Můžu otěhotnět těsně před nástupem MS?

7.7.21 08:33

Můžu otěhotnět těsně před nástupem MS?

Ahoj holky. Potřebuju uklidnit. :(
Vím, že se tady spousta z vás snaží otěhotnět a daly byste za to cokoliv, nicméně nám s partnerem by to aktuálně značně zkomplikovalo život…
2. července jsme měli nechráněný styk a stalo se, že to partnerovi „ujelo“. Vzhledem k tomu, že dle menstruačního kalendáře jsem to měla 4. dostat, jsme nad tím mávli rukou s tím, že je hloupost, abych otěhotněla 2 dny před menstruací. V minulosti do mě jiný partner ejakuloval v období neplodných dní pravidelně a nikdy nic. No… Jenže teď je 7. a menstruace nikde. PMS proběhl, bolesti v podbřišku taky, jenže marně čekám na krvácení a ono ne a ne dostavit se. Cyklus nemám úplně pravidelný, proto stále doufám, že se nic nestalo a menstruace se dostaví. Otěhotněla jste některá podobným způsobem? Vím, že ovulace může probíhat úplně v jiný den, než jak ji vyhodnotí aplikace… Bohužel teď dlouhodobě teplotu neměřím, ale pocitově dle příznaků mám za to že ovulace proběhla tak, jak měla, cca v půlce cyklu. Čili má otázka zní - jak moc pravděpodobné je otěhotnět 2 dny před předpokládanou MS a ta aby hned vynechala? :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
869
7.7.21 08:40

@HynkuVilemeJarmilo no my takhle pocali druhého syna, měla jsem den před menstruací ale pravda je že ještě nebyla pravidelná, bylo to 11 měsícu po prvním porodu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.7.21 08:52

Ne. Pokud jsi otěhotněla, neměla jsi ve skutečnosti těsně před nástupem MS, ale měla jsi ovulaci později, než jsi předpokládala, a tedy MS by přišla taky později. Stává se to.
Jestli jsi ale pozorovala ovulaci v obvyklém termínu, zpoždění MS bude mít jinou příčinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77406
7.7.21 10:24

@HynkuVilemeJarmilo No, píšeš, že nemáš moc pravidelnou MS, takže to znamená, že nemáš ani moc pravidelnou ovulaci, takže jo, mohlo se stát, že zrovna tenhle cyklus byl ten delší a 2 dny před MS si neměla… Ale stejně tak to může psychické, ona je hlava děsná potvora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
7.7.21 10:39

My vyrobili dva dny před očekávanou MS dceru. Jak ti píšou výše, MS máš nepravidelnou, ano, možný to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26010
7.7.21 10:56

Přesně jak píšou holky. Pokud nemáš pravidelný cyklus, tak nemáš ani pravidelnou ovulaci, tudíž nějaký kalendář můžeš zahodit. Ovulace se může opozdit z různých důvodů. Já ji párkrát měla až kolem 30DC, což už normálně je konec cyklu. Kdybych otěhotněla, tak by to taky vypadalo jakože to bylo těsně před ms, ale to je blbost, ms přišla až po 40DC, všechno se posune.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat