Lidl - práce - zkušenosti

Anonymní
23.3.21 11:21

Lidl - práce

Ahoj holky,

mám dotaz, pracuje někdo v lidlu? mě ne a ne se tam podařit dostat. vždy u pohovoru mi řeknou, že jsem neřekla, to a nebo ono

Ráda bych se však hlásila ne vedoucí funkce tedy:
Vedoucí směny, zástupce manažera a manažer prodejny.

Byl by prosím někdo ochotný mě nakoupnout k jednotlivým pozicím, jak probíhá jejích den co je nutné hlídat.. např. ekonomika podniku, zaměstnanci, motivace zaměstnanců
jak probíhá den na jednotlivých pozicích atd.. Moc by mi to pomohlo..

Děkuji :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4675
23.3.21 11:29

Ahoj, dělám tedy pro jiný řetězec, ale na zástupce nebo vedoucího -,,managera,, se z ulice nedostaneš. Musíš tam prostě profesně dorůst. On totiž i,,manager,, musí občas sednout na kasu, nebo sundat paletu. Nejdřív musíš poznat chod prodejny. Jestli jsi v řetězci ještě nepracovala, nemáš šanci se dostat na vedoucí pozici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
23.3.21 11:31

Uz si byla vickrat na pohovoru? Evidentne re nevhtej zacni na nizsi pozici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
23.3.21 11:34

Možná by mohlo pomoci, kdybys řekla, ze se chceš vypracovat a ze začneš u te kasy :nevim: ale nevim nevim, asi nemas na tyhle pozice dost zkušenosti. Dělat ve vedení jakékoli prodejny není žádný med a vsadila bych se, ze zrovna v tom Lidlu budou velmi nároční. Ano, nabízejí pěkné peníze, ale zadarmo to rozhodne nebude. Prodejna musí fungovat na 100% a jak je někde chybka, jde to samozřejmě za vedoucím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1156
23.3.21 11:35

Pracovala jsem v logistickém centru Lidlu v Olmiku a můžu ti říct, že z venku se jen tak na vedoucí funkci nedostaneš. Nejdříve musíš máknout na nižších pozicích - v řetězci začít jako pokladní a pak po roce to zkusit výše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 11:36

Jednu dobu jsem pracovala a na vedoucí pozici přemístili herdek babu z jiné prodejny. Pak odešla a jako vedoucí šla ta, co byla jako zástupce vedoucí. Z prodavaček chodily holky hodně jako zástupce, ale na vedoucí jen z pozice zástupce. Třeba to je někde jinak, ale oni většinou požadují praxi v obchodu. Vedoucí se stará o trezor, účtuje, o záruky, také vybaluje, jezdí s paleťákem, řeší dovolené/docházku, plánuje směny. Vedoucí se většinou třepe před kontrolou, není to pozice pro každého. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
845
23.3.21 11:45

No na tyhle pozice se dostane spíše jen interní zaměstnanec, ale pokud vyhlásili pohovor přímo na toto místo, tak předpokládají, že se najde někdo, kdo s tím má už zkušenosti. Máš tedy praxi ve vedení lidí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 11:51

@Markéta188
ano, mám zkušenosti s vedení lidí…
já mám z 80% veškeré zkušenosti, které jsou na tuto pozici potřeba, jen ne z obchodního řetězce..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 11:51

A cos dělala předtím nebo jaké máš vzdělání? Co jsem byla v jiném řetězci, nastoupila tam i holka třeba z pošty z nějaké vyšší pozice, ale většinou si nechávali právě dlouholeté pokladní, ať ten obchod dobře znají…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 11:52
@Anonymní píše:
Jednu dobu jsem pracovala a na vedoucí pozici přemístili herdek babu z jiné prodejny. Pak odešla a jako vedoucí šla ta, co byla jako zástupce vedoucí. Z prodavaček chodily holky hodně jako zástupce, ale na vedoucí jen z pozice zástupce. Třeba to je někde jinak, ale oni většinou požadují praxi v obchodu. Vedoucí se stará o trezor, účtuje, o záruky, také vybaluje, jezdí s paleťákem, řeší dovolené/docházku, plánuje směny. Vedoucí se většinou třepe před kontrolou, není to pozice pro každého. :nevim:

a jak je třeba vhodné motivovat zaměstnance, když o finanční motivaci se nejedná..
za mě je to pochvala a dál?? :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
845
23.3.21 11:58
@Anonymní píše:
a jak je třeba vhodné motivovat zaměstnance, když o finanční motivaci se nejedná..
za mě je to pochvala a dál?? :mrgreen:

Já dělám vedoucí ve fast foodu a taky si na tyto pozice nechavame spíše dlouholeté zaměstnance. Takhle externě jsem na vedoucího směny nabrali 3 lidi a ani jeden nevydržel víc jak měsíc.
Motivace je finanční a nefinanční, ta nefinanční je u nás třeba jídlo zdarma, ale to se všude liší, proto prave musíš vědět, jak to chodí v Lidlu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20514
23.3.21 12:24
@Anonymní píše:

No když se dalším možnostem hloupě směješ tak dobrý vedoucí nebudeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3146
23.3.21 12:29
@Anonymní píše:

To moc zkusenosti nemas… Ukolem, rozvojem, vyjit vstric v planu smen,… taky se nebat a vytriskat z vedeni benefity, ktere nenabizeji. Rozdavat, co ti nabidli, zvladne cvicena opice. Vedouci chce po vedeni i to, co budou rozdavat nej zamestnancum az pristi rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
23.3.21 12:30

Zakladatelko, nemyslím to zle, ale zapracuj na sobě. Z tvého projevu si nedovedu představit, že bys měla být přijata na post vedoucí. Kamkoli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
23.3.21 12:48

Pokud nemáš zkušenosti z obchodu, pochybuji, že tě vezmou na vedoucí pozici. To není o tom, že na pohovoru něco řekneš / neřekneš, ale ty zkušenosti prostě chybí. Nechala bych se tam zaměstnat na běžnou pozici a zkusila se vypracovat takto. Co jsem prošla prací po prodejnách, na vedoucí místo se vždy dostal člověk, co se vypracoval nebo už dělal vedoucího jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat