Najdu si životního partnera?

Anonymní
7.12.19 19:11

Myslíte, že..

Ahoj.. myslíte, ze si každý někdy někoho najde?.. ja si přijdu, jako bych byla neviditelná a proste by me nikdo nechtel a mam strach, ze si treba nikdy nikoho nenajdu.. je mi 19, vim, ze na to mam cas, ale i tak..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1289
7.12.19 19:13

Ahoj, nespechala bych. Na každého někde někdo čeká a ty jsi ještě mladounka. Já si svojeho partnera našla ve 23 a příští rok spolu budeme 7 let a mame 5ti lezou holčičku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1146
7.12.19 19:17

I já věřím že na každého někde někdo čeká. Akorát nevíš kdy ho potkáš no. Já jsem svého potkala v 17 a už to nějaký pátek táhnem no. Svatba a mimčo na cestě :)
Neboj i na tebe se štěstí usměje :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52938
7.12.19 19:26

Určitě na tebe někdo čeká. Nelámal bych nad tím hůl, jsi ještě mladá. Čeká tě velká láska, děti. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.19 19:27

Určitě neni kam spěchat ;) Přeju ať narazíš na toho pravého a není to žádný blb. Jak to co mám doma já.

• Citovat
  • Nahlásit
3376
7.12.19 19:29

Já myslím, že ne a že vždycky budou poustevníci a staré neprovdané tety, to už ke společnosti tradičně patří.
Ale taky si myslím, že to nebude tvůj případ :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
7.12.19 19:35

Nemyslim si, ze si kazdy nekoho najde, spousta lidi si za to ale muze sama, bud maji nerealny ocekavani, nebo nesmyslny pozadavky ( mam kamaradku ktera uz x let nekoho hleda, ale odmita vsechny moznosti, chce se seznamit jedine tak ze bude nekde sedet/stat a najednou se nekam podiva, a tam bude ON, proste takovy to klasicky osudovy z filmu) nebo hledaji nekoho s kym budou ve 100% shode, nebude jim na nem nic vadit, a nikdy se nebudou hadat. Za me je zaklad pro vztah mit za sebou nejakou dobu singl zivot kde nejlip clovek pozna sam sebe, a uzije si obdobi kdy si dela co chce, bez prizpusobovani se a kompromisu, potom mit zdravou sebeuctu, a nejakym zpusobem vyreseny/zpracovany ruzny osobni traumata a uzkosti. A lety proverene pravidlo - kdyz nehledas vztah, tak ho najdes. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
7.12.19 19:54

Určitě někoho osudového najdeš. Já jsem toho svého potkala ve 25. A když se bavíme o tom, že je škoda, že jsme se nepotkali dřív, tak zároveň zjišťujeme, že dřív bychom se za sebou ani neotočili (obrazně). Ten čas, než jsme se potkali, byl pro nás důležitý a přinesl nám takové zkušenosti, díky kterým jsme se nějakým způsobem zformovali a vážíme si jeden druhého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.19 19:55
@mrav píše:
Určitě na tebe někdo čeká. Nelámal bych nad tím hůl, jsi ještě mladá. Čeká tě velká láska, děti. :mavam:

Víš, každého tohle nečeká. Buď realista. :D Já jsem ve 36 svobodná a bezdětná.

• Citovat
  • Nahlásit
3793
7.12.19 20:00

Zkus TINDER

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
7.12.19 20:07
@sediza píše:
Zkus TINDER

Pozor na ten Tinder. :) Kámoš tam má profil a skoro všechny holky vypadají na fotkách jak modelky. Takže zapracovat na profilu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20130
7.12.19 20:12

Ne, na každého někdo někde opravdu nečeká, jsou lidi, kteří zůstanou sami. Ale tohle bych v 19 neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3598
7.12.19 20:19

Nečeká, co by čekal. Ale pokud se nebudeš vyhýbat situacím, kde můžeš narazit na kluka/holku na stejné vlně, tak dřív nebo později nějaká jiskra přeskočí. V 19 vůbec nepropadej panice. Pokud trávíš čas sezením sama doma, najdi si koníčky, jezdi na tábory pro mládež nebo na nějaké zážitkové akce, měj oči otevřené ve škole/v práci, zkrátka vídej se s lidmi. A ono to přijde.

Příspěvek upraven 07.12.19 v 23:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
7.12.19 21:47
@Anonymní píše:
Ahoj.. myslíte, ze si každý někdy někoho najde?.. ja si přijdu, jako bych byla neviditelná a proste by me nikdo nechtel a mam strach, ze si treba nikdy nikoho nenajdu.. je mi 19, vim, ze na to mam cas, ale i tak..

Ahoj, máš krásný věk, není se čeho bát..každý někdy někoho potká a to i ty :srdce: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1234
8.12.19 22:53

Tak není potřeba mazat slečně med kolem pusy, někdo najde a hold někdo nenajde, takovej je život

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat