Lék fluanxol- zkušenosti

132
2.2.21 10:26

Lék fluanxol- zkušenosti

Ahoj,
Dneska jsem dostala lek fluanxol. Beru jeste Brintenlix a doktorka rikala, ze by mi mely tyhle leky pomoct od telesnych priznaku uzkosti.
Jenze po precteni pribaloveho letaku je mi z nich jeste vic uzko. Mate s timto lekem nekdo zkusenost? Na netu jsem toho moc nenasla.
Dekuji za odpovedi a hezky den vsem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.2.21 13:00
@Sophia.888 píše:
Ahoj,
Dneska jsem dostala lek fluanxol. Beru jeste Brintenlix a doktorka rikala, ze by mi mely tyhle leky pomoct od telesnych priznaku uzkosti.
Jenze po precteni pribaloveho letaku je mi z nich jeste vic uzko. Mate s timto lekem nekdo zkusenost? Na netu jsem toho moc nenasla.
Dekuji za odpovedi a hezky den vsem

Fluanxol brala depotne moje schizofrenicka. Uz je to dele ale nemela zadne problemy.

• Citovat
  • Nahlásit
3806
2.2.21 17:19
@Sophia.888 píše:
Ahoj,
Dekuji za odpovedi a hezky den vsem

Ahoj, s Fluanxolem jsem začínala na tabletkách, žádné NÚ jsem neměla. Tuším, že jedna tabletka je 1 mg, což je na psychózu hrozně nízká dávka, to se může dávat i na různé jiné příznaky, na psychózu je pak depotní injekce, tu jsem měla asi 4 roky a taky žádné NÚ a i celkem zabrala. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
3.2.21 13:41

@Lollitka dekuju. Ja to mam na telesne projevy pri uzkostech. Schizofrenii netrpim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3806
3.2.21 14:50
@Sophia.888 píše:
@Lollitka dekuju. Ja to mam na telesne projevy pri uzkostech. Schizofrenii netrpim.

Ahoj, já to pochopila, že to nemáš na psychózu, proto jsem psala, že ty malé dávky (1 mg tabletka, nebo i několik jich) se můžou dávat i na jiné příznaky a úzkostní lidé to tak mohou brát. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat