Zvláštny koniec "vzťahu" cez internet

Anonymní
7.12.19 09:36

Zvláštny koniec "vzťahu" cez internet

Zdravím, chcel by som vedieť čo si o tomto celé myslíte, lebo to je veľmi zvláštne.
Začal som si písať cez zoznamku Badoo s jednou krásnou holkou, počas jej pobytu na liečení. Nebol som jej typ čo sa týka výzoru, ale písanie šlo super. Po necelých 4 mesiacoch intenzívneho písania si, kde keď som jej posielal fotky už mi dávala aj komplimenty, mali sme spoločných veľa veľa vecí, robili sme si už aj plány. Dohodli sme si po tak dlhom čase konečne to stretko, na Mikuláša, že pôjdeme spolu na trhy, obaja sme sa veľmi tešili, ja so sladkým balíčkom pre ňu. Prišiel som na dohodnuté miesto, ona píše, že ostaň tam, za chvíľu som pri tebe. To bola posledná jej správa. Badoo aj insta účet si zmazala (nie neblokla si ma, ale zmazala ich). Úplne mimo som z toho, nedáva to zmysel, aby utiekla, videla ma na desiatok fotkách, komentovala negatíva aj pozitíva, bola si vedomá ich, ešte v posledne dni mi písala, že krajší úsmev ešte na chalanovi nevidela. Toto sa proste nerobí, každý to rande aspoň pretrpí keď už tak a dá najavo čo si o tom myslí. Logiku nedáva, aj že to bol celý čas fake, poslala mi desiatky fotiek aj s rodinou, aj z aktivít, nikdy sme nežiadali a ani nepísali o nejakých intímnych fotkách, to takisto nedáva zmysel, aby sa vydávalo nejaké dievča za úplne inú, čo by z toho mala?.. fakt som z toho úplne mimo, ja musím nejak zistiť kde je pravda…

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

Anonymní
7.12.19 09:43

To se nedozvíš (třeba cestou potkala někoho zajímavějšího). Rozhodně ale nikdo není povinován chodit na domluvené rande. Prostě smůla, riziko online seznamek. (anonymní odpověď na anonymní dotaz)

• Nahlásit
  • Citovat
7.12.19 09:45

To je blbosť, za 4 mesiace nespoznala zaujímavejšieho a cestou na stretko by sa jej pritrafilo? neverím, že taká náhoda by sa mohla stať

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8498
7.12.19 09:48

@pavol781 to byla tak trosku nadsázka. Nikdo preci nevime, jeszli fakt potkala nekoho jiného, nebo se s tebou vubec nechtela sejit, nebo si to cestou rozmyslrla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.19 09:50

Nič nedáva zmysel, obaja sme sa veľmi tešili, dokonca ona chcela prísť za mnou a prečo by si rušila kvôli mne svoj Insta účet? ja musím zistiť pravdu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9647
7.12.19 09:53

Dle meho ma tech fotkach proste nebyla ona a bala se ti ukazat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13493
7.12.19 09:53

Viděla tě a nebyl si na živo sympoš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8498
7.12.19 09:57

@pavol781 a jak to chces zjistit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2735
7.12.19 09:57

Proč by nemohla někoho potkat cestou na schůzku s tebou?
Nebo mě napadlo třeba ji na to přišel manžel či přítel - vybrala si jeho a s tebou ukončila kontakt :nevim: proto najednou vše zrušila.
Další možnost, že to nebyla ta ta koho se vydávala :nevim: pravdu už se asi nikdy nedozvíš pokud na ni nemáš tel. číslo.

Pro jedno kvití, slunce nesvití :kytka:
Hoď to za hlavu a hledej dál určitě na tebe někde čeká nějaká lepší :)

Příspěvek upraven 07.12.19 v 10:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17759
7.12.19 09:58
@pavol781 píše:
Nič nedáva zmysel, obaja sme sa veľmi tešili, dokonca ona chcela prísť za mnou a prečo by si rušila kvôli mne svoj Insta účet? ja musím zistiť pravdu…

ale prosím tě někde tam byla viděla tě na živo, nelíbil jsi se jí tak nepřišla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.19 09:59
@jizvíková píše:
Viděla tě a nebyl si na živo sympoš

To je síce logické,ale v tomto prípade málopravdepobobné…Vymenili sme si desiatky fotiek a vravela mi,že čo nie je podľa jej gusta,ale vedela aj kompliment napísať.Navyše si myslím,že vyzerám prinajhoršom ako priemerný muž…neverím,že by mi to aspoň nevedela napísať,že sa ma naživo „zľakla“…

@_BBQ_s píše:
Dle meho ma tech fotkach proste nebyla ona a bala se ti ukazat.

to dáva väčšiu logiku, ale odkiaľ by mala toľko fotiek, občas mi poslala foto len tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12382
7.12.19 10:01

Na jakém byla léčení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.19 10:01
@ka2ka píše:
ale prosím tě někde tam byla viděla tě na živo, nelíbil jsi se jí tak nepřišla

vážne by nemala odvahu mi to aspoň napísať? a kvôli tomu by si rušila celý svoj účet na IG?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.19 10:02
@Taky jedna píše:
Na jakém byla léčení?

s kolenom, po operácii. Aj mi posielala fotky, ako je na tom koleno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8498
7.12.19 10:02

@pavol781 hele od, z chce s, můžeš to řešit třeba další rok. Je to ale ztráta času

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama