Letecká dovolená 2021 - jak to vidíte?

415
14.4.21 08:32

Letecka dovolena 2021

Zdravim, je tu nekdo kdo ma zaplacenou leteckou dovolenou do zahranici letos? :) Jak to vidite? odletime nebo ne? my mame letet 15.6 do Tunisu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2475
14.4.21 08:39

Tohle ti asi nikdo na 100 % neřekne :nevim: záleží na situaci, jaká bude nejen v ČR ale taky v místě kde chceš letět. Ale určitě bych počítala s restrikcemi, například test předem nebo po příletu a i po návratu, roušky, atd. :nevim: Těžko říct. Každopádně přeju hezkou dovolenou :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12965
14.4.21 08:51

Tak odletet muztes, jen musis dodrzet opatreni. Respse, testy, vyplnene formulare

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
14.4.21 08:57

Ach jo ja vim ze mi to nikdo nerekne :( a stve me to kdybych ted mela delat storno tak jim jeste budu doplacet penize :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2475
14.4.21 09:02
@flakon píše:
Ach jo ja vim ze mi to nikdo nerekne :( a stve me to kdybych ted mela delat storno tak jim jeste budu doplacet penize :roll:

Tak storno nedělej, jak napsala Šarlota4 odletět můžeš pořád, jen s restrikcemi, a ty podle mě budou i v létě :?
Já jsem tak cestovala 3×, poprvé loni v létě než se všechno uvolnilo, potom v září a letos v lednu. S restrikcemi, ale dá se to vydržet. Jediný problém bych viděla v tom, že by rušili lety.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
14.4.21 09:55

@alejandra dekuju ted si me uklidnila :D to sem potreboval aby me nekdo rek nestornuj byla sem taky atd atd :lol: tak super letime do Tunisu nema nekdo zkusenost s Tunisem? nikdy sem tam nebyla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14793
14.4.21 12:15
@flakon píše:
@alejandra dekuju ted si me uklidnila :D to sem potreboval aby me nekdo rek nestornuj byla sem taky atd atd :lol: tak super letime do Tunisu nema nekdo zkusenost s Tunisem? nikdy sem tam nebyla :lol:

V půlce června bude v Tunisku ještě poměrně chladné moře. Teda nevím, jakou máš ráda teplotu vody - já potřebuju minimálně 27°. Jinak je velký rozdíl mezi pevninou a Džerbou a také v jednotlivých letoviscích. Obecně je potřeba mimo komplexy počítat se špínou, odpadky a otravujícími prodávajícími na trzích. Asi jako v každé arabské zemi. Pokud si takto ještě nikde nebyla, tak to může být trošku kulturní šok. Ale nehaním je, já mám tento kolorit ráda. My teda preferujeme Turecko. Je tam lepší úroveň služeb než v Tunisku a také hezčí moře a pláže. A samozřejmostí je pečlivě vybraný hotel. většinou mají na úrovni tak o hvězdu méně než podpobné hotely v Evropě - takže 4* odpovídají 3* atd… Ale to už je pasé, když máte zájezd koupený.
My teda s dovolenou u moře zatím vyčkáváme. velmi mě děsí představa, že při kontrolním tetsu před odletem bude někdo z rodiny pozitivní a uvízneme tam i se dvěma dětma zavření na hotelu s mizernou stravou dalších 14 dní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat