Libí se mi mladší muž

Anonymní
2.12.19 09:13

Libi se mi mladsi muz

Je mi 40 let a v druzinu me dcery se mi zacal limit jeden student, ktery tam vypomaha.
Zaclo to tak, uz kdyz jsem se tam byla poprve, tak ze mne nemohl odvratit oci. Samozrejme to zalichoti.
Je mu 23 let a vzdycky kdyz se uvidime tak to mezi nami jiskri. Avsak prvni krok jeste neudelal. Kdyby si troufl, tak bych urcite nerekla NE. Ale necham to na nem, on musi zacit byt iniciativni.
Sly by jste do toho?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19747
2.12.19 09:21

Pokud ho chceš na sex tak si užíjte, ale na vztah je to sobecký ten kluk bude chtít za pár let děti, rodinu což ty mu nedáš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13393
2.12.19 09:45

No tak chybí tu informace, zda jsi singl/zadaná a zda bys od něj chtěla sex nebo vztah. To je asi celkem zásadní si ujasnit, než se do něčeho vrhneš. Na sex super, na vztah ne. Zaprvé jak píše @ka2ka je to sobecké a zadruhé by sis vedle něj za 10-20 let připadala jako babička, zatímco on bude stále na vrcholu sil 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4987
2.12.19 10:35

Na sex jo, na vztah ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27012
2.12.19 10:37
@Anonymní píše:
Je mi 40 let a v druzinu me dcery se mi zacal limit jeden student, ktery tam vypomaha.
Zaclo to tak, uz kdyz jsem se tam byla poprve, tak ze mne nemohl odvratit oci. Samozrejme to zalichoti.
Je mu 23 let a vzdycky kdyz se uvidime tak to mezi nami jiskri. Avsak prvni krok jeste neudelal. Kdyby si troufl, tak bych urcite nerekla NE. Ale necham to na nem, on musi zacit byt iniciativni.
Sly by jste do toho?

Vzhledem k tomu, že jsi starší tak si asi jen tak nedovolí… klidně mu trošku naznač, že neni čeho se bát.
Mladé kluky přitahují mnohdy starší ženy právě kvůli těm zkušenostem.

Na otázku zda-li bych do toho šla ti nejsem schopná odpovědět. Je potřeba zohlednit co od vztahu očekáváš ty i on. Na erotické chvilky bez problému, na vážný vztah to nejspíš nebude :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.19 10:48

Jestli můžu za sebe radit, tak do toho jdi. Musíš ale udělat zřetelné gesto které bude na úrovni, sice třeba bude o něm chvilku uvažovat, ale pokud mu to docvakne tak ten krok udělá. Pokud mu nesepne tak asi se nic neděje. Ale, věřím, jistě ho pochopí. A pak už jen… :srdce: :andel: :cert: :andel: :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
15523
2.12.19 11:05

Zkus sehnat tel. číslo na jeho maminku a domluv to přes ní. Dvě ženský, kór v pdobným věku, se vždycky líp domluví :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6998
2.12.19 11:46

@pohledzdruhestrany Jo a v opacnem pripade by mel chlap schanet tel c.na taťku. Super napad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6998
2.12.19 11:47
@Anonymní píše:
Sly by jste do toho?

Kdyz muzou chlapi balit mláďata proc ne naopak? :jazyk: Jdi do toho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
2.12.19 12:09

Znám podobný případ, kde starší žena (nad 40) se zabouchla do 18 letého studenta… Na tajňačku (hahaha) jsou spolu už několik let. A v podstatě mu zničila život, protože dneska už je mladíkovi přes 20 a pořád se jí drží. Ale kdo jsme, abychom to soudili, nejsme v jejich kůži, oni jsou svobodné bytosti. Stejně tak i ty. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15523
2.12.19 12:13
@Annabela11 píše:
@pohledzdruhestrany Jo a v opacnem pripade by mel chlap schanet tel c.na taťku. Super napad.

v opačném případě to není přirozené, takže není :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6998
2.12.19 14:03

@pohledzdruhestrany Si myslíš ty… bohužel nemáš pravdu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15523
2.12.19 14:07
@Annabela11 píše:
@pohledzdruhestrany Si myslíš ty… bohužel nemáš pravdu ;)

není důležité, co si myslím, ale jak hlasují vagíny a penisi :kytka:

Příspěvek upraven 02.12.19 v 14:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6998
2.12.19 14:09
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51754
2.12.19 14:15

Asi záleží co si od toho slibuješ? Na vztah to nebude ;). Možná hledá starší ženskou na zaučení ;) nebo pro svojí mámu kamarádku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama