Líbí se mi partnerův kamarád

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Niki962
Povídálka 11 příspěvků 02.03.17 19:37
Libi se mi partneruv kamarád

Ahoj nedávno sem poznala od mého dlouhodobého přítele kamaráda a úplně sme si sedli rozumíme si a strasne se mi libi. Svého přítele nehorázné miluji a nikdy bych ho neopustila ani nepodvedla. Jenže nevim jak z téhle situace ven? :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

nostress
Extra třída :D 13393 příspěvků 02.03.17 19:43

Je to chemie. Omezit kontakty, a časem to odezní samo. ;)

Niki962
Povídálka 11 příspěvků 02.03.17 20:00

@nostress no jenže on je u nás skoro každy den a i sním pracuju :oops:

Honza 12
Generální žvanilka 22106 příspěvků 02.03.17 20:05
@Niki962 píše:
Ahoj nedávno sem poznala od mého dlouhodobého přítele kamaráda a úplně sme si sedli rozumíme si a strasne se mi libi. Svého přítele nehorázné miluji a nikdy bych ho neopustila ani nepodvedla. Jenže nevim jak z téhle situace ven? :,(

A otázka je kde? Mě se líbí spousta ženských, a s některýma si sedíme maximálně. A ven z toho vůbec nechci. Miluju tu svoji.. Podvádět nechci.. Takž je vše jak má bejt.

nostress
Extra třída :D 13393 příspěvků 02.03.17 20:16
@Niki962 píše:
@nostress no jenže on je u nás skoro každy den a i sním pracuju :oops:
Taky pracuji s muži, někteří se díky mému povolání předemnou i svlékají/ne do naha :) /, mnozí jsou mladí a krásní, a líbí se mi, ale to nic neznamená. Svého mnažela miluji, a žádný jiný muž se mu v ničem nevyrovná. ;)

Jak píše Honza, líbit se mi může kdokoliv, to ještě nic neznamená.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 02.03.17 20:21
@Honza 12 píše:
A otázka je kde? Mě se líbí spousta ženských, a s některýma si sedíme maximálně. A ven z toho vůbec nechci. Miluju tu svoji.. Podvádět nechci.. Takž je vše jak má bejt.
:palec: :*

Malaga
Generální žvanilka 24690 příspěvků 02.03.17 21:17
@nostress píše:
Taky pracuji s muži, někteří se díky mému povolání předemnou i svlékají/ne do naha :) /, mnozí jsou mladí a krásní, a líbí se mi, ale to nic neznamená. Svého mnažela miluji, a žádný jiný muž se mu v ničem nevyrovná. ;)
Jak píše Honza, líbit se mi může kdokoliv, to ještě nic neznamená.

mám malou fantazii - u kterého povolání se muži svlékají?…ptám se abych věděla, jestli mám být smutná, že jsem si špatně volila to své ;)

Lester Burnham
Povídálka 47 příspěvků 02.03.17 21:23
@Malaga píše:
mám malou fantazii - u kterého povolání se muži svlékají?…ptám se abych věděla, jestli mám být smutná, že jsem si špatně volila to své ;)

Zdravotní sestřička? :mrgreen:

Malaga
Generální žvanilka 24690 příspěvků 02.03.17 21:24
@Lester Burnham píše:
Zdravotní sestřička? :mrgreen:

ale nesmí pracovat na zubním… :mrgreen:

Lester Burnham
Povídálka 47 příspěvků 02.03.17 21:28
@Malaga píše:
ale nesmí pracovat na zubním… :mrgreen:

To ne. Ale třeba při rektoskopickém vyšetření je toho vidět opravdu hodně :lol:

nostress
Extra třída :D 13393 příspěvků 02.03.17 21:54
@Malaga píše:
mám malou fantazii - u kterého povolání se muži svlékají?…ptám se abych věděla, jestli mám být smutná, že jsem si špatně volila to své ;)

Třeba masáže? ;)

sediza
Ukecaná baba ;) 1591 příspěvků 02.03.17 21:54

Pokud vašeho partnera opravdu milujete, vážíte si jeho a vašrho vztahu, tak ho proste nepodvedete a s trochou vůle budete s jeho kamarádem jen kamarádit. Budto se proste umíte ovládat, nebo ne…

nostress
Extra třída :D 13393 příspěvků 02.03.17 21:57
@Lester Burnham píše:
To ne. Ale třeba při rektoskopickém vyšetření je toho vidět opravdu hodně :lol:
:mrgreen:

Malaga
Generální žvanilka 24690 příspěvků 02.03.17 21:58
@nostress píše:
Třeba masáže? ;)

No vidíš to :palec:

Trojlístek
Závislačka 3538 příspěvků 02.03.17 22:27

@Niki962 Chemie je sviňa. Pokud nemůžeš přerušit kontakt, tak se té přitažlivosti nezbavíš. Jiná rada není.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Připravená kampaň, říká Babiš. Vysvětlil, jak je to s občanstvím syna a cestou na Krym

Premiér Andrej Babiš se znovu vyjádřil ke kauze Čapí hnízdo, která po... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >