Levný Sunar v Globusu

5591
10.3.09 15:43

Levný Sunar v Globusu

Maminky v Globusu je akce na Sunar.Na infokoutku se s kartičkou pojištěnce dítěte zaregistrujete,dostanete kartu Mimiklubu a máte Sunar za 183Kč.Akci teď mají na Sunar a některé druhy příkrmů,přesnídávek a nějakou dětskou kosmetiku.
Jde se registrovat i online
http://www.mimi-klub.cz/…odminky.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2150
10.3.09 19:15

Juju četla jsem jejich pravidla. Nu nakonec jsme se rozhodli neregistrovat, protože mě štve jak se zneužívají data, které takhle z lidí lákají.
Když se zamyslíte, tak to nedává jinak logiku, kdo jiný by kupoval dětské potřeby, než ten, kdo dítě opravdu má? Takže nevidím důvod, proč bych jim pak ještě měla ukazovat občanku, rodný list dítěte a dávat telefon atd atd.
Jinak je to samozřejmě každého věc. Koukala jsem se co všechno mají ve slevě a v podstatě bych využila jen sunar a přesnídávky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5591
10.3.09 20:09

no mě stačila jen karta pojištěnce.Nic jinýho.A telefon chtěli,to je pravda.Jinak vím o takových,co třeba děti nemají,nakoupí levno a pak to s příplatkem prodají dál.Furt lepší sunar za 210 od někoho (např.) než za 250 z obchodu,že?Když podražilo i DM :(
Ale jinak samo každého věc.Já brala taky jen Sunar.Nic jiného nepotřebuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10016
10.3.09 21:07

Jestli chcete levny sunar,bez zbytecnych registraci a karticek,tak za 168,– lekarna Hypernova Ml.Boleslav :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
10.3.09 21:27
jana32 píše:
no mě stačila jen karta pojištěnce.Nic jinýho.A telefon chtěli,to je pravda.Jinak vím o takových,co třeba děti nemají,nakoupí levno a pak to s příplatkem prodají dál.Furt lepší sunar za 210 od někoho (např.) než za 250 z obchodu,že?Když podražilo i DM :(
Ale jinak samo každého věc.Já brala taky jen Sunar.Nic jiného nepotřebuju

Jano v tescu je do 17.3 Sunar za 179 Kc

:-D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5591
11.3.09 06:20

jojo v Tescu ho v akci mají,ale totál vyprodaný :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama