Lehké špiněni 28. týden

63
7.7.21 13:11

Lehké špiněni 28. týden

Ahoj holky, začala jsem 28. Týden a doposud vše v pořádku, ale od včera slabě špiním. Není to jasná krev, jen trošku nahnědlý výtok na intimce. Sex nebyl, ale nesla jsem včera chvilku z obchodu těžké tašky. Dnes jsem volala doktorce a sestřička mi řekla, ať s tím nechodím, že pokud je to jen vyloženě nahnědlé špinění, že to nic nebude a mám dojít až tento pátek na pravidelnou kontrolu. Do nemocnice na kontrolu jen v případě jasně červené krve. Jinak pohyby hezky cítím, bříško celkem klidné. Myslíte, že můžu být v klidu? Mám i hroznou zácpu, tak si říkám, jestli to taky nemá trošku vliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7331
7.7.21 13:37

Může to být z toho tahání těch tašek, mohla ti prasknout nějaká ceva, zilka… Neplasila bych, pokud vylozene opravdu nekrvacis a cítíš pohyby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
536
7.7.21 14:05

Taky jsem ve stejném týdnu cca před 3 týdny měla pár dní, od té doby nic a vše je ok. Teď je už všechno hodně prokrvené a tak stačí málo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9682
7.7.21 14:48

Jestli je to opravdu lehké špineni, tak ti mohla prasknout cevka, to je hned. Buď co nejvíc v klidu to jde a kdyby to náhodou zesililo tak na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat