Můstek či implantát zubů v Praze či Plzni?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Droxy
Kecalka 134 příspěvků 25.07.19 22:03
Můstek či implantát

Ahoj holky, potřebuji radu. Rok mě trápí chybějící zub. Můžete mi říct, zda se za někde v Praze či Plzni a okolí nechá zhotovit můstek nebo implantát? V jaké cenové relaci? Klidně i na zubaře, se kterým máte osobní zkušenost. Děkuji

Reakce:
Heivka
Závislačka 4245 příspěvků 25.07.19 22:09

@Droxy Nevím jak v Praze, ale teď jsem za implantát dávala 28 tisíc. Můstek jsem zavrhla protože sice by byl výrazně levnější, ale zase obětovat další dva zuby, kde jeden je úplně zdravý a druhý s malou plombou mi přišlo škoda.

Šarík T.
Nováček 10 příspěvků 26.07.19 00:10

Souhlasím, do můstku bych nešla. Z okolních zůbů po nabroušení toho moc nezbyde..Dávalo by to smysl jedině tehdy, kdyby už ty sousední zuby měly korunku a byly tedy zbroušené. A hlavně ten implantát nevyjde zas o moc dráž než ten můstek + ta super výhoda, že okolní zuby zůstanou nedotčené. Můstek ti udělají kdekoli, s implantátem už je to horší.

Znám osobně např. MUDr. Edgara Oganessiana. Má ordinaci v Praze na adrese Ukrajinská 900/11, ProfiDent. Můžeš se tam zkusit poptat. Specializuje se na chirurgii i implantáty. Máš nějaké speciální nároky na zubaře a ošetření?

http://www.profident-sc.cz/team.html

Váš příspěvek
Reklama