Reklama

Sušená šunka

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Red DevilCZ
Stálice 92 příspěvků 24.12.16 18:15
Sušená šunka

Ahoj všem, dostal jsem k vanocum celou takovou tu susenou sunku celou kytu. Vubec me to teda nenadchlo.
Nemate nekdo nejaky rozumny recepty co by se s tim dalo udelat aby to bylo pozivatelny??
 Dekuju

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 24.12.16 18:49

@Red DevilCZ
Nakrajet na tenoucky plátky a dá se to jist samotný nebo se žlutým melounem jako předkrm, nebo do toho motam kuličky mozzarelly a zapecu v troubě… šlo by to asi i se susenyma svestkama… bude Silvestr, na to se to hodí.
Nebo se do toho dá balit kuřecí/kruti, dá se to použit do rolady masovy, do těstovin…

Red DevilCZ
Stálice 92 příspěvků 24.12.16 18:50

Me to pirjde takova suchy, tvrdy :-(

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 24.12.16 18:53

@Red DevilCZ
Když to budes mít na tenko, tak to bude fajn

Mirabe1ka
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 24.12.16 19:03

A nebo mi ji pošli, u nás uplatnění najde :D

Red DevilCZ
Stálice 92 příspěvků 24.12.16 19:04

No to nejsi prvni kdo mi to rika :-)

Ellusa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.16 19:12

Posílám adresu :jazyk: :mrgreen:. Musíš úplně natenoučko, nevím, jestli se ti to normálním nožem podaří :think:, pak je to ono. Já k tomu ani nic dalšího nemusím, mi stačí si vzít pár plátků jen tak na chuť a jsem spokojená :jazyk: :mrgreen:

Red DevilCZ
Stálice 92 příspěvků 24.12.16 19:15

Ja mam takovy to baleni s tim dlouhym nozem

Uživatel je onlineMalaga
Generální žvanilka 24386 příspěvků 24.12.16 20:20
@Red DevilCZ píše:
Ahoj všem, dostal jsem k vanocum celou takovou tu susenou sunku celou kytu. Vubec me to teda nenadchlo.
Nemate nekdo nejaky rozumny recepty co by se s tim dalo udelat aby to bylo pozivatelny??
Dekuju

dostala jsem stejný dárek a žádný recept nepotřebuju a naopak radost veliká! :dance: :dance: :dance: mňam mňam mňam

Red DevilCZ
Stálice 92 příspěvků 24.12.16 20:22

Asi mame doma huby zvykly na obcejny blafy a tohle neumime docenit :-)

-Evka-
Závislačka 3624 příspěvků 24.12.16 20:39

Mně ta šunka dlouhým tenkým nožem na tenko krájet nejde, asi nejsem Španěl ;-) Krájím pořádným nožem na maso, tím mi to jde dobře. Ale chce to chvilku cviku. Už i děti to docela umí, chodí potajnu ukrajovat :lol:

Red DevilCZ
Stálice 92 příspěvků 24.12.16 21:54

Hm tak asi fakt mame doma divny chute :-(

Uživatel je onlineMalaga
Generální žvanilka 24386 příspěvků 24.12.16 21:59

@Red DevilCZ ono je to hodně o zvyku…dřív mi též nechutnaly olivy a pak jsem měla období, že jsem je jedla téměř denně ;)

Red DevilCZ
Stálice 92 příspěvků 24.12.16 22:01

Asi jo no, ja jen ted nevim co s tim :-)

zrcadlo
Kelišová 6627 příspěvků 24.12.16 22:03
@Red DevilCZ píše:
Hm tak asi fakt mame doma divny chute :-(

No jo, k dobrýmu se občas člověk musí projíst. Já jednou chtěla udělat babičce radost a ona občas mluvila o chlebíčkách s lososem, tak jsem jí koupila spoustu výborného uzeného lososa, jí to vůbec nechutnalo a zjistila jsem, že tím lososem myslela takovou tu drcenou obarvenou tresku ve skleničce s olejem (to jí narozdíl od lososa chutnalo moc :mrgreen: ).

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama