Reklama

Líbí se kamarádce můj manžel?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 13:10
Líbí se kamarádce můj manžel?

Ahoj holky potřebovala bych znát váš pohled na situaci. Mám kamarádku, s kterou se znám už asi 8 let. Vídáme se málo, tak jednou za dva měsíce. S manželem jsme spolu 4roky, máme 2letého syna a ted se snažíme o druhé. Vztah mezi námi je dobrý, miluji ho a doufám že i on mě. :lol: Kamarádka má roční holčičku a bohužel je od porodu sama s malou a špatně to snáší že jí vztahy s chlapama nevychází. Před 14dny tu byla na kávě a když přišel manžel domů tak na to jak byla smutná tak vzápětí ožila a začala se smát jen co viděla mého chlapa a nespustila z něj oči. Přišlo mi že po něm vyjíždí jen jak se na něj tak zasněně dívala až jsem čuměla ani nevnímala že tam jsem. Můj byl flegmoš asi to nevnímal. Pořád si hrál se synem a kamarádka pobízela dcerku at jde dát pusu strejdovi a obejmout ho :mrgreen: to se chlap vymluvil že je nemocnej a ona podotkla že tedy příště :lol: to už jsem jí řekla že už musí jet že pojedeme pryč. A ukončila návštěvu. Nejsem žárlivá, s chlapem si věříme ale nevím jestli si mám myslet že mi kamarádka jede po chlapovi nebo jestli spíš neměla zkrat že je sama, opuštěná. Od té doby jsme se neviděli. :think:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Ou
Závislačka 4987 příspěvků 08.03.17 13:12

To se ale musíte zeptat jí.

Fakt vám to nikdo další není schopen říct.

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 08.03.17 13:13

Nedošlo ke změně jen protože před chlapem nechtěla fňukat a vypadat jako chudinka? :nevim: Já bych se jí zeptala, kdyby to tak bylo i příště :mrgreen:

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 08.03.17 13:13

Jestli po něm jede, to nevím, nemám křišťálovou gulu, ale mě nejvíce přijde divné, že posílá svou dcerku, aby líbala cizího pána…ehmmmmm…jako cvičená opička - běž políbit pána a obejmout…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 13:15
@Ou píše:
To se ale musíte zeptat jí.Fakt vám to nikdo další není schopen říct.

Je mi blbé se jí na to ptát, těžko mi to řekne. Spíš jsem čuměla jak když přišel manžel, tak hned ožila, chichotala se a zasněně na něj hleděla. :nevim: Ale možná si to jen namlouvám

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 13:18
@Poustevnice píše:
Jestli po něm jede, to nevím, nemám křišťálovou gulu, ale mě nejvíce přijde divné, že posílá svou dcerku, aby líbala cizího pána…ehmmmmm…jako cvičená opička - běž políbit pána a obejmout…

To mě taky rozsekalo. Nevím jestli to nedělala i dřív, jsem flegmouš a nepozorovala jsem to nerada bych jí křivdila. Vím že je jí smutno a že hledá stále tátu pro malou. Možná jen plaším

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 08.03.17 13:18

Řekla bych, že se trochu zasnila. Je sama bez chlapa, o malou se stará sama. A najednou viděla sympatického chlapa, který si hrál s dětmi - mohlo jí prostě být líto, že ona to doma nemá. A nějak asi neuměla skrývat svoje zalíbení :nevim:

pepřenka
Ukecaná baba ;) 2437 příspěvků 08.03.17 13:18

Z jedné situace těžko soudit. Pokud bys měla takový pocit i příště, tak to nebude jen pocit. Intuice se má poslouchat. Navíc pochybuji, že by ti kámoška na otázku odpověděla: "jo tvůj manžel je úžasný, moc bych ho chtěla " :D :D

Pomka
Kelišová 7318 příspěvků 08.03.17 13:24
@Kočičí duše píše: Řekla bych, že se trochu zasnila. Je sama bez chlapa, o malou se stará sama. A najednou viděla sympatického chlapa, který si hrál s dětmi - mohlo jí prostě být líto, že ona to doma nemá. A nějak asi neuměla skrývat svoje zalíbení :nevim:

Vidím to stejně… Navíc její dcera vyrůstá bez táty, možná je jí líto i dcery v tomto a prostě jí řekla, ať dá strejdovi pusu… Řekla bych, že to na ní v tu chvíli možná dolehlo, když viděla, jak si manžel hraje se synem a její dcerka na to koukala, tak ji tam prostě posílala za nima…
Osobně bych v tom nic nehledala. Asi ji trápí samota a viděla vás, jako spokojenou rodinu a asi to na ní padlo a prostě se „zasnila“.

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33616 příspěvků 08.03.17 13:28
@Kočičí duše píše: Řekla bych, že se trochu zasnila. Je sama bez chlapa, o malou se stará sama. A najednou viděla sympatického chlapa, který si hrál s dětmi - mohlo jí prostě být líto, že ona to doma nemá. A nějak asi neuměla skrývat svoje zalíbení :nevim:

mám stejný názor ;)

Ou
Závislačka 4987 příspěvků 08.03.17 13:28

Ano - samozřejmě že jí naštvete svou podezíravostí, když na ní nastoupíte „ty mi jedeš po manželovi“.

Další varianta je pochopitelně přestat žárlit a spíš se věnovat tomu, abyste si byla jistá sama sebou a nemusela podezírat kamarádky.

Rada „poslechni intuici“ je zcela ukázková, protože jediné co vám něco takového zajistí je, že se utopíte ve smyčce strachu plynoucího z vlastní ne úplně ideální sebedůvěry - nic jiného žárlivost není. Je to věc v hlavě žárlícího a nevinný partner či kamarádka nemohou nijak dokázat že oni jsou nevinní, protože žárlící prostě vidí to, co mu strach/pocit našeptává.

Premek_Orac
Závislačka 4204 příspěvků 08.03.17 13:28
:mrgreen:

me2dova
Závislačka 3142 příspěvků 08.03.17 13:29

Já bych se jí na to neptala- buď ti to zapře, nebo ti řekne něco jako „jo, tvůj manžel je fakt dobrej“, nebo „jo, líbí, takovýho chlapa bych taky chtěla mít“- a co si s takovou odpovědí počneš? I jestli se jí líbí, nemusí to nutně znamenat, že ti ho chce ukrást…a nebo taky jo, holek, co jim chlapa přebrala právě kámoška, jsou zástupy.
Má na něj přímý kontakt? Kontaktuje ho, nebo na sebe nějak upozorňuje (třeba komentováním na FB)?
Ať už je to jakkoliv, já bych šla cestou preventivního opatření. Vídala bych se s ní v době, kdy tvůj chlap není doma, nebo někde jinde, než u vás, aby ho potkávala co nejméně. Ono taky mávat kámošce, co je smutná z toho, že je sama, před očima vašim partnerským štěstím není úplně nutné- takže to můžeš schovat za ohleduplnost.

Bábrdl
Generální žvanilka 20933 příspěvků 08.03.17 13:38

Taky si myslím.
Myslela na to, co jí chybí a najednou se to vedle zhmotnilo, jen to nebylo její.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 13:40

Já myslím že by jen chtěla mít taky tak super chlapa… u nás to je to samé, prakticky každá single kamarádka mi řekla že mi to závidí, já se nedivím taky bych si záviděla, mám doma krásného, úspěšného a hodného chlapa, lichotí mi to :)
neboj to vůbec nemusí znamenat že ho chce sbalit

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama