Lékař, který neřeší odklad očkování

35
11.5.21 09:45

Lékař bez problémů

Ahoj, zná někdo doktora, který neřeší odložení očkování jako něco trestuhodného? Kvůli NKÚ první dcery chci odložit očkování u mého druhého syna do jeho tří let, moje Dr. mi ale neustále vyhrožuje sociálkou, hygienou, ptá se mě, co si to jako dovoluji, atd, chce, abych změnila doktora, ale vím, že když změním dalšího, bude to to stejné pokud nenatrefím na někoho normálního. Prosím, negativních komentářů se zdržte. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
946
11.5.21 09:50

Jen se blbě zeptám, co je to NKÚ? Zajímá mě co lidi k neočkování vede a tahle zkratka mi vyhazuje jen kontrolní úřad :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
11.5.21 09:57
@Nickjmeno píše:
Jen se blbě zeptám, co je to NKÚ? Zajímá mě co lidi k neočkování vede a tahle zkratka mi vyhazuje jen kontrolní úřad :lol:

Prosím Vás, zbytečných a hloupých komentářů se zdržte, děkuji. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8332
11.5.21 09:59
@Hannah92 píše:
Ahoj, zná někdo doktora, který neřeší odložení očkování jako něco trestuhodného? Kvůli NKÚ první dcery chci odložit očkování u mého druhého syna do jeho tří let, moje Dr. mi ale neustále vyhrožuje sociálkou, hygienou, ptá se mě, co si to jako dovoluji, atd, chce, abych změnila doktora, ale vím, že když změním dalšího, bude to to stejné pokud nenatrefím na někoho normálního. Prosím, negativních komentářů se zdržte. :mavam:

a nemůžeš k ní chodit jen s nemocným dítětem?
To by určitě nenaočkovala a ty bys měla klid.
Nebo stále tvrdit, že je někdo nachcípaný, a že máš prostě strach teď dítě očkovat
jak starý je syn?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17520
11.5.21 10:00
@Nickjmeno píše:
Jen se blbě zeptám, co je to NKÚ? Zajímá mě co lidi k neočkování vede a tahle zkratka mi vyhazuje jen kontrolní úřad :lol:

Mě zase „náležitou kouzelnickou úroveň“ z HP ;)

@Hannah92 to přece není blbý dotaz, mě to taky zajímá úplně normálně :nevim:

Jinak naše doktorka neměla nikdy s odsunem očkování problém (o několik měsíců), dokonce ho sama navrhla jen kvůli atopickému ekzému, ale mít do 3 let plně neočkované dítě je takový hazard, že si to nejspíš žádný lékař na triko nevezme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
11.5.21 10:00
@Nickjmeno píše:

Nejspíš jsem to popletla, neřeším, moje první dcera má hrozné následky po očkování, kdy jsem tomu taky jako každá blbá ovečka věřila, že co řekne doktor, je Boží slovo. Hezký den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
682
11.5.21 10:01

@Nickjmeno Nalezita kouzelnicka uroven! Mudlove nemuzou pochopit. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32009
11.5.21 10:02
@Nickjmeno píše:

Může to být Náležitá kouzelnická úroveň nebo Nejvyšší kontrolní úřad. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32009
11.5.21 10:04
@Hannah92 píše:
Prosím Vás, zbytečných a hloupých komentářů se zdržte, děkuji. :mavam:

Použiješ zkratku, která se běžně používá pro Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) a ještě jsi podrážděná, když se normálně někdo zeptá, cos tím myslela… Pokud se takhle chováš u doktora, možná nebude problém v něm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
11.5.21 10:09

Tak především tě kvůli tomu nahlásit nesmí, není to zanedbání péče - pokud vyhrožuje, oznam jí, že na ni v takovém případě podáš stížnost. Hygiena vás ale může vyhmátnout během náhodné kontroly. Pak by přišlo správní řízení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17520
11.5.21 10:09

Pokud má dcera nějaké trvalé následky po očkování, tak předpokládám, že to dotyčný doktor ví, hlásil to na SÚKL a pokud s ním normálně komunikuješ, měl by tvé obavy chápat a vyjít co nejvíc vstříc. Mám pocit, jestli ta tvoje diagnoza „NKÚ“ má vůbec co společného s očkováním a dost možná patříš do kategorie rodičů co všechno vědí lépe, než lékař. Protože výhružky sociálkou jen kvůli odkladu očkování, tomu se mi ani věřit nechce.. Samozřejmě nechci zlehčovat případnou diagnozu dcery.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
946
11.5.21 10:16
@Hannah92 píše:
Prosím Vás, zbytečných a hloupých komentářů se zdržte, děkuji. :mavam:

Co je hloupýho na tom se zeptat? Hloupý je nenechat očkovat svoje dítě, pokud k tomu nemá zdravotní kontraindikace, proto se ptám, co ta zkratka znamená, abych vás neházela do škatulky jen kvůli tomu, že tomu nerozumim…
Jestli takhle reagujete i na lékaře, nedivim se, že je k vám odměřený

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
946
11.5.21 10:18
@Bábrdl píše:
Může to být Náležitá kouzelnická úroveň nebo Nejvyšší kontrolní úřad. :think:

Možná ta kouzelnická úroveň, třeba krev kouzelníků reaguje jinak než nás obyčejnejch lidí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31852
11.5.21 10:21

A ty sama jsi očkována? Jsi si jistá, ze podobné reakce na očkování bude mít i syn? Jsi zdravotník?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
11.5.21 10:22

@unuděná ale ano, jsou takoví lékaři a není jich málo. Zkouší to na sílu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat