Čtvrté těhotenství s tělískem

3020
6.7.21 18:23

Ctvrte tehotenstvi s teliskem

Ahoj damy,
je tu mezi vami nejaka stestena jako ja, co otehotnela pres nitrodelozni telisko? Rada bych se utesila vasimi zkusenostmi/poznatky. Vyrazili jsme s manzelem na prvni pokoronovou dovolenou a bum, dosud spolehlive fungujici telisko se ukazalo jako ne zcela spolehlive. Po meskani menstruace ( nevim presne datum posledni menstruace) a pocinajicich nevolnosti jsem si udelala test, samozrejme pozitivni. Gynekolog mi potvrdil tehotenstvi a na mou zadost se pokusil telisko vyjmout, ovsem bez uspechu. Proste se posunulo a nejde vyndat. Zitra jdu znovu na kontrolu na UTZ abychom mohli urcit priblizne stari plodu….. Takze jsem zcela neplanovane po ctvrte tehotna. Manzel ma radost, ctvrte dite chtel, ja ne coz bylo v posledni dobe castym nametem k diskusim… asi existuje nejaka vyssi sila, ktera ho vyslysela ( protoze vedela ze ja bych do toho vedome nikdy nesla :jazyk: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2053
6.7.21 18:50

Tak přesně toto je moje noční můra. Mám 3 děti a Mirenu, zatím fungující a doufám, že bude fungovat i nadále. Omlouvám se, že neporadím, ale držím pěsti, ať je ten vejlupek hodné, tiché a poslušne miminko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22717
6.7.21 18:55

Já zkušenost nemám, ale kamarádka má přes tělísko syna :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.21 19:20

Švagrová má přes tělísko syna :)

• Citovat
  • Nahlásit
24522
6.7.21 19:21

@Agrion já jsem se po přečtení nadpisu lekla, že všechny 4 těhotenství byly přes tělísko :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3020
6.7.21 19:29

@stinga Neeeee :lol: Neslo mi zalozit diskusi se smysluplnym nazvem :lol: Jen to posledni tehu …. mezi druhym a tretim ditetem jsem mela taky telisko ctyri roky a otehotnela jsem planovane par mesicu po vytazeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3020
6.7.21 19:32

@Kriss Tina A nevis jestli mela nejaky komplikace v tehotenstvi? Ja uz sem bohuzel googlila, takze se docela bojim…. navic uz mam za sebou 3 cisare, takze bude i ctvrty …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22717
6.7.21 19:33

@Agrion Měla štěstí a žádné komplikace neměla, ale můžou být no, zvlášť když se to tělísko nepovede vytáhnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat