Bojím se, že otěhotněním

Anonymní
6.7.21 22:09

Bojím se, že otěhotněním

Dobrý večer všem,
měla jsem včera a dnes nechráněný styk, ke gynekologovi mám jít příští týden v pondělí pro předpis na HA a nevydržela jsem čekat. :(
S kondomem jsme ani jeden nic moc necítili a prostě jsem premluvila partnera, že to na chvíli zkusíme bez. Včera to trvalo tak minutu, pak jsme to raději odložili až budu mít HA a dnes tak 2 minuty, ani jednou nedošlo k ejakulaci partnera a obávám se teda pouze preejakulátu. Výpočet plodných dnů a ovulace u mne nefunguje, mám menstruaci pokaždé jinak takže jsem ve velké nejistotě.
Přemýšlím zda si koupit tabletu Ellaone a vůbec nevím co dělat. Prosím o radu a ano jsem p..a

Jana 15

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2583
6.7.21 22:11

Tak máš vydržet než budeš mit prášky… Hrozný to čekání asi že pak se nediv že můžeš být v tom… Máte být více zodpovědný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
904
6.7.21 22:11

Aneb láska, sex a trápení. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
686
6.7.21 22:19

A to je kolikátý partner, že v 15 letech s kondomem nic moc necítíš? :lol: Holka, buď ten tvůj přítel má tak 4 roky nebo ji máš jak vrata od chlíva :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18126
6.7.21 22:19

Ano jsi…, to je tak těžký nechat nohy u sebe nebo použít kondom už jen jeden týden?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Aquarius79
6.7.21 22:23
@Anonymní píše:
Dobrý večer všem,
měla jsem včera a dnes nechráněný styk, ke gynekologovi mám jít příští týden v pondělí pro předpis na HA a nevydržela jsem čekat. :(
S kondomem jsme ani jeden nic moc necítili a prostě jsem premluvila partnera, že to na chvíli zkusíme bez. Včera to trvalo tak minutu, pak jsme to raději odložili až budu mít HA a dnes tak 2 minuty, ani jednou nedošlo k ejakulaci partnera a obávám se teda pouze preejakulátu. Výpočet plodných dnů a ovulace u mne nefunguje, mám menstruaci pokaždé jinak takže jsem ve velké nejistotě.
Přemýšlím zda si koupit tabletu Ellaone a vůbec nevím co dělat. Prosím o radu a ano jsem p..aJana 15

Kdo je blbej od přírody, tomu škola nepomůže.

• Citovat
  • Nahlásit
358
6.7.21 22:32

Tahle diskuse, víceméně na chlup stejna, tu byla za poslední tyden minimalne dvakrat. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24450
6.7.21 22:34

TROLL

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
451
6.7.21 22:43

Dětičky mají prázdniny a nudí se. Radši jdi ven na vzduch a neotravuj debilními dotazy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17482
6.7.21 23:19

Ano, běž pro postinor.

A naučte se používat ruce a pusu, když neumíte souložit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
7.7.21 06:16

Ne, klid. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu