Lhala mi.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.11.19 09:15

Lhal mi.

Ahoj.
S přítelkyní jsme spolu 4,5 roku. Ze začátku vše v pohodě, jenže posledních 6-9 měsíců máme krizi. Miluju jí, ona (prý) miluje mě. Jenže. Jsem teď na tři měsíce pryč pracovně. Ona studuje, přes týden bydlí semnou v bytě, na víkendy jezdí domu k jejím rodičům. Dost často se hádáme. Hlavně já se tedy hádám, protože na mě nemá čas a mě to vadí, chybí mi. Domu chodí kolem 9 a to se jde vykoupat a spát. Sex máme jednou za 2-3 měsíce. Teď k věci. Včera jela z našeho bytu k rodičům. Napsala mi, že si zapomněla doma nabíječku na mobil a že si nevzala ani notebook, že mi nebude mít jak zavolat. Napsal jsem, že tedy dobře a ať se mi ozve druhý den až dojede domu. Vše v pohodě. Jenže mi pak psal kamarád, že je má přítelkyně na akci s nějakýma kamarádkama a nějakým klukem. Já jí volal, mobil zapnutý, nezvedla mi to. Naštval jsem se a napsal jí sms, že co to má znamenat. Zpráv jsem jí napsal asi 5. Byl jsem napitej. Vybouchl jsem a napsal ji par hnusnejch zpráv. Já už nevím co dělat. Nechci jí ztratit protože ji fakt miluju. Jenže ma tohle vůbec nějakou budoucnost? Kdyby mi normálně řekla ze jde na akci nic bych ji nerekl.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
41976
24.11.19 09:21
@Anonymní píše:
Ahoj.
S přítelkyní jsme spolu 4,5 roku. Ze začátku vše v pohodě, jenže posledních 6-9 měsíců máme krizi. Miluju jí, ona (prý) miluje mě. Jenže. Jsem teď na tři měsíce pryč pracovně. Ona studuje, přes týden bydlí semnou v bytě, na víkendy jezdí domu k jejím rodičům. Dost často se hádáme. Hlavně já se tedy hádám, protože na mě nemá čas a mě to vadí, chybí mi. Domu chodí kolem 9 a to se jde vykoupat a spát. Sex máme jednou za 2-3 měsíce. Teď k věci. Včera jela z našeho bytu k rodičům. Napsala mi, že si zapomněla doma nabíječku na mobil a že si nevzala ani notebook, že mi nebude mít jak zavolat. Napsal jsem, že tedy dobře a ať se mi ozve druhý den až dojede domu. Vše v pohodě. Jenže mi pak psal kamarád, že je má přítelkyně na akci s nějakýma kamarádkama a nějakým klukem. Já jí volal, mobil zapnutý, nezvedla mi to. Naštval jsem se a napsal jí sms, že co to má znamenat. Zpráv jsem jí napsal asi 5. Byl jsem napitej. Vybouchl jsem a napsal ji par hnusnejch zpráv. Já už nevím co dělat. Nechci jí ztratit protože ji fakt miluju. Jenže ma tohle vůbec nějakou budoucnost? Kdyby mi normálně řekla ze jde na akci nic bych ji nerekl.

To nemůže vyrazit ven, když je u rodičů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
573
24.11.19 09:25

Nelhala vám, jen si prostě vyrazila ven s holkama na akci. A že tam byl nějaký kluk? Jiné určitě potkává ve škole a na ulici. Proč ten povyk? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2825
24.11.19 09:27

Ses Teda muž či žena? Dle mě ses majetnicka/ký. Dej ji prostor. Jinak odejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1035
24.11.19 09:31

Asi věděla proč lže, evidentně bys ji nepustil, nebo ztropil scénu…nebo se mýlím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16436
24.11.19 09:33

Myslím, že vám to dlouho nevydrží. Ty jsi pracovně odjel pryč a dáváš ji sežrat, že na tebe nemá dost času. A jestli se začneš točit na věcech typu „jakto, že jsi měla zapnutý tel“,tak ten rozchod bude blízko. Mohla mít vybitý (např.7%), mohla si od někoho půjčit na chvíli nabíječku či powerbanku. Mohla být ta akce neplánovaná…ale když na ni budeš hnusný, pravdu se nedozvíš. Když tě tak čtu, nedivím se, že ti to neřekla dopředu. Zřejmě je s tebou obtížnější klidná komunikace a chce se vyhnout hádkám. Možná, že sama vidí, že ji ten vztah nějak nevyhovuje. Měli by jste si o tom promluvit. O budoucnosti…ať oba víte, na čem jste a jeden druhého netahate za fusekli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2599
24.11.19 09:44

A rodiče bydlí ve stejném městě? Nebo ne? Jestli ne, tak lhala no… a ty „zapomenuté“ věci… Abys ji jako nemohl prudit… Popřemýšlej, jestli po ní nedupeš až moc. (Nemyslím to zle, ale měla nějaký důvod takhle lhát, celkem promyšleně ti ještě dopředu hlásila zapomenutou nabíječku a notebook.)
V klidu si s ní pak promluv, proč to udělala. :nevim:
A jestli bydlí ve stejném městě, tak to moc hrotíš.
Tak jako tak byste měli probrat to, co tobě tolik vadí, že se kvůli tomu musíš hádat. Když přijde dřív, sedíte doma? Nebo občas někam zajdete? Studuje, je teda asi mladá, bude akční. Třeba jí s tebou chybí nějaká zábava. Se sexem mě napadá jen… Neděláš něco blbě? :mrgreen: ono jestli jsi hadavej, tak na to taky asi nemá naladu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.19 09:45

Tvrdila mi že bude doma, že jí není dobře. Takže ano lhala.

• Citovat
  • Nahlásit
3497
24.11.19 09:52

Bože můj :roll: se tý holce ani nedivim.
Přesně od takového blba jsem odešla - jako co Tě opravňuje k tomu, aby jsi ji takhle majetnicky naháněl a ještě po zprávách urážel? To si jako myslíš, že když holku jeden den seřveš a druhý den se budeš usmívat, že to bude v pohodě?
Jako holka studuje, a ty ji vyčítás, že na Tebe nemá čas…
Já tohle chování fakt nesnášim a je jedni zda to děla chlap ženský nebo ženská chlapovi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2599
24.11.19 09:53
@Anonymní píše:
Tvrdila mi že bude doma, že jí není dobře. Takže ano lhala.

Tak z ní musíš dostat důvod. A rovnou proberte to všechno kolem, jinak to klapat nebude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2599
24.11.19 09:53
@Anonymní píše:
Tvrdila mi že bude doma, že jí není dobře. Takže ano lhala.

Ale v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
363
24.11.19 09:59

No problem vidim v tom, ze jste omezili spolu straveny cas, to ze js vybouchnul jsi celkem zabil, mel sis pockat az se sejdete a chytre se ji zeptat jaky bylo o vikendu, a co delala, pokud by ti lhala, mas jasno, duvera je podkopana a nema smysl dal ve vztahu pokracovat. Nic si z toho nedelej taky se mi to stalo, otazka je jak dal? Napis ji, ze se omlouvas, ze jsi proste jednal spatne a ze by ses rad sesel a promluvil si o vsem, a cekej nic dalsiho nepis, protoze si nepomuzes, ani kdyz budes prosit a uz vubec ne kdyz budes hnusny jen ji to odradi. Ukaz ze jsi priznal chybu a ze jsi nad veci. A pokud to slepite zamysli se jak to udelat aby jste spolu travili vice casu, jinak se odcizite a krachne vam to ci tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.19 10:00

@Kamkam ne, bydlí na vesnici, k rodičům to má 40 minut autem. Když jsem se ptal co bude dělat, řekla, že bude doma, že jí není dobře. Je jí 20, já jsem starší o 5 let. Vždy nám to klapalo ale poslední rok hrůza. Já chci něco posnikat, ona nechce nic. Jen bejt doma a koukat na televizi. Když už to je tak, že jdu za ní, jestli by nebylo lepší to ukončit, řekne že ne. Dohodneme se, vydrží to tyden a zase znovu. Sex nikdy nebyl často, ze začátku max 1× týdně. Teď po 4 letech jednou za 2-3 měsíce. Já chci, ona ne.

• Citovat
  • Nahlásit
2567
24.11.19 10:04
@Anonymní píše:
@Kamkam ne, bydlí na vesnici, k rodičům to má 40 minut autem. Když jsem se ptal co bude dělat, řekla, že bude doma, že jí není dobře. Je jí 20, já jsem starší o 5 let. Vždy nám to klapalo ale poslední rok hrůza. Já chci něco posnikat, ona nechce nic. Jen bejt doma a koukat na televizi. Když už to je tak, že jdu za ní, jestli by nebylo lepší to ukončit, řekne že ne. Dohodneme se, vydrží to tyden a zase znovu. Sex nikdy nebyl často, ze začátku max 1× týdně. Teď po 4 letech jednou za 2-3 měsíce. Já chci, ona ne.

No a chceš takhle žít? Myslím, že na tom to stojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2599
24.11.19 10:05
@Anonymní píše:
@Kamkam ne, bydlí na vesnici, k rodičům to má 40 minut autem. Když jsem se ptal co bude dělat, řekla, že bude doma, že jí není dobře. Je jí 20, já jsem starší o 5 let. Vždy nám to klapalo ale poslední rok hrůza. Já chci něco posnikat, ona nechce nic. Jen bejt doma a koukat na televizi. Když už to je tak, že jdu za ní, jestli by nebylo lepší to ukončit, řekne že ne. Dohodneme se, vydrží to tyden a zase znovu. Sex nikdy nebyl často, ze začátku max 1× týdně. Teď po 4 letech jednou za 2-3 měsíce. Já chci, ona ne.

Začínám si myslet, že tě má jen jako levnou ubytovnu ke studiu. A kde je ona, když chodí domu v 9? S kamarády? Na brigádě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat