Lehátko - jaké koupit?

39
15.3.06 14:59

Lehátko - jaké koupit?

Ahoj,
chtela bych koupit pro maleho lehatko. Zatim jsem koukala jenom na Chicco, ale prislo mi, ze ma moc mekka zada. Myslim, ze by melo byt polohovaci, mit hrazdicku s hrackami a melo by se s nim i dat houpat.
Jake lehatko jste kupovali vy, popripade na co si mam dat pozor?
Diky
Hatlina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

244
15.3.06 17:29

Ahoj Hatlino,
máme lehátko Patron Bohemia. Nedám na něj dopustit, malej je v něm hodně od cca konce 6. týdne, teď ho v něm i krmím, dá se různě polohovat až třeba do sedu. Jo, a pohodlně houpat. Akorát tedy nemá pultík s hračkama. Když to bylo aktuální řešili jsme to tím, že jsme nad něj postavili hrazdičku, kterou máme od Chicca. My ho teda máme půjčené od kamarádky, ale koukala jsem na i-net, stojí 1200,– Kč.
Pett

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.3.06 19:43

Ahoj Hatlino,
já jsem si před 14 dny kupovala lehátko Hauck, 3 polohy, hrazdička, cena 1400 Kč. Jsme s ním moc spokojená.
http://www.babydracek.com/…robnosti.php?…

Nonu

• Nahlásit
  • Citovat
193
19.3.06 19:45

Teď už přihlášená Nonu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
19.3.06 19:46

Pro mne je jednoznačně favoritem vibrační lehátko, např. toto:

http://www.walmart.com/…g/product.do?…

Pajina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
17.4.06 20:47

Poradíte ještě jiné typy lehátek? U HAUCK - Bungee Cirkus není napsáno jestli je polohovací, takže předpokládám že není. Někde jsem na netu narazila na Fisher Price, ale bohužel už ho nemůžu nikde najít. Poradíte, kde by se dalo sehnat??? Něbo i nějaké jiné, určitě polohovací s popruhy na přenesení, s hrazdičkou (odnímatelnou)…

Díky Sendy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
29.4.06 20:03

myslis tuhle houpacku?
ja ji taky chtela ale byla jen do 9kilo mam pocit..
http://www.ebabycom.it/…inkadoos.jpg /> ja je nekde jednou videla al euz si nepamatuju kde..
nasla jsem jednu houpacku od fishera tady
http://deti-kocarky.sbazar.cz/…o312680.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
27.9.06 19:13

holky, jak dlouho vám miminko v lehátku vydrželo? Nerada bych to kupovala jen na chviku, malá má teď 5 týdnů a dávám ji zatím vždycky na chivku do autosedačky, ale to my nepřijde správné, protože tam usne a když ji přenesu tak se probudí, Může v lehátku miminko i spát?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
27.9.06 19:14

holky, jak dlouho vám miminko v lehátku vydrželo? Nerada bych to kupovala jen na chviku, malá má teď 5 týdnů a dávám ji zatím vždycky na chivku do autosedačky, ale to my nepřijde správné, protože tam usne a když ji přenesu tak se probudí, Může v lehátku miminko i spát?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
29.12.06 20:33

Ahoj holky, já mám super lehátko od Fisher Price, oficiálně se jmenuje Sedátko od miminka po batole G5914. Poradila mi ho kamarádka a já jí teď za něj aspoň 2× denně děkuju :D Je naprosto super, stálo cca 1600,– Malý je v něm od 4 týdnů. Pár dní jsem taky používala autosedačku, ale to se vůbec nedá srovnat. Toto lehátko je polohovací, pro mimi od 4 týdnů to je opravdu více lehátko než sedačka. Jde z něj udělat i houpačka, má vibrace. Hrazdička má 4 hezké hračky a jedna z nich hraje. Pro větší dítě jde z toho pak udělat takové houpací křesílko, takže to roste s miminkem. Už se bez toho vůbec neobejdu, beru ho i když jedu na pár hodin někam na návštěvu. Můžu jen doporučit!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
203
26.2.07 16:14

**Ahojky,
také bych ráda pořídila nějaké lehátko.
Samozřejmostí je prací potah, možnost houpání nebo pevného stání, polohování.

Jen nevím, jestli kupovat s hrazdičkou nebo bez.
Hodně maminek bylo zklamáno, že dítě na hračky nedosáhne nebo nejsou vůbec v jeho zorném poli.
Jsou u všech lehátek hrazdičky takto blbě?** 

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
6.3.07 09:44

Raketko, nevím jestli ti pomůžu, ale u toho mojeho je to tak, že malý na hrazdičku nejdčíve nedosáhl, ale to nevadilo-koukal a smál se na hračky. Asi ve 3 měsících už dosáhl. A teď si už spustí /omylem/ tu hrací hračku. Ale teď se někdy vzteká, protože na harčky dosáhne, chytí je, ale nedosáhnou mu až do pusy. Tak tam někdy navěsím i něco delšího, ať může kousat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
6.3.07 12:46

sedátko

Kamko a do kolika kilo je to určeno? Nikde jsem to nenašla, a to lehátko je polohovací?
Díky pet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
9.3.07 11:51

Tak to nevim, do kolika kilo. Ale poradila mi ho kamaradka, ktera uz ho mela pro prvni dite /privezli si to ze zahranici, u nas to jeste nebylo/ a maly ma ted skoro 3 roky a porad v tom sedava. A na obalu pisou, ze to je i pro batolata a je tam vyfoceny docela velky kluk

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
14.3.07 09:54

lehátko

Tak to je super, my máme klasické lehátko a to je jen do 9 kg. Jé, teď koukám Kamko, my máme skoro stejně staré miminka, náš Matýsek bude mít příští týden 5 měsíců. Kupovalas to pře net? Anebo někde v Ostravě? Ráda bych to přece jen viděla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama