Lev a Váhy

4
23.1.21 17:23

Lev a Váhy

Zdravím všechny ;)
zajímal by mě Váš názor na tuto kombinaci. Konkrétně Muž Váhy a Žena Lvice. Jestli třeba máte někdo nějaké zkušenosti. Nebo ke komu by se Váha hodila nejvíc :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20580
23.1.21 17:30

Já to mám opačně :mrgreen: já váha a partner lev a hodime se k sobě dokonale :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
462
23.1.21 17:52

Nevím jak váhy, ale z vlastní zkušenosti vím, ze k lvici se nehodí nikdo :mrgreen: jsou jen znamení, která s něma vydrží. Se lvem je to náročnější :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
913
23.1.21 17:58

@Markéta188 no no no :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
913
23.1.21 18:00

Jinak já zkušenost mam. Bývalý partner ve znamení vah mě doháněl k šílenství :lol: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
23.1.21 18:03
@Veronika5507 píše:
Jinak já zkušenost mam. Bývalý partner ve znamení vah mě doháněl k šílenství :lol: :P

Jako váha mužů potvrdit, ze váhy jsou občas nesnesitelné :mrgreen: někdy mám dost sama sebe, ale s partnerem se doplnujeme a vzájemně si ignorujeme ty horší stránky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
23.1.21 19:44

Ja jsem Vaha partner Lev a jsme velmi harmonicky pár, jediny partner ktery me bere se vsim vsudy 😂Jelikoz s moji vahavosti to je nekdy tezke :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
23.1.21 19:45

U nás já lev a dvě bývalé přítelkyně váhy. S jednou komplikované. Ale byla puntickar jako blazen. Nyní přítelkyně opět Váha 😂 a uz pár let a super :ok_hand:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1651
23.1.21 22:49

Já jsem kdysi četla, ze lvice vládne mužům všech znamení kromě lva :lol:

Ale lev a váhy se prý k sobě hodi se říká ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
23.1.21 22:55
@kuchar1 píše:
Zdravím všechny ;)
zajímal by mě Váš názor na tuto kombinaci. Konkrétně Muž Váhy a Žena Lvice. Jestli třeba máte někdo nějaké zkušenosti. Nebo ke komu by se Váha hodila nejvíc :D

Já jsem lvice, můj muž váha. Jsme spolu spokojený přes sedmnáct let. Ale nejsem si jistá, že znamení je zrovna to, co nás drží pospolu. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
24.1.21 00:25

Myslím, že je to totální blbost… Je úplně jedno, kdo je jaké znamení, ale jaký je to člověk. Já lvice muž býk, dle znamení absolutně nekompatibilní a přece máme harmonický vztah už šestnáct let…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat