Líbí se mi jeden kluk

Anonymní
7.12.19 21:05

Líbí se mi jeden kluk..

Asi začnu tak, ze ho “znám” 2 měsíce. Známe se jen od pohledu a pozdravíme se, nic vic. Je to cizinec a mluví rusky, což ja trochu umím, ale ne tak dobře, ale o to nejde. Holky z práce říkali, abych mu poslala zadost na fb, ale on ji nepřijmul a ani neodmítnul, tak jsem tu zadost dala pryč a do týdne mu tam naskákalo o 10 přátel vic, než mel. Tak asi me proste v přátelích nechtěl mít. Taky porad po sobe v práci koukáme a říkala jsem si, ze bych se na něho mohla usmát, až se podívá, ale co když on se neusměje? Budu se cítit špatně a ani nebudu už chtít přijít do práce, jak mi bude trapně. Ani nevím, jestli se mu třeba líbím a jaký typ holek se mu líbí.. nejsem zrovna nejhezčí a nejhubenější, ale už na sobě makám, abych se mu třeba líbila. všichni říkají, ať s ním nějak navážu kontakt, ale problém je v tom, že jsem stydlivá a nedokážu promluvit na někoho cizího.. a zase na druhou stranu, ho nechci nechat jít.. už fakt nevím, co mám dělat????

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

4297
7.12.19 21:14

Pokud jsi natolik stydliva, ze po jednom neopetovanem usmevu bys nechtela přijít do práce, asi bys nejdříve měla zapracovat na svém sebevědomí všeobecně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.19 21:21

Začít pracovat na svém sebevědomí, hodně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21350
7.12.19 21:24
@Anonymní píše:
Asi začnu tak, ze ho “znám” 2 měsíce. Známe se jen od pohledu a pozdravíme se, nic vic. Je to cizinec a mluví rusky, což ja trochu umím, ale ne tak dobře, ale o to nejde. Holky z práce říkali, abych mu poslala zadost na fb, ale on ji nepřijmul a ani neodmítnul, tak jsem tu zadost dala pryč a do týdne mu tam naskákalo o 10 přátel vic, než mel. Tak asi me proste v přátelích nechtěl mít. Taky porad po sobe v práci koukáme a říkala jsem si, ze bych se na něho mohla usmát, až se podívá, ale co když on se neusměje? Budu se cítit špatně a ani nebudu už chtít přijít do práce, jak mi bude trapně. Ani nevím, jestli se mu třeba líbím a jaký typ holek se mu líbí.. nejsem zrovna nejhezčí a nejhubenější, ale už na sobě makám, abych se mu třeba líbila. všichni říkají, ať s ním nějak navážu kontakt, ale problém je v tom, že jsem stydlivá a nedokážu promluvit na někoho cizího.. a zase na druhou stranu, ho nechci nechat jít.. už fakt nevím, co mám dělat????

To máš těžký. Buď se trošku „ztrapníš“, když se budeš víc usmívat nebo ho oslovíš, nebo budeš bez chlapa ještě dlouho :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
641
7.12.19 21:52

Jak tu psali ostatní, zapracuj na svém sebevědomí.
Každopádně se nesnaž stavět svůj vztah na sociálních sítích. To že ti nepřijal nějakou žádost přeci nic neznamená. Prostě se na něho usměj jak jsi plánovala a pak se uvidí jak se to vyvrbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6301
8.12.19 12:25

A on je kolega? Umí česky? Potom bych neviděla problém jednoduše přijít a seznámit se. Když máš strach z neopětovaného úsměvu, tak se usmívej pořád na všechny. Když se on neusměje, nebudeš se cítit tak trapně, protože se přece usmíváš na všechny. :mrgreen: Ono ti to možná vyzní jako blbost, ale když se naladíš na vlnu úsměvů (byť jen k pozdravit s úsměvem), lidi tě celkově začnou líp vnímat, vyjdou ti víc vstříc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama