Léky a snažení o mimi

Anonymní
3.9.11 11:02

léky a snažení o mimi

mají léky vliv na kvalitu spermii u muze? manzel bere leky na vysoky tlak a cholesterol. o prvni dite jsme se snazili rok

omlouvam se za anonym, ale nechci manzeluv zdrav. stav verejne uvadet

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7644
3.9.11 11:06

může být, ale plnohodnotnou odpověď by dostal od lékaře, nebo v nějakém gyncentru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7644
3.9.11 11:08

Našla jsem toto:
Dobrý den, ráda bych se zeptala - již 6 měsíců se snažíme otěhotnět, zatím neúspěšně, zajímalo by mě, zda mohou mít na mužskou plodnost vliv léky, konkrétně prestarium na vysoký tlak a také alopurinol ? Děkuji.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, mezi nežádoucí účinky u Prestaria patří impotence (neschopnost dostatečné erekce, tj.porucha ztopoření pohlavního údu), ale nepatří mezi časté účinky. Neplodnost obecně však mezi nežádoucí účinky Prestaria nepatří. Allopurinol vliv na plodnost s největší pravděpodobností také nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5misa6
3.9.11 11:41

Ahoj,když je muž nemocný(chřipka,angina apod)tak to může jeho spermie ovlivnit až na 3 měsíce,ale co se týče léku,tak nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
24467
3.9.11 12:15

Když chlap bral léky, které měly vliv na plodnost, bylo to napsáno v příbalovém letáku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4876
3.1.13 06:23

Oživuji diskuzi, prosím o rady :-)

Jak dlouho v těle ženy účinkují léky na nachlazení a teplotu? Snažíme se o mimi, tak abychom věděli :-)

Jedná se o běžně koupené léky - panadol, coldrex…

Díky za rady :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3169
3.1.13 06:30

@SarkaLo co vím, tak panadol - paracetamol - se může užívat v malých dávkách i v těhotenství, takže bych se neobávala, že by mohly mít velké nežádoucí účinky. Samozřejmě ideální je nebrat nic, protože nikdo nezaručí, že tam k něčemu nedojde.
Můžeš mrknout na www.safefetus.com, tak jsou podle jednotlivých účinných látek rozděleny léky podle vlivu na těhotenství a kojení. Oplodněné vajíčko ještě pár dní není napojeno na krevní oběh matky a tam se i běžné léky stihnou vyloučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4876
3.1.13 07:11

@KatkaX Super, díky moc :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.8.17 15:38

Ahoj ve spolek, obracím se na vás s prosbičkou.
Snažíme se o mimi a já ke všemu ještě beru léky na vyšší tlak a na poruchu šž. Ptala jsem se doktora, jestli bych k tomu mohla brát nějaké vitamíny pro snažilky a řekl, že by mi doporučil tak ze tří preparátů. Vyzkoušet Mamavit, Ogestan nebo Femibion. Jenže, já se nějak neumím rozhodnout.Co jste braly vy? Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
24816
10.8.17 15:41
@Anonymní píše:
Snažíme se o mimi a já ke všemu ještě beru léky na vyšší tlak a na poruchu šž. Ptala jsem se doktora, jestli bych k tomu mohla brát nějaké vitamíny pro snažilky a řekl, že by mi doporučil tak ze tří preparátů. Vyzkoušet Mamavit, Ogestan nebo Femibion. Jenže, já se nějak neumím rozhodnout.Co jste braly vy? Díky.

Ahoj, tak já třeba měla ten Ogestan a byla jsem s ním velmi spokojená. mě ho nabídla doktorka na gyndě, tehdy mi dala ivzorek na vyzkoušení, sedlo mi to, tak jsem jej přes net zakoupila, vyjde levněji a je to až domů :oops: Tabletka není nijak velká, jde dobře spolknout a je lepší jí vzít hned poránu. Zkus si o něm něco vygooglit a uvidíš :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.8.17 15:45
@Anonymní píše:
Snažíme se o mimi a já ke všemu ještě beru léky na vyšší tlak a na poruchu šž. Ptala jsem se doktora, jestli bych k tomu mohla brát nějaké vitamíny pro snažilky a řekl, že by mi doporučil tak ze tří preparátů. Vyzkoušet Mamavit, Ogestan nebo Femibion. Jenže, já se nějak neumím rozhodnout.Co jste braly vy? Díky.

Zdravím, též jsem se rozmýšlela, měla jsem spíš kandidáta ten mamavit, ale nakonec mě kámoška dala zbytek svého Ogestanu, který jí zbyl po ukončení kojení, tak jsem s ním začla já v těhu, čekám dvojčata, chci ho brát i dál pak taky, pokud to bude jen trochu možné a budu kojit. Jinak se dá samozřejmě užívat i při snažení o mimčo, to je jasné a pokud ti ho dal mezi nejlepší tři tvuj doktor, tak bych neváhala.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama