey píše:
Obyč černé, které kupuji jsou z H&M. Velikosti mají myslím od XS do XL.
Za mě jsou pohodlné, slabé a odpovídající ceně. Mě nesjíždí, ale to může být individuální..

HaM jsem měla tehotenske, a mně tedy sjizdely děsně, jen jsem došla pro syna do školy cca 10 minut tam a to same zpět a skoro jsem nemohla dojít, pač byly u kolen :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale vim, je to fakt individuální, ostatně když jsem byla hubena nesjizdely mi ani ty z Lidlu, normalne jsme je nosila :P :P :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
388
15.1.21 11:23

Aniž bych četla tuto diskuzi, objednala jsem včera Lelosi Candy a po zdejších recenzích se už moc těším :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat