Levná rovnátka v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LenkaN26
Závislačka 4303 příspěvků 26.07.19 09:09
Levná rovnátka v Brně

Ahoj, byla nám od stomatologa doporučena návštěva ortodoncie. Vzhledem k tomu, že se to týká obou dcer tak se pomalu psychicky připravuji, že to bude zásah do rodinného rozpočtu. Nemá někdo tip na kvalitní ortodoncii v Brně či okolí kde nenechám všechny své úspory? Moc dík

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 10:49

Žiaľ neporadím, ale snáď ti moja skúsenosť pomôžem…

Rovnatka som si dávala v cca 20tich, ked som začala zarábať. Keďže som však nezarabala moc, nasla som si levnu doktorku, na doporučení, cena 10k za jeden obluk, dokopy teda 20. Pani odišla na dôchodok keď som mala horné zuby už celkom pekne vyrovnané, horné rovnatka teda sundala a dohodla, že ten spodný obluk zubov mi dorieši iný doktor (súkromný, ale už nebudem doplácať).
Skratim to, tie rovnatka mam už skoro 5 let a snáď už letos bude koniec. Ale rozhodne by som investovala do kvality. Môj brat mal drahšiu zubárku, mimo Brna, rovnatka nosil 2 roky a úsmev ma krásny. Dnes by som sa podľa ceny nerozhodovala.

JonSnow90
Nováček 3 příspěvky 26.07.19 17:12

Ahoj, já vím, že je to peklo do rozpočtu, ale v levných rovnátkách je dost háčků.
Je spousta ortodontistů, kterým zaplatíš sice málo za samotná rovnátka, ale pak cokoliv dalšího platíš znova. Utrhne se zámeček, hned solíš. Gumičky to samé. Někde se platí i za kontroly.
Já mám ortodontistu, který je sice dražší, ale mám pak všechen servis placený.

Za další určitě se vyplatí jít do kvalitního ortodontisty a připlatit si. Jednak to může mít vliv na samotnou kvalitu léčby a jednak se to může špatnými postupy i dost protáhnout, takže děti pak klidně mohou chodit na rovnátka i o půl roku, rok… déle.

Váš příspěvek
Reklama