Reklama

Levné dietní pokrmy - recepty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mandarinkapomeranc
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 29.12.16 20:07
levné dietní pokrmy - recepty

Jsem po Vánocích tradičně všeho přecpaná a přibrala jsem na váze, v peněžence naopak peníze ubyly :-D proto zakládám téma, kde budu ráda za vaše příspěvky na dietní pokrmy za pár kaček, dáte tip? :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Nina Filipi
Kelišová 7312 příspěvků 29.12.16 20:08

Kup si zelí a mrkev a udělej salát :D :D

zaludova
Kecalka 164 příspěvků 29.12.16 20:16

Za me treba cocka…samozrejme nezhustena…s vol­skym okem na sucho

mandarinkapomeranc
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 29.12.16 20:19

@zaludova
Ano, ta bude na nový rok :-)

@Nina Filipi
Potřebuji vařit pro rodinu, tudíž i pro chlapa, takže s tvým tipem bych nepochodila…

Nina Filipi
Kelišová 7312 příspěvků 29.12.16 20:20
@mandarinkapo­meranc píše:
@zaludova
Ano, ta bude na nový rok :-)@Nina Filipi
Potřebuji vařit pro rodinu, tudíž i pro chlapa, takže s tvým tipem bych nepochodila…

to jsi nepsala, že chceš vařit rodině

mandarinkapomeranc
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 29.12.16 20:30

@Nina Filipi
No a popravdě teda mrkev se zelím bych nejedla ani já jako jídlo…myslela jsem hlavní chody - obědy, večeře

Nina Filipi
Kelišová 7312 příspěvků 29.12.16 20:33
@Nina Filipi
No a popravdě teda mrkev se zelím bych nejedla ani já jako jídlo…myslela jsem hlavní chody - obědy, večeře

mrkev a zelí, báječný salát třeba k pečenému masu :D
nicméně jsi chtěla levný recept, tak jsem ti napsala, že ti není po chuti je věc jiná

Lilikaspi
Závislačka 2573 příspěvků 29.12.16 20:34

Brambor, kvetak zapect s vajickem jako na mozecek, cuketa, zampiony maji taky malo kalorií a nejsou drahe, ale upravit bez tuku. sojove maso+zeleninu na činu+ryze

Příspěvek upraven 29.12.16 v 20:37

mandarinkapomeranc
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 29.12.16 20:36

@Nina Filipi
Nejde o to, že by mi nebyl po chuti, ale přece člověk nemůže jíst jen zeleninu, jako oblohu, nebo salát k jídlo ano, ale ne jako hlavní jídlo…navíc ze zelí do prázdného žaludku bych byla nafouklá jako buben :-D :zed:

mandarinkapomeranc
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 29.12.16 20:37

@Lilikaspi
:palec: vidíš, ten mě nenapadl…dřív jsem dělala často, taky hodně fazloku na různé způsoby…

Nina Filipi
Kelišová 7312 příspěvků 29.12.16 20:37
@Nina Filipi
Nejde o to, že by mi nebyl po chuti, ale přece člověk nemůže jíst jen zeleninu, jako oblohu, nebo salát k jídlo ano, ale ne jako hlavní jídlo…navíc ze zelí do prázdného žaludku bych byla nafouklá jako buben :-D :zed:

já pochopila že chceš zhubnout, nepočítala jsem tam děti a ani manžela :-) tak jsem ti nabídla třeba salát na véču a přílohu k masu

Lilikaspi
Závislačka 2573 příspěvků 29.12.16 20:38

Jeste me napadaji jatra na cibulce s ryzi, taky malo kalorii a jatra jsou levna

mandarinkapomeranc
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 29.12.16 20:40

@Nina Filipi
No já vím, já jsem tě pochopila, proto jsem to upřesnila v dodatku = v druhé zprávě…a v té další jsem ti upřesnila ještě více, že chci hlavní chody, ne přílohy…ano, zhubnout chci, proto jsem toto téma založila, salát si umím namíchat ale vždycky, podle toho, co zrovna je..teď už je to snad srozumitelně napsané pro všechny…

Lilikaspi
Závislačka 2573 příspěvků 29.12.16 20:41

Kdysy jsem kalorie pocitala a delala si pomazanky, ale lucina je draha tak jsem si nechala vykapat bily jogurt a to byl zaklad+sul vejce natvrdo, jarni cibulka, nebo tunak…

Nina Filipi
Kelišová 7312 příspěvků 29.12.16 20:42

Nepochopily jsme se, obraťme list. nd ti ženský něco poradí co chceš slyšet.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama