Přítel mi vpálil urážku

Anonymní
7.12.19 12:08

Přítel mi vpálil urážku

Ahoj, potrebuji to nekomu povedet. Mam nebo asi mela jsem pul roku pritele, byl takovy zvlastni, precitlively. Vzdycky neco podelal a snazil se z toho vykroutit aby nebyl za blbce a tak to zaonacoval, ze jsem si vlastne jako blbec pripadala ja (manipulace). Rikala jsem si, ze uz jsem stara na to, resit kazdou blbost a tak nejak jsem se pres to prenesla atak.
Co se stalo naposled vlastne. Meli jsme se sejit jedno odpoledne, kvuli nedorozumeni to nevyslo a pritel me obvinil ze lhani a ze si delam z nej legraci :,( Ja se branila, mela jsem pro nej nachystanej i darek na coz mi rekl, ze si ho mam strcit do te sve smr… k…
Ja jsem se v tu chvili uplne rozklepala, vubec jsem to necekala. Jestli mi tim chtel takhle ublizit, nevim. Den predtim jsme spolu jeste spali a ted je vsechno pryc. Tyden jen brecim, jak strasne me to ponizilo. Je mi uplne priserne, hanbou bych se propadla. Pritom zrovna na tohle si davam vzdycky bacha, abych nesmrdela a dalsi veci. Je mi hrozne, priserne. Nevim co dal.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
594
7.12.19 12:11

Nic, rozchod, tedy pokud si vážíš sama sebe, je to jen půl roku, bylo by to ještě hroší.
Přeji, ať to přebolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16439
7.12.19 12:13

Pošli ho do háje, je zakomplexovanej, bez sebereflexe a ze svých trablí obviňuje okolí.

Prostě se cítil bezmocný, a vyřešil to tak, že tebe psychicky zadupal a to ho posílilo. To je hodně patologický rys.

To není chlap pro život a divila bych se, kdyby byl v posteli fakt dobrej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2363
7.12.19 12:14

Mas tohle zapotrebi, aby se nekdo k tobe takhle hnusne choval? Bud rada, ze ses ho zbavila, at si leci svoje mindraky jinde. Jsem si uplne jista, ze nesmrdis. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949

Doufám že máš jasno v tom, že jsi s ním skončila… víc není co dodat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275

No fuj, to je kret'n. Uz by me nevidel. Nebrec. Karma je zdarma. Podle me je sam nestastny ze sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
7.12.19 12:16

Vůbec si toho nevšímej.
Myslím si, že řekl něco, aby tě urazit, takže mohl říct " do velké pr**le" A já nevím co ještě.
Nic si z něho nedělej. Jestli mu bylo 16, odpovídá to skorat jeho inteligenci. Takových věcí se ještě stane určitě. Ba ještě ‚trapnější‘

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3515
7.12.19 12:16

Buď ráda, že jsi s ním neztratila víc jak půl roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.19 12:17

Asi si myslim, ze to rekl ve velkem vzteku. To ho samozrejme neomlouva. Ja jsem tohle nikdy nezazila, dekuji za reakce.

• Citovat
  • Nahlásit
2363
7.12.19 12:22
@Anonymní píše:
Asi si myslim, ze to rekl ve velkem vzteku. To ho samozrejme neomlouva. Ja jsem tohle nikdy nezazila, dekuji za reakce.

Proc byl ve vzteku? Protoze jste se kvuli nedorozumeni nevideli? Ty se ho pak snazis jeste usmirit darkem a on misto, co by ZJIHL :mrgreen: se te pokusi co nejcitelneji sproste urazit? Jak male decko, co da mamince BACI BACI, bo mu nechtela koupit zvykacku :roll: Takoveho cloveka chces ve svem zivote? Co bude delat, az prijde nejaky opravdovy problem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.19 12:27

Tohle nikdy nepřestane, málokdo, kdo má problémy se sebekontrolou to řeší a pracuje na tom. Je to zaprvé težké a zadruhé to by si musel přiznat, že dělá něco špatně.

Z vlastní zkušenosti vím, že tohle dělat nepřestane, protože žije ve svých představách a nechává se jimi pohltit. Bude tě dále ponižovat a možná zvedne i ruku (myslím si, že určitě.)

Pokud jsi něžná duše, tak s nim nezůstávej, takový člověk potřebuje dominu, silnější než on, aby se ji mohl podřizovat. V dětství měl zajisté takový obraz v rodině - otec ponižoval matku, a ona zůstala, protože kdyby nezůstala, tak by jeho reakce s tebou byly jiné, to by věděl, že když bude na tebe ošklivý, tak je šance, že se na něj vykašleš…

Víš něco o jeho rodičích? Jaký mají vztah?

• Citovat
  • Nahlásit
6408
7.12.19 12:34

Bud velice rada a stastna ze jsi na to prisla takto brzy. Dovedes si predstavit jak by to vypadalo spolu zit a resit realne problemy dite majetek prace nemoci atd? 8o psychous naopak bud stastna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.19 12:43
@Ou píše:
Pošli ho do háje, je zakomplexovanej, bez sebereflexe a ze svých trablí obviňuje okolí.

Prostě se cítil bezmocný, a vyřešil to tak, že tebe psychicky zadupal a to ho posílilo. To je hodně patologický rys.

To není chlap pro život a divila bych se, kdyby byl v posteli fakt dobrej.

Myslis, ze bude mit tendenci se vracet a chtit si takhle na me posilovat sebevedomi? Nebo me ztrapnovat i pred spolecnymi prateli za mymi zady? Jezisi, to je hrozny :,(

• Citovat
  • Nahlásit
21974
7.12.19 12:48

K tomuto příteli už se nevracej, asi není sám se sebou vyrovnaný, a když ti tak hnusné věci říká po půl roce a naprosto bezdůvodně, ne to si nenech líbit, a běž od něj
odsmutni si to, a časem najdeš lepšího chlapa, který tě nebude tak urážet, to nemáš zapotřebí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.19 12:50
@Anonymní píše:
Tohle nikdy nepřestane, málokdo, kdo má problémy se sebekontrolou to řeší a pracuje na tom. Je to zaprvé težké a zadruhé to by si musel přiznat, že dělá něco špatně.

Z vlastní zkušenosti vím, že tohle dělat nepřestane, protože žije ve svých představách a nechává se jimi pohltit. Bude tě dále ponižovat a možná zvedne i ruku (myslím si, že určitě.)

Pokud jsi něžná duše, tak s nim nezůstávej, takový člověk potřebuje dominu, silnější než on, aby se ji mohl podřizovat. V dětství měl zajisté takový obraz v rodině - otec ponižoval matku, a ona zůstala, protože kdyby nezůstala, tak by jeho reakce s tebou byly jiné, to by věděl, že když bude na tebe ošklivý, tak je šance, že se na něj vykašleš…

Víš něco o jeho rodičích? Jaký mají vztah?

Nevim vubec, jeho matka uz nezije. Trosku jsi mi to objasnila :kytka: Vubec si nedovedu predstavit, jak by mela vypadat ta domina. Ano, ja jsem takovej blbec, neboli nezna duse. ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat