Léky/doplňky po odstranění vaječníků před přechodem
Ahoj, jsem rok po odstranění vaječníků a vejcovodů kvůli těžké formě endometriozy, bylo mi 43 let v době operace. Nicméně nemohu hormony..estrogeny…tak beru jen Vigantolvit osteo…tj. D3, K2, vápník…jinak nic…ale žádné problémy nepociťuju..chci se jen zeptat těch, co také nemohou brát substituci, co za doplňky užívají…díky moc.
Ahoj, jsem rok po odstranění vaječníků a vejcovodů kvůli těžké formě endometriozy, bylo mi 43 let v době operace. Nicméně nemohu hormony..estrogeny…tak beru jen Vigantolvit osteo…tj. D3, K2, vápník…jinak nic…ale žádné problémy nepociťuju..chci se jen zeptat těch, co také nemohou brát substituci, co za doplňky užívají…díky moc.