Letní brigáda v hotelu, či kempu

307
28.1.16 11:36

Letní brigáda v hotelu, či kempu

Ahooj, asi jdu ještě brzo, ale máte některá zkušenosti s touto brigádou (jako pokojská, uklízečka…)? Nikdy jsem to nedělala, ale napadlo mě, že bych v létě mohla spojit přijemné s užitečným, třeba někde na Šumavě. Na dovču stejně nikam nepojedem, tak aspoň na měsíc tohle… Kde shánět takovou práci (na weby hotelů i kempů koukám, ale jestli není ještě něco..) a kdy (zatím nikde nic není), případně máte nějaký tip, zkušenost, známé? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58709
28.1.16 11:51

@Janička10 obešli přímo konkrétní hotely, kempy atd.. nebo koukej na inzertní portály :think: kdysi jsem dělala na recepci v kempu a bylo to super, ale ten kemp vlastnil strýc :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
580
28.1.16 12:30

Z mý zkušenosti seženeš brigádu jen oběháním těch podniků, případně telefonováním. Na inzeráty a na to, až to vypíšou na svých stránkách, nespolíhej. Obzvlášť pokud bys šla někam, kde se mají brigádníci dobře - tam si většinou drží místečku z předchozích let, nebo tam dohazují známé.. Čím dřív začneš, tím líp :)
Ale rozmyslela bych si to s tou práci uklízečky/pokojské. Sama jsem to nikdy nedělala, ale kamarádka jo a byla z toho vždy zhnusená. Lidé jsou schopní nechat v postelích, ve sprše i na záchodě různé pozůstatky..a to dělala ve 4* hotelu, nedovedu si představit stav sprch a záchodů v kempu :roll:
Neuvažovala si třeba o recepci nebo o servírce? Sama jsem obsluhovala v kempu, to bylo super. Práce mě bavila, jsi tam pořád v kontaktu s lidmi a v některých restauracích si pak můžeš brat i dýška. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
307
28.1.16 12:52

No, to by mě asi bavilo víc, ale neumím jazyky, což jako servírka i recepční potřebuju :-( Nebo pak jedině nějakou pomocnou sílu v kuchyni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
580
28.1.16 13:50
@Janička10 píše:
No, to by mě asi bavilo víc, ale neumím jazyky, což jako servírka i recepční potřebuju :-( Nebo pak jedině nějakou pomocnou sílu v kuchyni…

Pokud máš aspoň základy aj/nj, tak by tě jako servírku vzít mohli. Já začala s obsluhováním v 15, takže jsem měla AJ na úrovni základky, což moc k domluvě nebylo. Dělala jsem v tu dobu v kavárně ve městě, kde je spousta turistů, a v pohodě :) Na recepci v hotelu by to asi nebylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama