Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Do Egypta bych se bala, protoze kdyz zrusi lety budes v kelu. Jedte k mori nekam po Evrope, odkud se pripadne dostanes autem.
Díky vám všem za reakce, necháme to nejspíš, až na příští rok